Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

a ja sie dzis zle czuje . caly czas mnie mdli i jest mi slabo... wczoraj zaczlam brac wit dla kobiet w ciazy i tak mnie na wymioty ciagnie ze ... chyba je sobie odpuszcze a po powrocie do pl zmienie na inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko zobaczysz zobaczysz piekne 2 kreski ;-) olawd jasne ja ci moj podam nawet teraz 07783559022 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ja jestem tylko musialam wyprasowac dla meza biala koszule i spodnie bo idzie dzis do pracy do restauracji na wieczor......maja przyjechac aktorzy z Polski......Lubaszenko i jacys tam inni....wic wieczorek spedze sama bez mezulka.......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa --- ale ci dobrze!!! i tak ma byc!! ucaluj patrysie od internetowej cioci a i dla ciebie tez duza 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko- mam wolny jeden duphaston... Moge go przeslac Twojej mamie czy jakos tak. Moje gg 2451232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane!!! ja tylko na chwile...i zaraz ide nynki kataru dostalam i ogolnie do doopki buu Kakusia 22 dobra duszyczko milo CIE widziec:)) 👄 buzka w brzuszek:)) Myszka 24 trzymam kciuki za staranka 👄 olawd :)) mam nadzieje ze juz niedlugo beda 2 krechy u Ciebie:):) Patinka25 uwazaj na siebie i dbaj o Was !!! 👄 Sara76 👄 aneczka a TY gdzie sie podziewasz???/ 🌻 Smerfeciu Kochana ucieklas mi i znow nie pogadalysmy:((( tesknie!!! tule mocno!!! i pamietaj co mowilam...zrob to co lubisz najbardziej i nie mysl o tym wszystkim to szkoda Twojej glowki tym zajmowac!!! mi juz sie sni plaza noca :):):) EwQa 👄 ja w przyszlym tygodniu w poniedzialek na TSH i 9 maja do ginki zobaczymy co powie...jak te Tsh ...ech jaa juz luzzz az sama sie sobie dziwie...odpusilam calkowicie nie staram sie ...teraz sie nawet troche boje..ale zobaczymy ..wkoncu sie uda:)) ale pierw Wam musi sie udac:):):) buziaki milego wieczorku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Hej kochane pszepraszam,że mnie tyle nie było ale nie miałam internetu:(:( bardzio tesknilam i nie moglam sie doczekac kiedy poczytam i popisze z wami.... Patinko🌻--> przede wszystkim ciesze się,że nic ci się nie stało w tym wypadku i że dzidzi bije serduszko..:*:* Dbaj duzo o siebie odpoczywaj itp. A za kilka miesięcy ujzysz swoją śliczną dzidzie:))) Buziaczki dla ciebie,córeczki i dzidzi:**:*Napewno wszystko bedzie dobrze:)) Smerfeciu🌻--> kochana co ja bym zrobiła żeby Ci pomóc,żebyś czuła się szczęsliwa!!! ale wiem,że żadne słowa nie pomogą ci na ból który czujesz w serduchu... musisz sama sobie z tym poradzic my tylko mozemy cię wspierać!! nie daj sie kochana ja wierze razem ze wszystkimi ze napewno ci sie uda i ujrzysz 2 kreseczki choc trudno w to uwierzyc wiele osób było juz na skraju załamania i zwątpienia i sie udało tobie się uda napewno wierze calym sercem w to!! kochana trzymaj się masz nas i męza:*:*:*: Myszkoi olawd🌻--->udanych i owocnych staranek kochane!!! uda sie wam uda trzymam kciuki!! ogłosicie nam dobre wiesci hi hi:* kakusia 22 🌻--->heh fajnie masz pewnie to super uczucie:*:* nam starającym się tez sie uda i bedziemy szczesliwe jak ty poglaskaj brzusiio juz nie dlugo ujzysz swojego ukochanego szkraba oby jak najszybciej buuziaki:** asiunia27 🌻--> nie martw się kochana wyleczysz sie niebawem i staranka pójdą pełną parą i się uda! najwazniejsze twoje zrowie i dzidzia nie długo sama przyjdzie:* aa mam nadzieje ze wiosna nas nie długo zastanie heh narzeczona-d85 🌻--> witam 👄 mam nadzieje ze bedzie ci z nami miło:D:D:D tu sa super dziewczynki zawsze pomogą :** zycze szybkiego urządzenie i kupno mieszkanka:D dla pocieszenia większośc z nas marzy o wygranej hi hih hi buziaczki:*:* Dobranoc kochane👄 udanych i owocnych staranek jak najlepszego samopoczucia kolorowych i pięknych snów:*:* Po południu się odezwe Misiaczku🌻👄🌻 jestem kochana zgłoś się na gadu jutro to popiszemy kochana:*:*❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała aktualizacja:*:*:* Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ...............02.05.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 44.................26.04.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............31.