Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

EFQa--najpierw w googlach wpisz suwaczek i wyswietla ci sie strony z suwaczkami , wybierz sobie skopiuj a nastepnie wejdz w preferencje , zaloguj sie i sygnatura/stopka wkej swoj suwaczek i potwierdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrzcie we trzy w tym samym czasie??? pixie-- tylko przedewszystkim nie myslcie o tym tylko o przyjemnych rzeczach bo jak psychika ci sie zablokuje to nie zajdziesz , po prostu wrzuć na luz i kochajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jakos naprawde w ucho nie wpada tureckie imie nie wiem wiem ze i moj maz i jego znajomi jak ida cookolwiek zalatwic to jest problem z imieniem musza dokladnie literowac. Jakos nie wiem.Dobrze ze maz zgodzil sie jak dziecko sie urodzi aby bylo Katolikiem powiedzialam ze nie wyobrazam sobie zycia ze wigilie bede jadla kolacje z corka a drugie dziecko bedzie szlo z tatusiem do znjaomych bo oni nie obchodzai nie znaja tego swieta.Choc moj od 2 lat obchodzi je ze mna i bardzo mu sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esze sie ze wam tez sie podobaja te imiona Mateusz juz od dawna mi sie podobalo a Olivia dzis jakos tak sobie pomyslalam ze takie bym chciala nadac coreczce jesli by byla. Choc maz obstawia na synka ja czuje ze corenka druga bedzie nie wiem jakos tak odczuwam,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze za pare dni dobije do 9 tygodnia i potem 3 tygodnie najwiekszej nerwowki bo w tych tygodniach najczesciej dochodzi do poronien.Mam nadzieje ze jakos przetrwam i wytrwam. A moj suwaczek co chwilke oszukuje dodaje mi o pare dni czasem jeden tydzien za szybko i jak konczy sie tydzien cofa sie znow do prawidlowej ilosci tygodni nie rozumiem tego naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mi znow pokazuje ze jestem w 9 tygodniu i 4 dzien ciazy a za 3 dni wyrowna sie na 9 tydzien hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixie
ok, staram sie wyluzować. mam dłuuugi romantyczny weekend więc mogę trochę popracować nad bobasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixie
ok, staram sie wyluzować. mam dłuuugi romantyczny weekend więc mogę trochę popracować nad bobasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pixie---i tak ma byc! kurde przegladnelam ten katalog i nic ciekawego i drogie ze...placi sie za firme tylko . jednak tamten sklep co wam linka wysylalam nie dosc ze jest tanszy to ma mnustwo ciekawych rzeczy . ba nawet jak bylam w tesco dzis to maja takie sliczne rzeczy i tanie ze hoho .jejku jak ja juz bym chciala......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa--- teraz musisz go wkleic tam jak ci napisalam to bedzie ci sie pokazywac za kazdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten drugi swoj link oczywiscie bo pierwszy to tylko do strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie zbieram bo mamy pozwolenie wyjścia wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa---no super suwaczek patinko---a ten z nemo tez jest sliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uciekam musze wszsytko poszykowac na balet dla laury i tap mezulek wstal zrobic sniadanko dla krolewicza :-) I za godzinke w droge ehmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka jak masz takie bóle głowy to zawsze jak cię zaczynają brać strzel sobie małą kawkę z mleczkiem - mi pomaga. No ja się zbieram do domu. Mieliśmy powoli wychodzić ale widzę że wszyscy rzucili sie do drzwi! Więc nie będę gorsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry krolewny🌻 Ja jestem tylko na chwilke....lece zaraz na sniadanko a pozniej do sklepu spozywczego.....jak wroce ze spozywczego lece jeszcze do sklepu bo chcialam sobie kupic testy owulacyjne bo mi sie skonczyly.....narazie po tempce widze ze owulki jeszcze nie bylo , bo tempka jeszcze nie spada....choc od dwoch dni pobolewa mnie podbrzusze....niewiem co to ma znaczyc.....dzis u mnie 14 d.c .....no nic pozyjemy zobaczymy.... Smerfetko supwer ze udalo Wam sie znalesc nocleg.....odpocznij i zrelaksuj sie za wszystkie czasy👄 Dla wszystkich dziewczynek przesylam po 👄 i jak wroce to bede do Waszej dyspozycji.....milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestes wkoncu myszko 👄 ja juz nie moge sie doczekac czy nam sie uda w tym miesiacu czy nie? testowac moge dopiero za jakies dwa tygodnie , niezla proba cierpliwosci dla mnie...a jestem bardzo niecierpliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie cały czas pobolewa brzuch...kurcze denerwuje mnie to troche bo w sumie wcześniej nigdy tak nie miałam, żeby dwa dni mnie bolał tylko zaczął boleć i od razu przychodziła @. denerwuje się tym i oczywiście 100 różnych myśli... jak nie przyjdzie do jutra robię test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia ---nie denerwuj sie bo to zlosc pieknosci szkodzi!! trzymam kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czekam na @ powinna być 2-3 maja narazie nic nie czuję,upław mam taki mokry ciągnący tak jest przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×