Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

hej smerfetko - badz dobrej mysli bedzie napewno dobrze i nie boj sie ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik_1 pisałaś,że przez 2 miesiące brałaś tabletki, a teraz spóźnia Ci się okres, no więc powiem ci numer. Moja koleżanka wczoraj mi powiedziała,że bardzo długo nie mogła zajść w ciąże i wzięła 1 op. tabl. i zaraz zaszła, po tabletkach zachodzi, wystarczy jeden miesiąc, tak jakby organizm potrzebował hormonów, kurcze ale to wszysstko dziwne, ale Ewcik jest nadzieja u ciebie..czekamy na wieści. Witam moja siostrzyczkę Myszkę, Misiaczki mam nadzieję,że się pojawią i Aneczka , Patinka.Olawd witaj i reszta koleżanek też witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej dziewczyny nareszcie doczekam sioę tego monitoringu, tylko ja wczoraj miałam ten śluz ciagnący, kurcze nie wiem, czy nie jadę za póxno, bo to 12 dc, no ale jak tak to w nast. miesiącu pojade wcześniej, trudno się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Smerfetko👄 nie martw sie bedzie dobrze....po monitoringu zajdziesz raz dwa w ciaze..czego Ci oczywiscie z calego serducha gratuluje:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia27
olawd Ty jesteś specjalistką od suwaczków proszę powiedz jak zrobić żeby był mały i żeby pojawiał się pod postem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia musisz wejsc w preferencje, wpisac haslo i kod suwaczka wpisac w stopke:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia pisalam juz o tym dzisiaj , zobacz moj wpis o 13.13 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko--znowu razem piszemy o tym samym? :-P 👄 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd wlasnie widze:):):):)rowniez 👄 dla Ciebie.....a czy w Polsce juz zmienili Wam czas z zimowego na letni czy jeszcze nie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy mozecie mi powiedziec co to za cisza na topiku ?????Ostatnio to coraz bardziej sie to zdarza???? Czy chcecie aby nasz topik przestal istniec, bo ja nie!!!!!!!!!!!!!! Wiec prosze piszcie bo ostatnio smutno jest bardzo na topiku:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane dziękuję za wskazówki do suwaczka :) Myszka nie smutkuj się :) Nikt nie chce zamknięcia forum... A zmianą czasu się nie przejmuj, wiosna idzie potem lato :) U nas też niedługo zmiana czasu, aż się boję pomyśleć zwłaszcza, że wstaję do pracy o 6!! Ale damy radę w końcu słoneczko będzie i może nam się uda zaciążyć :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia27 ==>widzisz udalo Ci sie z suwaczkiem i nick zaczernic...super...wiesz musze dziewczyny troche ustawic do pionu...porzadek zaprowadzic ....ale one wcale mnie nie sluchaja.....oj niedobrze niedobrze....nie chcialabym byc teraz w waszej skorze...hehehehehehhe:P:P:P:P:P:P:P:P:P:PMeldowac sie i to juz...bo jak nie tooooo 😡😡😡😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze pustki dalej wiec ide robic obiadek :P:P:P:P:P:P Postaram sie zajrzec pozniej...milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Myszko Smerfetko ja juz sie melduje dopiero wrocilam z zajec i odrazu weszlam was poczytac bo za niedlugo musze znowu leciec u mnie wszystko oki tylko czasami mam rozne niepokoje zwiazane z ciaza...ale caly czas sobie mowie ze MUSI BYC DOBRZE!!! Witam nowe dziewczyny na naszym forum!!! Pozdrawiam was wszystkie i przesylam 1000 buziakow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia dziekuje bardzo za to ze sie odezwalas👄 dla Ciebie....a to ze bedzie dobrze to ja wiem i Ty tez tak masz myslec .....a stronka to napewno jakis dobry znak....Pozrawiam Cie i cieplutko👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie i ja kombinuje z suwaczkiem i mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski ja bylam w mojej nowej pracy nawet bylo fajnie lekka praca o co trudno na obczyznie ja to chyba jestem jakims ksiazkowym przykladem cykle mam28 owulacje mialam 14dc co stwierdzam po testach pierwszy porod mialam na 29 i urodzilam 29 ciekawe jak bedzie zdruga ciaza narazie nie panikuje bo dopiero 4 cykl staran PS zadna zdziewczyn nie pomogla mi zinterpretowac tych testow ale sama doszlam na czym one polegaja naprawde w dniu owu kolor jest duzo ciemniejszy moja corcia nie poszla do przedszkola ale juz jej lepiej tutaj panuje wirus buziaczki dziewczyny bede po 23 to sobie was poczytam bo watpie zeby ktoras byla na chodzie tak pozno a tak wogole to co u sylweczki tak dawno sie nie odzywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa po 23 to się chyba spotkamy, ja testów owulacyjnych nie robiłam, więc nie pomoge. Kakusia bedzie oki z ciąża,,więc nie ma powodu do niepokoju. Myszko dyzurujemy, ja bebę kukac, bo mąż tez chce posiedziec, a wieczorkiem na pewno się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, melduje sie po usg... A wiec po kolei.... Dzis mam 13 dzień cyklu, pierwszy raz bylam na usg we wtorek -to byl 7 d.c i nic. 10d.c w piatek mialam 1 dominujacy pecherzyk o wielkosci 17mm a okolo 22-25 zazwyczaj peka i uwalnia sie jajeczko (choc to nie regula, mowi moj pan doktor bo zdarzaja sie pekajace 18mm) Przytulalam sie z soboty na niedziele i z niedzieli na pon bo gin powiedzial ze moze juz peknac w niedziele przed poludniem. Dzis Byłam na usg i okazalo sie ze nie pękł jeszcze ale jest juz tak wielki 26mm ze w ciagu kilku godzin pęknie. pan doktor zalecił intensywne przytulanko-obowiazkowo dzis ;) a na kolejne usg ide w srode zeby sprawdzic czy pekniety juz i czy owulacja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia_gask ==> super.....czyli teraz zakasac rekawy i do dziela:):):):)I bede trzymac mocno kciuki aby Wam sie tym razem udalo:P:P:P:P:P👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUUUUPER becia!!! To do dzieła :) trzymam kciuki i oby się udało :) buźkiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko- nie dziekuje zeby rzecz jasna nie zapeszyc... ale tak sie zastanawiam... Ile czasu potrzebuja plemniki aby dotrzec do jajeczka? Czytałam ze kilkadziesiat minut ale... nie wiem ;( Mąz wraca po 22 wiec okolo 23 przytulanko. i komorka zdolna do zaplodnienia przez 12-24 godziny tak? I jeszcze tak mysle czy jak ubieglej nocy ppracowalismy bardzo to czy plemniki jeszcze zyja...chyba tak moim zdaniem... a macie jakies metody na dziewczynki? słyszałyscie cos/ Moj gin dzis powiedział ze to sprawa genetyki a nie przesadow i metod ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu nie martw sie tak ....napewno komoreczka poczeka na plemnik i bedzie dobrze:):):):)rozluznij sie ..poczekaj na mezulka i wtedy do dziela...a efekty tego przytulanka napewno beda:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Ja cały czas jeszcze nie mam @ i jestem pełna wiary - trochę się martwię, że już jestem pewna swojej ciąży i niestety mogś się rozczarować. Ale nic narazie czekam jak nie dostanę @ do końca tygodnia to zrobię test . Nawet nie wiecie jak mnie korci już go nawet kupiłam i leży w szafce nocnej. Dziewczyny jeżeli mi się uda po 33 cyklach starań to Wam również :) Trzymajcie za mnie kciuki a ja za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×