Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość EfQa
Patinka mi się jeszcze nic złego nie śni ale lada moment tez się pewno zacznie... No nagadałam sie jak zwykle sama do siebie - a teraz kubeczek mleczka i spać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa---na prawde w pl nie ma ladnych wozkow ! sa nieciekawe i drogie , a tu sa fajne i caly koplet (taki jak ja chce : wozek , fotelik , baza do samochodu do fotelika , folia przeciwdeszczowa , torba do wozka na pieluszki itd , spiworek na nozki ) wychodzi o wiele taniej i mi sie bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknij na image gallery to pokarze ci sie wszystko zwiazane z tym wozkiem , a wkladka jest nizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd niezły ten kabriolet dla dzidzi. Naprawdę kupisz na zapas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Do czego to doszło, zachwycam się wózkami dziecięcymi a może nigdy nie będzie mi dane wyjść z bobasem na spacer. Niestety samo posiadanie prawa jazdy nie załatwi sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Mam podły nastrój, bo @ przylazła. Spodziewałam się w prawdzie, bo skoro mam pęcherzyki do bani to nie ma cudów. Od wtorku zaczynam brać clo a potem do lekarza. Może w końcu zrobię jakieś postępy w wiadomej sprawie. Mężuś relaksuje jądra w bokserkach i zaczniemy działać po raz kolejny. Ale to ciężka fizyczna robota. Dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............03.05.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............31.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............27.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
A Kwatolina nadal się nie odzywa, czyżby już doszło do rozwiązania? Odezwij się kochana, bo mnie ciekawość zżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC KOCHANE :-) Poszlam ogladac telewizje tak wiec zawieruszylam sie na dole fajny film lecial Postrach Oceanu naprawde fajny taki horror delikatny albo dramat bo horror byl na koncu. A potem jutro rano bede znow narzekala ze cos mi sie sni hehehehhe Buziaczki spijcie slodko. Kurcze olawd z tego co pamietam Becia sie chwalila ze porod ma mniej wiecej na 3 grudnia mnie w londynie doktor obliczyl na 6 ty grudnia a becia miala jakos 3 dni wczesniej termin na @.Ta data w tabelce jakas bardzo odlegla. NO nic dobranoc jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No brawo ....ale zescie sie rozpisaly..... Ja wlasnie wrocilam z pracki....:D:D:D:D:D:D:D Ale jutro ide na pare godzin a myslalam ze pobede troche z Wami:(:(:(:(:(:( Bede pracowac gdzies do 11 a pozniej na 2pm ide znow do restauracji....i znow nie poklikamy....ale w sobote mam nadzieje uda nam sie pogadac....teraz jade do sklepu po tabletki na alergie bo chyba zaczyna mnie cos brac...... Duzo 👄 Wam przesylam i zycze dobrej nocki:):):):)🌻😴😴💤💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............03.05.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............31.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............3.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie spiochy... Ja siedze w pracy i wlasnie mialam telefon od mojego szefa z lista rzeczy do zrobienia na dzis, a jest troche tego ;) na szczescie przekazal mi dzis wspaniala wiadomosc.... NIE BEDZIE GO W PRACY PRZEZ PONAD TYDZIEN!!! Jak bede miala tylko kilka chwiluniek to bede pisac. Smutno mi musze wam powiedziec bo tak jak pisalam wczoraj mam problem z moim synkiem. Nie chce sie rozpisywac ale tak w najwiekszym skrócie napisze o co chodzi. Moj mały ma 4,5 roku. 2 lata temu na wiosne zaczal sie jakać. Pomyslalam ze pewnie dlatego ze ksztaltuje mu sie mowa, albo dlatego ze poszlam do pracy i teskni. dzwonilam po po0rady do logopedów.... i powiedziano mi ze to tak male dziecko było ze nie zdaje sobie z tego sprawy, zeby nie poprrawiac, nie mowic za niego.... Najlepiej wyjechac z malym by zmienic mu otoczenie. tak zrobilismy.... Duzo bajek na dobranoc, czas tylko z nim itd. Wyjechalismy.... Po okolo 3 tyg jąkanie ustąpiło. Rok temu takze na wiosne sytuacja sie powtórzyła. Bylam najpierw sama u logopedy, pozniej z nim... w trakcie zmienilam prace... znowu myslalm ze to od tego... Pani polecila wyjazd, cieple slowa, przytulanki, mruczanki... i po 1,5 mies przeszlo. A teraz znowu sie pojawilo.... teraz myslalam ze to dlatego ze maly sie dowiedzial o dzidzi... ale pani doktor mowi ze to juz 3 sezon z rzedu... ze to nie przypadek ze na wiosne... ze to jakanie sie nasila a jednym z objawow jest cyklicznosc(wlasnie na wiosne) Brak mi juz sily... maly jest juz swiadomy, przeszkadza mu to, martwi sie, a jeszze bardziej sie martwi jak widzi ze ja jestem na to wszystko zla. Troche brakuje mi wytrwalosci... Dzis bardzo boli mnie brzuch nie wiem czy z nerwów... czy co... Zauwazylam przez ostatnio tydzien ze mały nie