Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Włoski rewelka, czerwień lubie takie kolory. No my z mężusiem to winko dzisiaj popijalismy pyszne. No Myszko to moze sobie teraz troche poklikamy i zachecimy dziewczyny do pisania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio ja rowniez sie ciesze ze sie dziewczyny odzywaja ....razem zawsze razniej.....moze dopisza sie do tabelki i bedziemy sobie nawzajem kibicowac:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh u mnie byl szampanik;):):)i zjedlismy po 2 zapiekanki a teraz wypilam kawke i zjadam chipsy:):)Pewnie ze mozemy zachecic dziewczyny do pisania....bylabym bardzo zadowolona jakby tak wszystie sie odezwaly....bo praktycznie ja tylko do Was dolaczylam a nieobecne dziewczyny juz pisaly z Wami wtedy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko wspaniały pomysł z tabeleczką, a co do nich to super, ze po tak długim czasie sie odzywają, oby tak dalej a będzie nas tutaj klikało o wiele więcej i bedzie nam weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko chyba jednak zrobie to co miałam zrobic juz dawno i spisze te dziewczyny do tej strony, do której Ty spisałaś i moze to poskutkuje. No a ja tez dołaczyłam nie jestem tu od początku, ale znam co niektóre koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio wiec mozesz spisac dziewczyny do tej strony na ktorej ja jestem.... Zaraz Ci cos wysle na emaila:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Olawd sie pospała juz, Patinka też, więc dobranoc aniołki do jutra, choć mnie jutro cały dzień nie będzie i chyba nie dam rady wejść nawet na forum, bo jak wyjadę ok. 13 to wróce pewnie ok. 22, ale kto wie znając mnie to pewnie zajrze, chyba,ze będe padnięta. Jakby co to mam miec dużo do czytania, słyszały koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam więc Myszko i cóż my 2 zadziałamy dyżury i spisywanie dziewczyn powoli przynosi rezultaty, więc trzeba tak dalej robić.Tylko ,ze ja to zrobie pewnie dopiero w poniedziałek, ale zrobię.Miałam juz kiedys taki zamiar i tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlo kochana:):):) Ja tez jutro nie bede na forum bo ide do pracy i w poniedzialek pewnie tez....ale choc wieczorami zagladne i napisze....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi nastala cisza.....chyba wszystkie juz poszly spac:P:P:P:P:Pa ja jeszcze posiedze i polukam:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko poczte odbierałam, sliczne te zdjęcia. Pamietasz miałas mi jeszcze cos przesłać, tez zdjęcia i chciałabym nr gg do Pauli , bo pewnie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko tak ślicznie wygladacie z dzieciąteczkiem na ręku, super, bedziecie wspaniałymi rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie pamietam ...jakie zdjecia??? a numer do Pauli3332 wysle Ci na gg:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to zmieni???ja sam nie bede siedziec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P o ;;;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Misaiczek nie migaj sie, tylko pisz, niedługo nowa stronka, która moze byc Twoja, jak ci sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Myszka zgarnęła ją, a co tam cały dzień dyzurowała, teraz Misiaczek sam nockę podyzuruje hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalezala mi sie ta stronka za to calodzienne dyzurowanie:P:P:P:P:P:P:P:P:Pheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko należała ci się stronka, choć Misiaczek tak z nienacka sie pojawił, więc wiesz jakby jej się udało tez by źle nie było. Następna będzie moja albo jej, hi hi..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napewno bo mnie jutro nie bedzie wiec macie mnie z glowy...stronki Wam nie podkradne...hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kto tu mówi o jutrze, mnie tez nie bedzie.Ja mówię teraźniejszości, bo jak tak dalej pójdziemy to za chwilę nastepna stronka skoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A misiaczki tylko smieje sie z ukrycia:):):):):)Wyjdz do nas kochana i piszzzzzzz:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×