Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witam Was kochane po dosyć długiej nieobecności.... Miałam strasznie dużo zajęć przez ostatni okres czasu dużo się działo. Po 12 godzin siedziałam w pracy bo niespodziewanie 2 osoby się zwolniły i ktoś musiał niestety pracować za trzech brrrrrrrr A dotego moja przyjaciółka wychodzi w sobotę za mąż i wzięła dwa dni urlopu przed weselem i dwa dni po, a że razem pracujemy muszę ją zastępować, ale to akurat mi nieprzeszkadza :))). Staranka w tym miesiącu są ale bardzo delikatne bo niestety chyba zaczynam mieć zmęczenie materiału - jak wracam z pracy to nie mam siły już na nic. Zobaczymy co z tego będzie chociaż wątpię, ale jak nie teraz to następnym razem....... Żeby tego było mało to jutro muszę wstać o 5:45 bo umówiłam się do fryzjera zrobić sobie włoski na wesele, a niestety w ciągu dnia nie mam czasu - jedno szczęście że moja fryzjerka zgodziła się na tą godzinę :) Pozdrawiam WaS moje drogie uciekam do wanny i do wyrka oczy same mi się zamykają...... Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcik---bidulko tylko sie nie zapracuj , a co do staranek to uda sie w najmniej spodziewanym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki slonca uciekam bo mezus wola na filmik w lozeczku slodkich snow kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziarkoxx wszystko ok za jakies 2 tyg zaczynamy staranka a co u ciebie? jeszcze stronka twoja - udalo ci si przede mna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc troche mnie nie bylo i interneciku 3 dni nie mialam. Ale widze,ze nikt za mna nie tesknil :( ostnio slyszalam ciekawa rzecz- 15% KOBIET NIE MOGACYCH ZAJSC W CIAZE MA TZW. WROGI SLUZ I SA UCZULONE NA PLEMNIKI. Lekarze bardzo czesto bagatelizuja ten problem,ale u mnie w Lodzi w CZMP (centrum zdrowia matki polki) jakis lekarz opracowal szczepionke :) Tak samo jest z przeciwacialami ktore atakuja plod i dochodzi do poronienia. Dostaje sie przeciwciala z krwi meza (dokladnego mechanizmu nie znam). Zona mojego kuzyna wlasnie przechodzi taka terapie i daje ona ponoc super efekty (wczesniej poronila 4 razy). Moze kogos to zainteresuje. A tak to pozdrawiam was kochane. Myszko- honda to super autko, bardzo dobrze sie jezdzi i bedziesz zadowolona. Pani misiowa- moj Alek ma 10 m-cy a jeszcze nie mial chrzcin, chyba zainspirowalas mnie do dzialania. Za to od 2 dni spi sam w pokoju i zasypia bez bujania... Smerfetko- witaj:) Madziu, ciesze sie ze jestes z nami :) Patinko, badz dobrej mysli. Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie oby dwie zalapalysmy sie na stronke hiiii a u mnie nic takiego,napisze maila jak bede miec troszke wiecej czasu na kompie.Widze ze zaczynasz staranka za 2tyg.super 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia ja tesknilam mimo ze nie pisalam tego :-P buzka i na prawde juz zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak- wszysscy juz sobie poszli... A moze jest ktos kto ukratkim podczytuje? ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×