opuszcza mnie na krok, wczesniej tak nie bylo, ze przytula sie do mnie (ale nie pokazuje zazdrosci o dzidzie) bardziej przychodzi do brzuszka i mowi puk puk dzidzius to ja Twoj brat, rosnij zdrowa bo sie Ciebie nie moge doczekac. wymysla imiona, segreduje zabawki... jest bardzo szczesliwy... Zreszta pani doktor mowi ze to nie od tego, ze zawsze cos jest nowego w zyciu, ze rodzenstwo, nowa praca mamy, itd to normalne zycie i ze to nie ma wplywu na jego problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ A to Fluidki dla Was kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam becia_gask _______ dziekujemy za fluidki w imieniu dziewczyn ale może mi też się przydadzą za jakieś rok . Dzisiaj znowu cudnie na dworze wiec jak sie maluzek obudzi wychodzimy na dwór pa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Beciu synek może przecież wyrosnąć z czasem, poza tym z tego co wiem dla starszych dzieci są metody żeby te jąkanie jakoś wyeliminować na pewno sie uda. Olawd super wózeczek obejrzałam sobie dokładnie. Teraz się będę zastanawiać jaki kupić. A kompletnie sie nie znam. Więc czekam na dobre rady co taki wózeczek powinien mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Uwaga sprzedaję kolejny zestaw "Dobrych Rad": 1. Wszystkie staraczki nie bierzcie kąpieli zaraz po "finale"! No bo zabija plemniczki. 2.Szczerze mówiąc może zabrzmi to niehigienicznie ale lepiej w ogóle się nie myć tylko dupkę do góry żeby wszystko dotarło tam gdzie trzeba a potem spać do rana. 2. jeżeli podejrzewacie że mogło się udać zrezygnujcie z kąpieli w ogóle - jedynie lekki prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Becia suuper,że się odezwałas:D nie martw sie może twojemu synkowi przejdzie:) buuziaczki👄 Misiaczki🌻 :*:* no jestem kochana:D:D:D Smerfecia🌻:*:*:*:*:**:*: dla ciebie moc buziakow:*:*:*::*:*:*:* Ide na miasto skarby milego dnia\"D u nas piękna pogoda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
witam Was kochane! Do Beci-gask kochana potrafie Cie zrozumiec dlatego ze mam podobny problem..moj mały skoczy 1 sierpnia 4 lata a prawie nic nie mow,jego słowa to(mama,tata,brym,pi.łała..myju...itp czyli słownistwo połtora rocznego dziecka>Byłam z nim u logopedy prywatnego to posłała mnie do panstwowego,ale czuje ze zle robie ze tam vhodze,,babka starej daty,oczywiscie zrobiła testy na inteligenscje ito.wyszły bardzo dobrze..powoiedziałą ze trzeba czekac i tyle,,ze sie odblokuje.Ale ja wiem ze nie wystraczy czekac..trzeba cos robic..byłam u niej dwa miesiące temu powiedziała ze jak bedzie przybywac do konca czerwca słowek to dobrze jak nie to wtedy zaczniemy sie martwic.No wiec wizyta dopiero za dwa miesiące a mój mały jak stał w miejscu tak stoi,,,czasem mysle ze moze z lenistwa nie mowi bo wie ze my go rozumiemy itp...jak go prosze zeby cos powoiedział kaze mi przykałdac moją ręke do jego buzi i poruszac jego ustami..to takie przykre bo wydaje mi sie ze on bardzo chce a cos go blokuje:(:(:( Nie wiem co mam robic czy dalej szukac specjalistów czy czekac tak jak mi kazano...w kropce jestem kompletnej.Takze sama kochana widzisz ze nie Ty jednyna masz takie problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Piszę dopiero teraz bo nie miałam czasu wchodzić na forum ale już wszystko przeczytałam i jestem na bieżąco :) Becia i Obca---- nie martwcie się o swoich synków na pewno im minie i zostaną jeszcze oratorami :) :*:* Olawd----wózek full wypas :) sama bym taki chciała dla swojej dzidzi w przyszłości :) Sara76----nie martw się głupią@ szybko minie, clo na pewno Ci pomoże i będziesz działać dalej :) Smerfetka 👄 Pani Misiowa, misiaczki, ANNA, aneczka227, i inne dziewczyny ściskam Was mocno :) Ja miałam wizytę u endo w środę no i mam w 100% PCO. Teraz zażywam metforminę i jestem na diecie bezcukrowej. Ciężko bez słodyczy ale jak trzeba to trzeba. Pociesza mnie tylko to, że nie trzeba czekać na skutki leczenia tylko staranka dalej mogą być :) Zobaczymy....@ ma przyjść we wtorek... A jeszcze po tej metforminie fatalnie się czuję, boli mnie brzuch i cały czas mdli :( Całuję Was w ten piękny słoneczny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Asiunia27 kochana jestes,no mam nadzieje ze mu to minie i nadrobi zaległosci...Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Becia i Obca przecież od zarania dziejów wiadomo że chłopcy zaczynają mówić później niż dziewczynki a bardzo często w wieku trzech lat nawet. Mój mąż nie mówił do trzeciego roku życia. Zobaczycie że te problemy miną bez śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Asiunia teraz to pewnie najwyżej pół roku i będziesz "się spodziewać"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem EFqa ile minie czasu kiedy będę się spodziewać?? Może pół roku może rok a może już się spodziewam ;) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×