Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

ja sie uparlam ze jak przyjade po mza w lipcu i jesli naweet nie bede w ciazy to tak czy siak kupie sobie tu wozek bo mi sie podoba a w pl takich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misiaczki 👄 pani misiowa i tak sobie go kupie nawet gdyby mial mi nie byc potrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale jakos nie chce sie nastawiac zeby sie nie rozczarowac , nawet jesli zajde to bede sie cieszyc dopiero jak urodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu sobie piszcie, a ja muszę uciekać, moze jeszcze zajrzę, zobaczę. Jeśli mi się nie uda, to oczywiście słodkich snów o bobaskach dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrzcie wszystkie trzy w jednym czasie pisza wiec zdobyta stronke podzielimy na trzy co??? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mni tez jakos oczka sie zamykaja ale jeszcze daj rade . jak mam pomyslec co mnie jutro czeka w pracy... brrr... ale sie nie moge doczekac jej miny jak w pon wypowiedzenie zloze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
ANNA pewnie masz starszego excela i dlatego nie możesz otworzyć kalendarzyka bo ja ten plik zapisałam w wersji 98-2003.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Patiniko a odnośnie twoich koszmarów to muszę ci powiedzieć że w książce którą sobie kupiłam na temat ciąży (musiałam kupić bo byłam zielona) pisze że już we wczesnej ciąży mogą się pojawić koszmary. Więc się nie przejmuj to normalny objaw a co do ospy to tez miałam z nią styczność - lekarz powiedział że to nie jest podobno groźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
miłych snów dziewczynki. Olawd ale mi narobiłaś smaku tymi wózkami angielskimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Olawd wyślij jutro jakiś link do stronki z wózkami - bądź dobra koleżanką i podziel się odkryciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×