Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Z okazji świąt wielkanocnych życzę Wam wszystkiego dobrego. Niech skrzydła wiary przykryją kamienie zwątpienia i uniosą nasze serca ponad przemijanie. Blask prawdy o zmartwychwstaniu niech rozświetli wszelkie mroki codzienności, a wiara w nowe życie napełni serca wszystkich radością i pokojem! Wesołego Alleluja i mokrego Dyngusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza mam nadzieję, że pozostaniesz ze mną w kontakcie :) i będziesz nadal służyć dobrą radą :) To tyczy się też wszystkich dziewczyn :) oczywiście...... Buziaczki Kochane!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane👄 Zmieniam tabelke bo ta wredna@ nawet w Swieta nie odpuscila:(:(:(:(:(:( 🌻🌻Z okazji Swiat Wielkiej nocy zycze Wam usmiechow bez liku przy wielkanocnym stoliku. Przyjaciol wielu,duzo w portfelu dyngusa mokrego i czasu radosnego a przedewszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciol szczescia w milosci i spelnienia marzen.🌻🌻 Postaram sie jeszcze pozniej zajrzec ,choc zaraz ide pod prysznic a pozniej ze swieconka, a jeszcze potem musze sprzatnac....milego dnia zycze Wam i do uslyszenia pozniej....papa 👄Starające się👄 Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................11.. . . .. ..........19.04.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6........ ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26.....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2. ...............05.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...06.03.08 🌻Zaciążone[kwiat Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............26.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 ❤️Dzieciaczki urodzone❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_**_** _**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****______ Dla was ode mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Wam moje drogie dużo usmiechu, szcześcia rodzinnej atmosfery przy stole oraz mokrego dyngusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane 🌻 widze ze wszystkie zajete przygotowaniami do swiat . mam nadzieje ze po swietach nadrobicie zaleglosci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijanych króliczków zagrychy w koszyczku w dyngusa zalania nie tylko ubrania jaj kolorowych świąt miłych i zdrowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane witam serdecznie ja juz po swieconce ;-) bylo milo i sympacztycznie sami polacy sporo ich bylo kosciol byl pelen ze i na zewnatrz ludzi sporo i nawet nie wiedzialam ze polowa polek zyje z anglikami bo sporo ich bylo na polskiej mszy. U mnie porzadki jeszcze w toku zaraz bedziemy jesc obiadek brat ma pryjechac dzis wieczorem wiec bedzie raznie. Cos bardzo poddenerwowana jestem wszsytko mi nie pasuje cos czuje na nadchodzaco @ az sie boje. No nic zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie swieta tutaj tylko denerwuja , daleko od rodziny i w ogole takie swieta nie swieta :-( no ale ostatnie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie swieta tutaj tylko denerwuja , daleko od rodziny i w ogole takie swieta nie swieta no ale ostatnie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd rozumiem cie ja tez to odczuwam choc w te swieta mam mame ale i ona za 3 miesiace wyjezdza na stale do polski i bede sama. Ja niestety musze tu zostac i chcac nie chcac musze sie dostosowac jako tako i przyzwyczaic do anglii a tez ten kraj mnie denerwuje naprawdewielka Tepota ludzka wulgaryzmem i szlo by wymieniac. Nie bede zrzedzila wam w swieta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nastala znow wielka cisza ale rozumiem pewnie wiekszosc poszla swiecic swoje koszyczki no tak wielki dzis dzien. A jutro wszyscy zasiadziemy do stolu i bedziemy jesc swieconki w gronie rodzinnym. Mam nadzieje ze nie musicie dzis i jutro siedziec w pracy. Smerfetka zycze powodzenia w szukaniu nowej pracy mam nadzieje ze zadzwoni firma ktora doceni ciebie i zaproponuja intersujaco prace i dogodne elestyczne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Wam Mili bedzie wiosennie, slonecznie, witecznie! Niech ciesza Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne baranki. Niech sie w Smigus Dyngus woda na Was leje a wielkanocny Zajoc przyniesie radosc i nadzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ide kochane na krotka drzemke pozbierac sil.Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Ja juz po poswieceniu koszyczka:):):):)Taki kaszel mnie wzial w kosciele ze myslalam ze wyjde......az mna telepalo i myslalam ze bede wymiotowac....ale pozniej przeszlo:):):):):)kurcze nieiwiem co sie dzieje...wzielam sobie gripex i mam nadzieje ze mi przejdzie....robie wlasnie ostatnie pranko.....posprzatane juz mam....ciasta upieczone...i wiecej nic nie robie....no moze wieczorkiem ugotuje barszcz bialy zebym jutro rano nie musiala gotowac:):):):)na Swieta jestesmy tylko z mezem w domku wiec nic wiecej nie szykuje.....niby jestesmy zaproszeni do brata jutro na obiad, ale jak sie bede czula tak jak dzisiaj to nir pojdziemy nigdzie ,tymbardziej ze tam beda mojego brata dzieciaczki i nie chce ich pozarazac:):):):)wiec zrobie jutro obiadek i bedziemy swietowac w lozku z mezusiem:):):):) Ale