Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

jak bys chciala do zakopanego to napewno jak pojedziecie to znajdziecie miejsca do noclegu my tak w tamty roku obdzwon ilismy chyba ze 100 miejsc zajete wszedzie a jak pojechalismy to mnostwo ludzi stalo z tabliczkami wolne pokoje i mielismy pokoj 2 min od krupowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Smerfetka i kakusia :) Smerfetko kakusia ma rację zawsze znajdą się wolne miejsca :) My rezerwowaliśmy w sobotę dopiero a miejsca się znalazły co prawda nie w górach ale to też piękne okolice woźniki k.częstochowy:) Kakusia ale czas leci dzidzia już w lipcu się pojawi :) nie możemy się juz doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leci czas leci chociaz jak ogladam male ubranka ktore kupilam to sobie mysle ze mogl by juz lipiec byc jestem taka ciekawa jak bedzie wygladac moja dzidzia mam zdjecia z usg ale to nie to samo juz nie moge sie doczekac jak przytule moja kruszynke Wiecie co u mnie w bloku mieszkaja pod nami malzenstwo z dzidzia i troche nie rozumiem co sie tam dzieje dzidzia non stop placze moze teraz troszke mniej ale miesiac temu to non stop rano w poludnie wieczorem nawet w nocy troche mnie to niepokoi a na dodatek nigdy nie widze zeby oni z dziekiem na spacer wychodzili czy mozna przez 3-4 miesiace sie tak mijac zeby sie nie spotkac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka ;-) Ja dzis poszlam zaprowadzic laure do szkoly na pieszo maly spacerek tam i z powrotem godzinka :-) i na cmentarz ostanio czuje potrzebe chodzenia czesciej a moja mama tego nie rozumie powiedziala mi dzis ,,dala bys juz spokoj z chodzeniem na cmenatrz,, przeciez to moje dziecko i tez musze o nie dbac!!! Olawd ale masz szefowa jejku jak ja nie nawidze kobiet zlosliwych :-( kakusia ja juz sie doczekac nie moge kurcze ale bedziesz miala fajnie bedziesz tulic i tulic.Ja wczoraj tulilam sie do ubranek ktore kupila mi mama w prezencie do kubusia mam je w domku nie oddalam i patrzalam spiszki 3 pray kaftaniki ale sliczne jejku taka mala istotka na raczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ostatnio przyjechala do mnie siostra cioteczna taka mala i jak ukladalam ubranka to ziela jedne spioszki te najmniejsze dolozyla do brzucha i stwirdzila chyba beda pasowac...usmialam sie starsznie a i dzidzius sie chyba ucieszyl bo zaczal harce albo moj maz ostanio wzial jedno z tych ubranek takiego pajacyka i zaczal udawac ze ma tam dzidzie az mi sie laza w oku zakrecila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia nigdy nie wiadomo co sie dzieje w takiej rodzinie bo zycie toczy sie za zamknietymi drzwiami. Ale np opieka spoelczna z powodu mediow jest przeczulona na to. napisz list anonimowy aby zrobili kontrole w tym mieszakniu ze sa niepokojace placze itd. Moze odwiedza ich i cos sie wyjasni warto zawsze zareagowac jesli cos nas niepokoi!!! Bo swoim Niepokojem mozesz ocalic komus Zycie pamietajmy o tym. Mnie szokla wiadomosc co sie stalo w Austri nie wiem czy slyszalyscie sama austra w szoku jest ojciec wiezil i gwalcil wlasna corke 24 lata i zrobil jej 7 dzieci 2 zmarlo z powodu problemow genetycznych i ona sama jest w szpitalu z powodu kazirodztwa gdzie dopuscil sie na niej wlasny ojciec tez problemy zdrowotne z powodu genetyki. Jak mozna byc takim potworem a facet byl uwazany za normalnego kulturalnego czlowieka ,,dzien dobry dowidzenia itd. A matka o tym wiedziala nie moge tego pojac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieze ci kakusia juz blizej niz dalej ;-) jak ja sobie przypomne ojojoj to bylo niesamowite uczucie. teraz niestety musze dmuchac na zimne i byc na wszsytko przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mnie sie marza studia rehabilitacyjne przynajmniej studium 2 letnie bardzo chcialabym miec o tym duze pojecie dla wlasnych potrzeb jak i rowniez dla pomocy dla innych. ale tutaj to nie mozliwe a do polski jezdzic co 2 tygodnie raczej tez graniczy z cudem ehmmmm :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko slyszalam o tym w Austri i bylam w szoku takich to powinno sie z miejsca na kare smierci skazywac taka krzywde corce i tym istotka malym zrobic dla mnie to jest kawal sk....