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko dzis sa Twoje urodzinki wiec chcialam Ci zlozyc zyczonka; 🌻❤️Nie moge Ci poslac zywych roz kwitnacych, posylam Ci tylko kilka slow goracych. Zycze Ci szczescia, wiele radosci, stu lat zycia i pomyslnej przyszlosci. Niech los z oczu jednej lzy nie wycisnie, i niech Ci sie w zyciu uklada pomyslnie.🌻❤️ 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 :D Sto lat sto lat niech zyje zyje nam slo lat sto lat niech zyje zyje nam jeszcze raz jeszcze raz niech zyje zyje nam niech zyje nam!!!!!!!!!!! Buziaczki kochana ode mnie i meza.......:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko sto lat sto lat!!!!! :) Najlepsze życzenia urodzinowe duuuuuuuuuuuuuuuuużo szczęścia, uśmiechu na co dzień, radości, miłości, pociechy z córci, dzidzi i męża i spełnienia wszystkich marzeń :) Buziaczków 1000 ślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ patinko ❤️ 🌻 Z bukietem róż do Ciebie przyjść nie mogę By złożyć Ci życzenia! Lecz wzywam los i proszę go. Niech spełnia się dziś, Twe najskrytsze marzenia. Jak co roku o tej samej porze, każdy Ci życzy co tylko może. Więc i ja korzystając z tej sposobności. Życzę Ci mile szczęścia i radości. By to o czym marzysz się spełniło! A to co kochasz... TWOJE Było! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Patinko żebyś na gwiazdkę miała już swój oczekiwany "prezencik". Dziewczyny już nie mam siły drugi dzień pod rząd boli mnie głowa, nie spalam w nocy. Już nie mam siły. Nie chcę brać paracetamolu bo w I trymestrze jest niewskazany wiec lepiej nie brać z błahego powodu. Wysłałam męża do apteki żeby kupił ciśnieniomierz bo może to od ciśnienia - mam za wysokie albo za niskie. Robię okłady z amolu i dużo piję. Wieczorem mam usg. Napisze wam jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
horoskop dla Lwa Ostatnie dwa lata spowodowały w Tobie, droga Lwico, wiele zmian. Za niektóre z nich przeklinasz los, bo wiele spraw potoczyło się niezgodnie z Twoją wolą. Z wiecznej optymistki, pewnej siebie Królowej Życia przeistoczyłaś się w ostrożną, dojrzalszą kobietę. Jednak w ostatecznym rozrachunku nie ma tego złego....Każdą porażkę można przekuć w sukces, wystarczy tylko wyciągnąć z niej odpowiednie wnioski. Na przyszłorocznym niebie nie ma już nad Lwem tak niekorzystnych układów planet, i z pewnością Twoje życie nabierze radośniejszych barw. Jedyne, co Ci zagraża, to pułapka wspomnień; nie ma sensu użalać się nad sobą, pozwól odejść przeszłości.Głowa do góry! Pamiętasz jeszcze swoje mocne strony, o tych słabych nauczyłaś się wiele ostatnimi czasy, i w tym tkwi Twoja siła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Mąż wrócił z ciśnieniomierzem mam 92 na 58 !!! Nic dziwnego że się słaniam jak anorektyczka. Zrobię sobie kawkę z mleczkiem taka słabą. Chyba nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSzystkiego Najlepszego Patinko samych szczęśliwych chwil:Di doczekania dzidzi:*:*:* sto lat sto lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Zrobiłam sobie w Excelu bardzo fajny arkusz do monitorowania skoków ciśnienia. Wystarczy wpisywać dolny i górny wynik pomiaru i wszystko pojawia się na wykresie. Należy tylko wydrukować przed wizytą u lekarza. Mam tez fajny arkusz do monitorowania owulacji jak ktoś sobie mierzy temperaturę codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Oczywiescie na poczatek Wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjlepszego PAtinko przedewszystkim zdrowia zdrowia i zdrowia duzo spokoju ducha mniej nerwow spokojnej ciazy i szczesliwego rozwiazania i zeby wszystkie twoje smutki uciekly daleko od ciebie wielkie buziaki ode mnie mojego meza i dzidzi 👄 🌼 Dziewczynki mnie dzis juz nie bedzie bo moj maz ma tak jak Patinka urodzinki i imieninki w jednym wiec robie kolacje z tej okazji dzis a w sobote mamy gosci Misiaczki jak milo Cie slyszec juz dawno nie rozmawialysmy na gg mijamy sie :) mam nadzieje ze u Ciebie oki i humorek tez dopisuje :) aha no i dzidzia ucalowana ;p 👄 Aneczka widze w tabelce ze niedlugo termin @ tzrymam kciuki zeby nie przyszla...:) Dla was wszystkich kochane po wielkim buziaku i uciekam bo musze za kolacyjke sie wziac musi byc cos wyjatkowego.... odezwe sie jutro albo pojutrze :) a i fluidki dla was ***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×