rzeczywiscie pusto i cicho na topiku , ale nie ma sie co dziwic bo naprawde jest duzo roboty:):):):)milego wieczorku zycze dla wszystkich i zajrze moze pozniej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka , ja dopiero po obiadku mniam , mezus dzis zrobil sosok po wegiersku (powiniem byc z plackami ziemniaczanymi) z makaronikiem - hmmm obzarstwo feee .spokojnych swiat ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie, Ile na stole pisanek! Każda ma oczy Malowane, Naklejane. Każda ma uśmiech Kolorowy I leży na stole grzecznie, Żeby się nie potłuc Przypadkiem W dzień świąteczny. Ale pamiętajcie! Pisanki Nie są do jedzenia. Z pisanek się wyklują ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA! przepraszam ze tak pozno ale po 16 h w pracy uch...:))) jeszcze raz najlepszego Kochane!!!! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny 👄👄👄 👄 Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę aby blask prawdy o zmartwychwstaniu rozświetlał wszelkie mroki codzienności, a wiara w nowe życie napełniała serca wszystkich radością i pokojem! życze wszystkim aby te swięta dały nam radość i nowinę a pisanki wielkanocne które sa symbolem nowego zycia zaistniały w nas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam-- Dzien dobry w Wielkanocny Poranek ;-) Ja od godziny juz spac nie moge :-( nie wiem czemu za godzinke pojde posprzatac po wczorajszej kolacji i zrobie pyszne sniadanko dla wszystkich.. Wczoraj bylismy 1,5 godzinki bez pradu caly obszar bez pradu ale moje zamilowanie do swieczek pomoglo i co najwazniejsze poratowalo. Smerfetko co u ciebie czy masz juz jakies symptomy zblizajacej sie @?? mam nadzieje ze nie w sumie masz dostac jakos dzien przedemna ja jestem bardzo poddenerwowana czyli PMS pelno para u mnie dziala.I od czasu do czasu zakluje brzuch jeszcze 5 dni i bedzie wiadomo. OLawd fajnie ze ci smakowalo ;-) Swieta sa po to by sobie pozwolic na male co nie co a jak!! Misiaczki a co u ciebie ciekawego?? Mam nadzieje Myszko ze i u Ciebie lepsze samopoczucie bo trzyma cie dlugo za dlugo Trzymam kciuki. No nic posylam buziaczki i odezwe sie pozniej POzdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................11.. . . .. ..........19.04.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2. ...............05.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...06.03.08 Zaciążone[kwiat Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............27.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.Spokojnych i rodzinnych świąt oraz mokrego Dyngusa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka25 witaj 👄 👄 a tak sobie w piatek mam do gina juz sie nie moge doczekac :P mam nadzieje ze pomorze mi w starankach o dzidziusia:)) a dzis obzarstwo hihi sniadanko z dziadkami i teraz moim sie naciesze :)))) a jak u CIEBIE ??jak zdrowko?? reszta dziewczyn SWIETUJE hihhii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ...!!!! Życzę wam ... Marzeń, o które warto walczyć. Radości, którymi warto się dzielić. Przyjaciół, z którymi warto być. I nadziei bez której nie da się żyć!!!! wesołych świtą !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz po sniadanku obzarstwo pelna para az brzuch peka i teraz nic mi sie nie chce. Wylezakuje z 2 godzinki i biore sie za pomoc w gotowaniu potem na 16 ta do kosciolka na polska msze. Choc na chwilke obecna nigdzie mi sie nie chce isc z przejedzenia chyba .... Ciesze sie ze idziesz do lekarza bo tutaj moze byc kluczyk do dzidziusia.Czego zycze kazdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Misiaczki w piatek do lekarza to tak jak ja, fajnie, obie bedziemy cos więcej wiedziały, miałam jechac w ten piatek co był, ale naprawdę nie dałam rady.Powodzenia i będzie ok, zobaczysz. Myszko po Świętach kolejne staranka, ale mam nadzieję,że tym razem się Wam uda. Patinko czekam do 27 to tak jak Ty prawie, no to czekamy sobie razem.Co do objawów to jakoś ich nie ma, narazie.Wczesniej w zeszłym tygodniu bolał mnie brzuch, a teraz nic, zobaczymy. Aneczka a co u Ciebie?no i u reszty dziewczyn? Jeszcze raz życzę wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt. No i czatujemy na 300 stronkę, hi hi, ciekawe, której się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula s dziekujemy za zyczenia dawno cie nie bylo co slychac u ciebie jak brzusio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Smerfetko no wlasnie ale ja na razie sie nie napalam. Nie mam ochoty na przytulanki wogole chyba za duzo bylo ich w okresie owulacyjnym i mma doslownie dosc. Sporo sluzu ale mialam tak zawsze ze przed @ sie on pojawia zobaczymy. Marzy mi sie marzy jezeli nie uda sie w tym miesaicu zdecyduje sie na zakup tego urzadzenia baby com czy jakos tak jest drogie koszt 2000 tys ale dokladnie okresla moment pekniecia jajeczka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO to za CISZA?????????????????????????????????????????????????????????????? HEJ??? ODZYWAC sie bo zaczne sobie spiewac i zakosze wam stronke hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO to za CISZA?????????????????????????????????????????????????????????????? HEJ??? ODZYWAC sie bo zaczne sobie spiewac i zakosze wam stronke hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×