(nie bluznie ale na takiego czlowieka to i tak lagodne okreslenie) Co do ciazy to badz dobrej mysli a to duzo daje zobaczysz tym razem wszystko bedzie dobrze tylko sie nie przejmuj na zas uwazaj na siebie i kontroluj u nas w Polsce a za niedlugo (zleci nie bedziesz wiedziala kiedy)bedziesz tulic ta malenka kruszynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko widze ze marzysz o moim zawodzie ja wlasnie bede sie bronic w czerwcu z fizjoterapi bardzo fajny zawod nie zaluje ze zdecydowalam sie na takie studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Cześć dziewczynki! Chyba macie dziś dobre humorki? Smerfetko nic sie nie martw spakuj kocyk, dobre winko i na wieś pod jabłonkę albo do lasu - zafunduj sobie staranka na łonie natury. Tylko uwaga na mrówki !!! Becia ale śmieszny ten test z mądrości ludowych - mi wychodzi " chłopak" ale też nie na wszystkie pytania potrafię odpowiedzieć. Kakusia dzidzia już będzie spora do października więc może warto sie zapisać. Ja czytałam i oglądałam w wiadomościach o tym ojcu - straszny zwyrodnialec. I te dzieci w piwnicy nigdy nie widziały światła słonecznego! Patinka żadna kochająca matka nie zostawi nigdy grobu swojego dziecka bez opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko EfQa ma racje dobrze ze chodzis zdo swojego synka jak ci to pomaga to bardzo dobrze robisz Co do studiow to tez tak myle ze raczej pojde od pazdziernika bo wiem ze dam rade tylko chodzi o kase bo uupelniajace kosztuja od 2500 do 5000 za semestr kiepsko co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojooj ladna cena kurcze sporo pieniedzy za jeden semestr szok. Dziekuje wam kochane czuje sie lepiej jak do niego ide ide do niego wesola zastanwaiam sie co mam mu powiedziec itd tylko jak wychodze z cmenatrza bardzo czuje ciezki zal serce mi krwawi moze dlatego ze to w sumie nie dawno tak sie stalo. Moze kiedys rana zlagodnieje ale do konca bede myslec o nim i tak jak zjedzenie sniadani aczy pojscie do sklepu tak samo pojde na cmentarz nikt mi tego zabraniac nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem kiedy mi minie chyba nigdy czasami mam dobre chwile i wiem ze on jest teraz u gory i patrzy na mnie i ze sie spotkamy a czasem bol zal zlosc i teskonta tak ogromna ze nie da sie tego opisac. Niedawno przyjechala matka do kolezanki tu i dala jej gazete moze slyszalyscie kobieta pijana codziennie urodzila w 6 miesaicu 450 gram i lezalo kilka godzin na kanapie a ona nawet nie wiedziala ze urodzila czasem miala przeniki ze co zrobic z pepowina. Dziecko zyje pododbno bedzie uposledzone ale lekarze winia ilosc alkoholu jakie spozywala matka chca odebrac jej prawa rodzicielskie i bardzo dobrze. moj wazyl 480 gram ehmm lepiej o tym nie rozptarywac. Wybaczcie po prostu mnie BOLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia_______ wlasnie wiem ze jak sie ząbki pojawiaja to maluszki gryzą piersi ale mnie jeszcze Patrysia nie ugryzła, chyba są jeszcze za małe moja mała dzisiaj caly dzień płakała juz nie wiedziałam co robić , przyszedł tatuś ukołysał i wyobraźcie sobie, że od pół godziny śpi ja chyba bede musiała sie postarać o synka,żeby był synek mamusi bo córeczka już sprzedana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa masz racje corunia zawsze tatunia wiec jeszce chwilke odchowaj malenstwo i bierz sie za synka a poza tym to dobrze za tatus ma taki wplyw na dziecko przynajmniej czynnie