Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość kasiada
Witam Was wszystkie! Patinka25-jak wygląda badanie na chlamydie? tak jak cytologia? Mam miec wlasnie badanie na chlamydie, rzesistkowca i cos tam jeszcze... Pozdrawiam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
xxxmadziaraxxx- bede z niecierpliwością oczekiwać Twoich postów. Nam w Londynie tez zasugerowali in vitro, ale w Polsce nie, wiec trwamy przy nadzieji , ze sie obejdzie. TRZYMAM ZA CIEBIE I TWOJEGO MEZA KCIUKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka - bardzo sie ciesze ze wszystko ok Tak jak dziewczyny pisz- uwazaj na siebie i odpoczywaj jak najwiecej a bedzie dobrze. ja dzis ostatni dzien wolnego- chorobowego i jutro do pracy, ale nadal jeszcze czuje sie słaba. ide zrobic herbatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiada badanie na chlamydie tym rózni się od cytologii, że cytologię pobiera się z szyjki macicy a chalmydia z cewki moczowej Uprzedzam, że to bardzo nieprzyjemnie wręcz bolesne Ale jak trzeba to trzeba, w końcu kazdy musi przez to przejść :) Głowa do góry będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny 😘 dla was OLawd wiesz co ja przestalam brac duphaston od jakis paru dobrych dni moze z braku jego zaczelam tak plamic co?? Juz nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko---ponoc jesli sie go bierze nie powinno sie go ostawiac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz bralam go na wlasna reke w sumie. Widzisz w polsce lekarz by powiedzial czy to z polipa czy cos innego ale na usg nie bylo widac zeby plamienie bylo z macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko, aby zmiejszyc ryzyko poronienia bierze sie go do 20 tygodnia ciazy. Ja najpierw bralam po 2x dziennie, a pozniej 1xraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻🌻 I ja jestem ale lece na kawke i sniadanko i za chwile wracam do Was....a u nas jest tak cieplutko jak niewiem.....dopiero jest 10 rano a ja wszystkie okna pootwieralam i mozna w krotkim rekawku chodzic....super.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Patinko powinnas brac ten duphaston a najlepiej zrob badanie na progesteron i zobacz czy nie masz go za malo bo wtedy koniecznie musisz brac duphaston Moj gin powiedzial ze takie plamienia sa wlasnie albo z niedoboru progesteronu albo infekcji ja tak mialam ze mialam plamienia dosc spore takie nawet ciemno brazowe niekiedy i mialaam duza infekcje Nie lekcewaz tych plamien najlepiej jak najszybcie udaj sie do Polski do lekarza i jak mozesz to zrob badanie progesteronu bo jest on bardzo wazny w utzrymaniu ciazy i odzywianiu dzidzi Olawd ma racje nawet jak go bralas na wlasna reke nie mozna go brac i dostawiac tak sobie wiec nie rob tak wiecej ja bralam duphason do 16 tygodnia bo pozniej to lozysko przejmuje funkcje odzywiania dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dawki to bralam poczatkowo 2x dziennie pozniej jak mialam plamienie to 3 x dziennie i pozniej stopniowo dopiero nie raptownie zmniejszone spowrotem do 2 dziennie i za jakis tydzien do 1 dziennie i po kolejnym tyg.dwoch calkiem odstawilam ale to dopiero w 16 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Patinko Kakusia ma rację. Powinnaś brać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa ja też chce horoskop jestem Lew. Patinko jak dobrze, że z dzidziusiem wszystko w porządku. Dbaj o siebie kochana. Smerfetko depresja Ci minęła? Mam nadzieję, że tak-głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kakusia dawno Cię u nas nie było. Jak się czujesz i co u Ciebie słychać? Olawd rozumiem, że planujesz starania i do Polski wracasz już z pasażerem na gapę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze tak czy inaczej zostalo okolo 8 tabletek nie wiecej i co ja zrobie nie ma sensu znow zaczynac a do polski lece 13 maja. Tutaj badanie Progesteronu niemozliwe nie zrobia zadzwonilam do mojej midwife(połozna) i prosze ja o wizyte domowa tutaj przychodza po otrzymaniu telefonu i oddzwaniaja ja dzwonilam tydzien temu i nic cisza. Oni normalnie do tego 12 tygodnia zlewka totalna a slyszlalam ze do 10 tygodnia biora badanie z krwi na jakas chorobe dziecka potem juz nie robia na inne tylko.A ja bym chciala kurcze bo ta ospa corki mnie meczy ze akurat zaszlam a ona przechodzila najciezsze stadium . Kupilam dzis pania domu gazetke i pisze ze moga byc powiklania powazne jesli mialao sie jakis kontakt z chorym a ja z nia przebywalam na okraglo spalam itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saro---no ja mam nadzieje ze bede wracac z pasazerem na gape :-P mam nadzieje ze nie beda mi robic problemow na lotnisku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko sprobuj zeby zalatwili ci jeszcze recepte na duphaston to brdzo wazne skoo raz ci zalatwili to niech sprobuja ponownie to bardzo wane no i oczywiscie skontaktuj sie z ta waza polozna moze masz tylko infekcje co zdarza sie bardzo czesto i trzeba ja rowniez wyleczyc a to juz chyba zrobia dla ciebie z infekcja