Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Pewnie tak :):)Czeka tylko kiedy tu zaatakowac,.....hihihihihi...Misiaczku wychodz i to juz.....o kurcze ale u nas deszcz zaczyna padac i wiatr sie zrywa:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko jak to nie chcemy z Toba gadac??????Ja klikam z Toba...jakbym mogla moja kochana siostrzyczke sama zostawic:P::P:P:P:P👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się,że czasami nie chcecie ze mna gadac i gadam do siebie, a to przez to,ze taka gaduła ze mnie, mąż ma mnie czasami dośc, tzn. mnie nie..........tylko mojego gadania, ale wiedział co bierze hi hi, zawsze przypominam to jemu jak cos mówi na temat mojego gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana wcale duzo nie gadasz....a maz by sie zanudzil zebys tak nie gadala:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie miałaś przyjemności ze mną pogadać np. przez telefon, oj do słowa byś chyba nie doszła. Zapytaj Misiaczki jak ja nadaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze bede miala jeszcze kiedys z Toba przez telefon pogadac,,,hihihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj zrobie Ci taki numer ...zadzwonie i powiem dzien dobry tu myszka z tej strony.....hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko jasne przez telefon, ale co tam spotkać się bedziemy musiały i koniec, bo inaczej to nie nagadamy się nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka mam slodki mily glos:P uwielbiam z nia gadac :P Myszka mowie Ci to wspaniala KOBIETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze 3, nie 2 dni do monitoringu , bo dzis juz niedziela, ale jestem pełna nadzieii, a jeszcze kilka dni temu bardzo się bałam, zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja rowniez Wam zycze dobrej i spokojnej nocki bo u mnie taki wiatr wieje ze az swiatlo gaslo pare razy....Dobranoc😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane - dzis niestety nie mam za duzo czasu bo gosci troszke bedziemy miec . zycze wam milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że jeszcze mnie pamiętacie :):):):) Smerfetka wiem, że trzymasz za mnie kciuki tak jak ja za Ciebie i to jest super, że nawet jak nas nie ma na forum to i tak o sobie pamiętamy 0 kurczę jakie fajne uczucie...... U mnie jakoś leci raz lepiej raz trochę gorzej nawet brałam przez dwa miesiące tabletki antykoncepcyjne bo tak mi zalecił mój gin ( zrobiła mi się torbiel na jajniku i trzeba było się jej pozbyć ) na początku lutego odstawiłam tabletki i czekam na @ ale jej jakoś nie ma. Zawsze miałm 28 dniowe cykle a to już jest 31 dc i nawet się nie zapowiada aby przyszła (mam nadzieję). Może to już....... Zrobiłam dzisiaj test ale wyszedł negatywny i trochę się podłamałam ale może to jeszcze za wcześnie teraz muszę cierpliwie poczekać ale trudno mi jest strasznie bo jestem sama z tymi myślami. Nic nie powiedziałam mężowi bo niechcę aby się rozczarował. Bardzo się cieszę że do Was wróciłam pozdrawiam P.S. Smerfetka jeżeli chcesz pogadać na gg to mój nr. 2862657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Ewcik Słonko trzymam kciuki żeby @ nie przyszła!!Może się udało! Super by było usłyszec taka nowinę! Buziaczki dziewczynki piszcie i meldujcie sie co u was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!! Wiem, ze troche dalam ciala, bo nie bylo mnie oststnio z Wami, ale niestety...nie mialam wyboru:( Pracuje od switu do nocy jak nie w pracy, to w domu tez ciagle jest cos do zrobienia, zreszta same wiecie jak jest. Poza tym nie mialam dostepu do internetu przez kilka dni, bo cos modernizowali. Ciesze sie ze u Was wszystko ok mialam sporo do nadrobienia w czytaniu, bo tak dzialacie na topiku....AZ MILO:). U mnie bez zmian zaczelam monitoring i zobaczymy. Staram sie nie myslec zle, jesli nie wyjdzie to widocznie tak ma byc i juz, nie przeskocze tego, chociaz czasem mam takie napady zlosci, ze az sie wstydze...nerwy mi puszczaja, bo juz nie wiem kogo obwiniac za to, ze akurat nam sie to przytrafia, to takie strasznie smutne. Smerfetka, Misiaczki, Myszka, olawd, Patinka, aneczka, i wszystkie inne super dziewczyny 👄 ❤️ ❤️ ❤️ pozdrawiam Was i ciagle trzymam kciuki i uwierzcie mi, ze mimo iz nie jestem z Wami za czesto to ciagle o Was mysle i ciesze sie ze mialam szanse Was poznac:) trzymajcie sie kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×