uczestniczy w jej zyciu :) Aha mam nadzieje ze Patrysia nie bedzie cie gryzla w piers podobno dzieci maja wyczucie tylko czasem im sie zdarza ugryzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was kochane! Nie mam czasu napisac do Was bo juz powoli sie wyprowadzamy...wiec tak jestem tylko przelotem..jutro juz bedziemy przewozic rzeczy.Kurde tak patrze na kalendarz a mi zostało niecałe 9 tyg a moze nawet mniej jak synke zechce pare dni wczesniej spotkac sie z mamusią....brzusio juz mam tak wielki ze jak wtsaje musze sie za cos złapac zeby w ogole sie podniesc:/ Jestem troszke przerazona bo mam tak mało rzeczy dla malenstwa..no mam troszke ubranek po Fabianku...ale chyba czas wybrac sie na zakupy...a tu niggdy nie ma kiedy..mąz ciągle w pracy...teraz zmienia prace niedługo to juz w ogole mało go bedzie..Ja tez bronie sie w czerwcu i to dzien przed terminem porodu,ciekawa jestem czy dam rade..czy wczesniej nie urodze lub ze stresu w szkole..ale by było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Obca wspolczuje ci tej przeprowadzki domyslam sie ile z tym pracy... Bo u ciebie to juz niedlugo ostatnie tygodnie wiec zakupy czas zaczac ja ubranka juz mam a na reszte zakupow wybieram sie podkoniec maja albo na poczatku czerwca choc njchetniej to juz bym kupila wszystko tylko gdzie to wszystko schowac?? tak kombinuje ale nie wiem czy pomieszcze wszystko U Ciebie dzidzia poczeka zeby mamusia sie obronila najpierw dostaniesz dyplom z wielka 5 a pozniej na porodowke!!! Glaskanko dla brzuszka i buziaki dla Fabianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc dziewczynki!!! dawno sie nie odzywalam....gratuluje wszystkim zaciazonym! a ja ciagle nic.wlasnie czekam na @,ma przyjsc w niedziele. pozdrawiam wszystkie goraco!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
To ja, wkurzyłam się, bo zadzwoniłam do giny, żeby się umówić na wizytę w poniedziałek albo we wtorek w sprawie moich pęcherzyków, a ona mnie zbyła, że mam zadzwonić później bo ona ma gości. A skąd ja do cholery mam wiedzieć, że nie siedzi w gabinecie? A po drugie to powinna mieć inny numer telefonu do domu i inny do gabinetu, to by nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos nie chce calego liknka podswietlic wiec albo skopiujcie calego albo kliknijcie na co sie da i wtedy po lewej stronie beda pliki do pobrania i tam to jest (ostatnia kategoria)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saro--tez bym sie wkurzyla a jak bedziesz ja widziec to jej powiedz prosto z mostu zeby na przyszlosc miala dwa nr osobna prywatny i osobno do gabinetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Jak ja zazdroszczę tym farciarom, które sobie wyjeżdżają na długi weekend, ja niestety idę 2 maja do pracy, mój mąż zresztą też. A urlop i mam nadzieję jakiś wyjazd dopiero w lipcu i to pod koniec, a ja już się czuję wypalona, zmęczona i w ogóle do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Sara nie denerwuj się. zadzwoń później i spróbuj się umówić. Ja tez mam numer tel. do domu do mojej gin i zawsze jak dzwonię z jakimś problemem to sie zastanawiam czy jej w czymś nie przeszkadzam i tak głupio jakoś no bo komórki tez nie ma ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd ja jej tego nie powiem, bo ostatnio naprawdę była miła i widać, że się przejęła moją sytuacją. Wyobraź sobie, że o ironio ona podobno też nie ma dzieci-ma jedno adoptowane, przynajmniej tak słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Kurcze a mi sie nie chce nic gotować (bo mnie mdli) i kupiłam dziś sobie pierogi ruskie no i mąż mnie ofukał że nie powinnam jeść takich kupnych rzeczy bo nie wiadomo z czego jej robią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
Pani Misiowa.....GRATULACJE!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×