Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Cześć dziewczyny !!! Miałam jeszcze zajrzeć wczoraj ale neta nie miałam. Za to dziś jest :-) Patinko Ja też ostatnio miałam ostatnio złe wyniki moczu, i teraz robię wszystko by uniknąć stanu zapalnego. Piję sok z żurawin ( jest moczopędny i zapobiega zastojom moczu,oczyszcza drogi moczowe). Dodatkowo biorę furaginum. Mam nadzieję, że już niedługo będzie tylko lepiej. Co do tego zwolnienia to czyste chamstwo, teraz powinnaś być najważniejsza i dlaczego tak naprawdę on nie może ci dać tego zwolnienia, co go ogranicza??? U nas na szczęście nie ma z tym problemów. Ja już prawie miesiąc jestem na zwolnieniu i nikt mi nie mówił że nie może mi dać zwolnienia. A nawet wręcz przeciwnie. Oszczędzaj się. Ja wczoraj troszeczkę przesadziłam ze spacerkiem i dziś leżakuję. Czeka na mnie góra prasowania ale chyba poczeka do jutra. Teraz to maleńka dyktuje co i kiedy :-) No proszę, jeszcze się nie urodziła a już mną rządzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... Chyba zostałam sama na kaffe. Cóż może potem będę miała więcej szczęścia. Może coś przekąszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulas---tak to niestety w anglii jest , dla nich ciaza do 12 tyg nie jest warta zadnej pomocy , jest to przykre bo gdyby nie to juz bym od stycvznia tulila swe dzieciatko lub w maju mialabym drugie :-( no ale to pierdzielona anglia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkoncu poczytałam ja teraz za bardzo nie mam czasu;] nie dlugo wyjezdzam do Niemiec na miesiąc ,a potem odrazu do Gdanska na kurs podstawowy do policji:) Pozdrawiam was gorąco:*:** Patinko nie martw sie wszystko bedzie dobrze dzidzia bedzie zdrowa i piekna:* Smerfeciu:*:** Misiaczku:*:* Myszko:*:*:: Będe zaglądała od czasu do czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przykre co piszecie, mam nadzieję że kiedyś się to zmieni. Zbyt wiele cierpienia przynosi. Jakiś pustki się tu wdarły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane u mnie wszystko oki malenstwo bryka przekornik jeden jak chce go podejrzec albo tatus polozy reke to grzeczniutki jak by go nie bylo a jak jestem sama i zajeta to szaleje w najlepsze smyk moj AnulaS my mamy prawie tak samo termin :) i ja tez mam teraz maly problem z drogami moczowymi biore tabletki zurawinowe i ide dzis po sok z zurawin bo mi tez tak lekarz poradzil :) poglaszcz swoj brzuszek ode mnie Patinko glowa do gory bedzie dobrze najwazniejsz eze dzidzia sie rozwija to najwazniejsze!!! oszczedzaj sie olej tamta sluzbe zdrowia wracaj szybko do Polski i nie mysl juz o pracy teraz dziecko jest najwazniejsze i nie mozesz sie nadwyrezac!!! Obca co u Ciebie jak tam brzuszek?? jak patzre na swoj to wyobrazam sobie tez Twoj... coraz blizej juz szczesliwego finalu jestes a pozniej ja za miesiac po Tobie...:) Myszko co u Ciebie?? mam pytanie Ty te ziolka pijesz caly czas?? bo ja jak kupowalam sobie ziolka to mowili i czytalam w necie ze tylko do owulki sie je pije Doczytaj kochana jak ta twoja mieszanke sie pije :) Pozdrowionka dla was :) Olawd co Kochana u Ciebie?? Smerfetko to dobrze ze rzucasz prace w ktorej Ci zle znajdziesz nowa lepsza w ktorej sie bedziesz rozwijac i bedzies zmiala lepszych wspolpracownikow Asiunia27 trzymam kciuki za rosnacy pecherzyk pamietam jak sama przed kazdym monitoringiem stresowalam sie czy jest pecherzyk bedzie dobrze a ztego pecherzyka bedzie sliczna fasolka!!! Sara76 u mnie wporzadku tylko coraz bardziej niecierpliwa jestem juz bym malenstwo chciala zobaczyc ;p ;p Dla WSzystkich was kochane WIEEEELKIE buziaki 👄 i pozdrowionka No i standardowo fluidki zeby wreszcie ktoras je wykorzystala...