nie moga cie odeslac!!! Kochane u mnie po staremu dzidzia rosnie kopie jak tatus dotyka zeby poczuc kopniaki to przestaje taki przekornik :) Tak bardzo kocham juz tego malego szkrabka nie moge sie doczekac kiedy je juz przytule Kochane wiosna idzie wiec lapac fluidki ode mnie i czekam na wspaniale wiesci od was tak barzdo bym chciala zeby wam po kolei sie juz udalo kazda nowina cieszy mnie tak mocno jakbym to ja kolejny raz zobaczyla dwi kreski na moim tescie a wiec kochane do dziela :):):):)): **********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Duphaston mialam z polski jak bylam tydzien czasu w lutym na badaniach i sosbiscie lekarz mi dal recepte. a teraz ciezko bedzie pytalam sie juz kolezanki ona musi do mamy zadzwonic a jej mama musi isc do tego pana doktora i zapyta jak da to wykupi ale to potrwa z dobre 2 tygodnie. Nie wiem juz co wymyslec. Mam lekka infekcje pecherza ale nie poszlam na badania po prostu jak mam isc tu do lekarza dostaje wscieklizny jakby mi dali karabin do strzelalabym jak do kaczek.Ale wybralam sobie kraj to teraz sie mecze co nie. Kakusia serduszko ciesze sie ze maly daje znaki ze jest silny wiem wiem z laura bylo to samo kopala okropnie czasem to az mnie skrecalo a jak ktos kladl reke na brzuchu to cisza. Ale w 8-9 miesiacu raczej juz tatus wyczuje bo bedzie kopac non stop :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeee25
czyzbys mieszkala w UK;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pecherz podleczm pijac czesto rumianek mietke i koperek te ziola sa maczopedne i przeciwzapalne szczegolnie rumianek. Na razie nic nie boli. juz sie doczekac nie moge tego 13 maja w sumie 3 tygodnie jeszcze. Firma zadzwonila ale nie zdazylam odebrac ze chca ocenic szkody samochodu podali numer dzwonie zly numer i zas do jutra czekac co za tepaki.Ale jutro awanture zrobie w ubezpieczalni za glupkow ludzi robia dam jej ten numer i powiem ze ma zadzwonic. Chyba pojde do okna poodychac dobrze ze jest cieplo bo az mnie roznosi od srodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeee25
Patinka, ja radze polskiego doktora, juz nie wazne czy to ginekolog czy ogolny, jezeli konczy ci sie duphaston to przepisze bez zadnego ale..mnie tak olala ta sluzba zdrowia ze moje dziecko obumarlo bo im sie nie chcialo dodatkowych badan robic, no bo po co jak u mnie to akurat byla szansa 1 na 1000 ze do takiego czegos dojdzie, tutaj to selekcja naturalna, przysieglam sobie ze bede wydawac 100 co miesiac i jezdzic 2 gdz w jedna strone do polskiego ginekologa a moja noga w tym pierdolniku nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko maz czasami zlapie naszego szkraba na kopniakach ale zazwyczaj dzidzia jest sprytniejsza :) A powiedz mi czy ta twoja kolezanak mama albo jakas kuzynka nie moze isc do jakego kolwiek lekarza o wypisanmie recepty i pozniej priorytetem ci wyslac?? ALbo ty nie mozesz teraz juz przyjechac do Polski wiem ze to nie jest takie proste ale dla malenstwa trzeba poswiecic wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARGARITKA 22
Hej! mam problem od roku staram się o dziecko ogólnie badania wyszły ok ,okres, jajeczka itp. jest ok. chłopak tez ok. ale dziecka niema!lecz idzie mi o pewna rzecz dosalam od znajomej zastrzyki PREGNYL i nie wiem czy powinnam je zrobić sama i kiedy dokładnie i co do tego ma migrena?Jeśli ktoś wie dajcie znać bo nie wiem co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd ja tez mam nadzieje ze z pasazerem na gape bedziesz wracac do polski hehehehe. Olawd a powiedz prosze jak tobie sie udalo zalatwic recepte na ten Duphaston ? i czy mozna ja zrealizowac tutaj w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margeritka witam cie na forum i na tyle na ile moge sprobuje odpowiedziec Otuż nie biez tego zastzryku na wlasna reke to jest zastrzyk na pekniece pecherzyku a ty podobno nie masz z nimi problemu ale poza tym ten zastzryk bierze sie pod scisla kontrola lekarza w odpowiednim dniuu po wysnaczeniu go przez monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ak tylko ja teraz zrezygnowalam z pracy i nie jest mnie naprawde stac aby co miesaic wydac 120 funtow na lekarza prywatnego. Raz na 3 miesiace moge sobie pozwolic czesciej nie da rady do tego ten wypadek dojda koszta teraz. Wytrzymam teraz 3 tygodnie tylko ten Duphaston musialabym miec,niestety juz raz zmienialm date wyjazdu mialam leciec 29 kwietnia ale zaden lekarz nie zszyl by mnie w tak wczesnym etapie ciazy wiec te 2 tygodnie robia lekarzowi wielka roznice. Ja mam kompletnie dosc lekarzy tutaj,dla nich licza sie staystyki za duzo ludzi wiec po co sie martwic nie ja to kto inny._proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A migrena nie ma z tym zwiazku raczej sprobuj zbadac hormony bo bole glowy moga terz byc pod wplywem hormonow a jednoczesnie moga te hormony uniemozliwiac zajscie w ciaze i pamietaj nie bierz sama tego zastzryku dziwie sie skad miala go kolezanka i dlaczego ci kazala go wziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×