Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Obca_
Sara masz racje mozna kupic cos tanszego i fajnego i ja tak robiłam...no i mam sporo tych ciuszków z ciszków:P Ale juz nie kupuje bo zostało 9 tyg i chyba nie juz sensu.Jeszcze tylko na komunnie i slub w czerwcu cos kupie ale to moze jedną rzecz ktorą załoze i tu i tam.Jakąś tuniczke elagancką;) Ale juz bede gruuuuba ,teraz mam wielki brzuszek a do 18 maja i 14 czerwca..to bede sie toczyła;P \Ale co tam nie ja mam sie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wrocilam ;-) U mnie jest o tyle dobrze ze tutaj tuniki ciazowe sa modne i idzie kupic je bardzo tanio czy w normalnych cenach tuszczuple dziewczyny chodza w tunikach-ciazowkach wiec z tym tutaj nie ma zadnego problemu od koloru do wyboru a spodnie na gumkach sa tez nie drogie bo tutaj rozmiar kobiety 46-48 do 60 to norma. Z ubezpieczalni sie nie odezwali tzn wczoraj dzwonili prosili o numer do bezposredniej firmy zajmujacej sie zbieraniem aut ale nie odzywaja sie a ja dalej jeszcze moim gratem heheh fajny widok bo kazdy stoi od mojego tylu samochodu troche dalej niz normalnie jakby czegos sie obawiali ze moze Ja niebezpieczna hahaha. wlasnie zjdlam ananasy z puszki i truskawki jakos ochota dziwna mnie naszla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa dzieki za horoskop hehe rzeczywiscie wyglada niezle ;-) Pozyjemy zobaczymy dzis znow mialam zly sen plakalam w nim snilo mi sie ze mialam ospe po laurze i lekarz mi powiedzial ze dziecko bedzie bardzo chore i musze usunac. Dobrze ze to byl tylko sen obudzilam sie cala mokra. Pewnie dlatego ze mysle o tym dosc czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC LASECZKI KOCHANIUTKIE... Aniołki przepraszam za moja nieobecność ale mam okropnego szefa, kupe roboty, i bolace cycuszki a na dodatek nie wchodze na forum z braku czasu.... bo mam problem z moim synkiem i to dosc powazny wiec staram sie spedzac czas z nim... Patinko wszystkiego naj-spoznione ale szczere ;) Dla wszystkich dziewczynek buziaczki. U mnie ok, chodze do pracy, tyje!!!!! i ogolnie czuje sie dobrze. Jestem tylko caly czas strasznie spiaca. obiecuje ze odezwe sie niebawem, ale teraz uciekam do synka.... ah i mam taka prosbe... moze mnie któras przekleic do innej kategorii tabelki? sama nie mam odwagi...... to juz 9 tydz ale caly czas sie boje. Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak znów musze chyba zacząc krzyczeć,żeby się coś ruszyło, co to za pustki, meldować się koniecznie i to szybko, bo Smerfecia narazie ma dobry humor i nie chce sobie go psuć ani Wam oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bcia prosze bardzo Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ...............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 44.................26.04.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............31.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............27.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia_gask-----wkleilam ci gdzie trzeba ale data jest zla , wedlug calkulatora termin masz na 31grudnia , wiec poprawie przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nikt nie reaguje, szkoda, chyba nie mam już siły przebicia, jak to było kiedyś... Smerfecia tupnęła i już wszystkie były, ha ha. Mam nadzieję,że bedziecie pisać, bo nasze forum musi rozkwitać i iść do przodu, tak jak ja i wy kochane koleżanki. Aneczka fajnie,ze jesteś z nami, mam nadzieję,że uda nam się w końcu na gg poklikac. Misiaczki i tak się mijamy, ale nie martw się zadzwonię do Ciebie albo na gg napiszę. Olawd tak trzymaj, Ty nam ogłosisz napewno te dobre wieści. Myszko jutro wolne, super, poklikamy. Patinko 26 oj zamieńmy się, też bym chciała mieć tyle, hi hi. Becia cieszę sie,że wszystko ok, a tego swojego szefa wiesz co kopnij deklikatnie w 4 litery, w końcu to ty możesz mieć humorki, a nie on. Asiunia co u Ciebie? Kasiada i Ewcik zgłoście się , czekamy na wieści co u Was. Obca fajnie,że do porodu zostało Ci już tak nie wiele, coraz bliżej dzidzi jesteś. Sara smutno tu bez Ciebie. EQa fajnie się czyta Twoje wypowiedzi. Dzodzanna a co u ciebie? XXmadziaraxx gdzie się podziewasz , no i nasza Monita też się melduj. Reszta, których nie wymieniłam meldowac się kochane. Sonia i Kakusia buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane:))) widze ze kafe smiga to dobrze:)) Patinko szzcere choc spoznione naj najnajnn :):):) 👄 🌻 Smerfeciu!!!! choc tu do mnie oddam CI trosze sadelka hihihi i masz sie nie stresowac bo bede gryzla!!!:P olawd hehe mnie tlumy tez przeraza:P Myszko24 a co u Ciebie??? obca _ szczesciaro ja bym chcciala juz sie toczzyc hihihih ciaza Ci sluzy slicznie wygladasz:):):) becia 👄 bedzie dobrze:):) aneczka melduj sie:::!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli do przodu:)P:choc z przeszkodami ale jakos idzie:P a tak to nic nowego 9 maja do ginki.. zoabcze co powie..a TY jak>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wszystkie zajdziecie w ciąze juz niedługo i o tak o i będziecie w ciąży wszystkie na raz wiec zadna nie będzie ostatnia chociaż nie ja będę ostatnia jak się zdecyduje na drugie a potem wy zaczniecie druga serię i tak na okrąglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale padnieta . wlasnie przegladalam sobie katalog dla maluszkow i zaznaczalam co bym chciala i wyszlo mi prawie 500 funtow!!! oczywiscie z wozkiem w roli glownej (no ale on sam kosztuje 230f).... i tak sie rozmarzylam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×