**********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko trzymaj się i spróbuj się nie denerwować, a temu Twojemu lekarzowi to bym chętnie gębę obiła, to trzeba być bez serca, żeby tak potraktować kobietę w ciąży! EfQa wcale nie jest powiedziane, że mi się też nie robią torbiele. Od 5-9 dnia cyklu mam brać clo, a między 10-13 dniem lecą na monitoring i zobaczymy co się dzieje z pęcherzykiem. Jak bym się uparła to na usg ten pęcherzyk wygląda jak dziecko, tylko się nie rusza, już mnie fantazja poniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kasiada czy Twój mąż ma dobre wyniki nasienia? Bo mojemu androlog kazał zrobić badanie poziomu prolaktyny i FSH, no i mieściły się w normie. Ale plemniki się kiepsko ruszają powinno być pow.25% a jest 5%. A do tego tylko 6% ma prawidłową budowę a powinno być minimum 14%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kasiada jakie ziółka pił Twój mąż? Mojemu trochę się humor polepszył jak się dowiedział, że moje pęcherzyki nie pękają, bo do tej pory się obwiniał, że to przez niego nie zachodzę w ciążę. Do inseminacji są wybierane najbardziej okazałe i zdrowe plemniki więc jak rozwiążemy problem pęcherzyków to jest sens podchodzić 3 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Patinka super że widziałaś swoje maleństwo :) teraz musisz się oszczędzać i myśleć o dzidzi :) myszka ja też piję ziółka już mi smakują (piję mieszankę 3) a Ty?? i rzeczywiście czy można je pić codziennie przez cały cykl?? czy tylko do @???? kasiada mam pytanie do Ciebie, co prawda mój mąż się nie leczy tylko ja ale chciałam zapytać o dr szlachcica bo też jestem z krakowa a słyszałam o nim bardzo dobre opinie, czy polecasz go?? i czy byłaś u niego w osteomedzie czy gabinecie prywatnym?? Kakusia dziękuję za słowa otuchy :) pogłaskaj brzuszek ode mnie Anula i Obca też :) olawd, aneczka, smerfetka :*:*:* ja jutro idę na test PC niestety dopiero na 11 (piszę niestety bo trzeba działać najwcześniej o 23-30) a ja wtedy już smacznie śpię przeważnie a rano trzeba wstać do pracy....oj ciężki będzie dzień jutro Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kakusia moj brzuszek wielki jak piłka lekarska:P mam problemy zeby skarpetki załozyc ,dobrze ze sie cieplo robi to nie ebde musiała tego robic..jakos dzis dziwne skurcze zaczełam znów miec to prewnie te ktore przygotowują macice do porodu. Przesle Wam strone na Naszej_klasie moze sie uda i zobaczycie moją piłke,synka i męza:) http://nasza-klasa.pl/profile/8315290/gallery chyba tak to sie robi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane jeszcze raz :-) dzis napisze rezygnacje z pracy i zaniose ja razem z data konczaca sie na zwolnieniu. Napisze prawde w uzasadnieniu krotka i dowidzenia.Do firmy zadnego zalu nie mam bo bylo w porzadku ale no nie moge dzwigac 20-30 litrowych workow w ktorych sa ksiazki dokumenty itd bo to wazy sporo jak podniose takich z 30 to padam normalnie.oczywiscie nie robie tego caly czas ale zajmuje mi to w pracy okolo 45 minut i czesto krzyze pekaja z tego i brzuc boli uwazam ze kobieta nie powinna wykonywac tej czynnosci. Jak oddam ta rezygnacje to ulzy mi ze bede mogla lezec i nie stresowac sie(mam nadzieje ) tylko nie wiem czemu boje sie reakcji szefowej,tzn ze bedzie niezadowolona co pozniej zawazy na moich referencajch na przyszlosc. A moze bedzie ok.???????? ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* Ja rowniez przesylam dla was cala moc Fluidkow :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
kurde to tylko strona na ktorej mozna sie zalogowac-no nie wiem jak Wam pokazac moje fotki moze ktoras z Was jezt takm zalogowana to podam moje dane i zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca niestety nie mozna zobaczyc zdjec bo kazdy by musial sie zalogowac na klasie. Pamietam jak mialam brzuch ogromny z moja corka 1 -sza kurcze nie widzialam swoich kolan i stop a o zakladaniu butow tragedia akurat najgorsze momenty byly latem wiec o tyle dobrze ze zalozylam klapki i gotowe. A twedy przytylam 40 kg to bardzo duzo z 64 do 98-99 po porodzie zlecialo do 89 i to co mialo zostac zostalo ale schudlam w 2 miesaice i wazylam mniej niz sprzed ciazy,zasluga kochajacego meza i przez to nie karmilam corki teraz to sie juz nie powtorzy. ZAzdroszcze wam tych ogromnych brzuszkow tez marze by miec wiekszosc juz za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz obca czas i ochote to przeslij na e-mail moj bardzo chetnie zobacze. Ja kiedys bylam zalogowana na naszej klasie ale byly maz mnie tam znalazl cud ze nie wpisalam gdzie mieszkam obecnie bo nie wiem co bym zrobila znow tulaczka. Tak wiec nie chce sie ponownie logowac a niestety zeby znalexli cie znajomi trza podac nazwisko panienskie. No nic nie smece tylko czekam na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Patinko koniecznie załatw sobie dużo uroseptu, bierz 3 razy dziennie po dwie tabletki z jedna witaminą C. Najlepiej zacznij od zaraz! Do tego kup sobie sok z żurawin albo z czarnej porzeczki. Ja właśnie tak robię bo tez mam infekcję i tak kazał mi robić lekarz. Twoje dziecko najwyraźniej jest silne i dobrze sobie radzi! Dobrze robisz że się zwalniasz z pracy, leż dużo i nie przemęczaj się bo to ma negatywny wpływ na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz pojde kupic sobie sok zurawinowy i z czerwonej porzeczki bo slyszalam nie raz wlasnie ze dobrze dziala na pecherz. i bede duzo lezala abym sie wylezala i wyspala za wszystkie czasy bo potem juz nie bedzie tak dobrze ;-) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko---dobrze robisz z tym zwolnieniem sie z pracy , przynajmniej bedziesz mogla sobie spokojnie odpoczywac i czekac na malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Patinko kochana oczywiscie ze mam czas i juz Ci wysyłam:) Olawd-dziekuje Ci bardzo. 7 kilo do przodu chyba nie duzo a jednak waze juz 72 bo przed ciązą wazyłam 65,troszke sie zapusciłam:P Ale mam nadzieje ze zleci tak jak i po Fabianie i bede wazyła nawet mniej niz przed zajsciem tak było po Fabiaku..no ale kto wie teraz tak nie musi byc...ale nadzieje mozna miec-a apety jest ogromny.Teraz niestety na lody,nie są zbyt pozywne a przepadam za nimi no i jabłka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no obca:D śliczna z Ciebie dziewczyna i suuuper brzusio mam nadzieje,że też sie takiego doczekam kiedys hi hi:*:*:* Patinko--> dobrze robisz,.ze sie zwalniasz nie przemęczaj się tylko duzo odpoczywaj i sie nie stresuj a juz nie dlugo napewno bedziesz miała równie piekny brzusio jak obca:P Najwazniejsze,że ci się udało i bedziesz miała ślicznego maluszka:* myśl pozytywnie kochana\"=) a nasza kochana Smerfecia,Misiaczek i Myszka to gdzie:P:P:P Olawd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
sonia17 dziekuje kochana naprawde miło słyszec takie słowa i to z ust kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez prosze Cie bardzo, naprawde tak mysle. Maz sie smieje,ze albo jakies babeczki ogladam,albo szukam golego Daniela Craiga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×