Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

saro---my tam zaczelismy od razu po @ co dwa dni , i tak tez robilismy w moich 2 poprzednich ciazach i sie udawalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd już myślałam, że te buźki, serduszka i kwiatki to tylko z zagranicy można puszczać. Ha,ha... 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko----meldowac sie tu juz!! widze ci na gg wiec sie nie kryj :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd ale wy mieliście rasowe, wypasione plemniki a nie takie nieruchawe cherlaki jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Mam nadzieję, że w nowych gaciach mojego męża wyprodukował się chociaż jeden super plemnik, który uczyni swoja powinność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd czy to był śmiech z plemników mojego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saro a skad ja moge wiedziec ze one sa ok jak nigdy nie sprawdzalismy ? ponoc dobrze przed samym seksikiem zeby ukochany wypij lieliszek czegos mocniejszego ostatnio moja kolezanka powiedziala ze naukowcy stwierdzili ze picie kawy (facet) zmniejsza szanse o polowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze nie to byl smiech do tych serduszek itd puszczanych tylko z za granicy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Jeszcze Ci coś powiem to się uśmiejesz. Moja mama ma koncepcję, że faceci nie powinni nosić komórki przypiętej do paska, bo to może źle działać na męskość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No widzisz a mój chla kawę i pali papierochy i do tego komórka prz pasku ha,ha,ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Naukowcy to ciągle głoszą jakieś mądrości a mi od tego wcale nie jest łatwiej zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj saro uda ci sie zobaczysz jeszcze urodzinki i rocznice bedziesz swietowac ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Papierosy sam sobie zaczął ukracać-twierdzi, ze wypala ok.10 dziennie, ale nie jestem w stanie go sprawdzić. Kawy też teraz pije mniej-w pracy tak żłopał, teraz się przerzucił na herbatki owocowe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj na szczescie nie pali a kawe to jedna dziennie i to zozpuszczalna i z jednej lyzeczki plus mleko ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kiepsko jest ten świat skonstruowany. Ci co chcą mieć dzieci powinni je mieć a Ci co nie to niech się pałują, a tu jest odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
My też pijemy w zasadzie tylko rozpuszczalską kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak to bywa , za to nasze dzieci beda miec o niebo lepiej nioz takie co sa niechciane itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wogole kawy nie pijam , niesmakuje mi . jedynie raz na jakis dluzszy czas pije latte maciato - chyba jakos tak sie pisze - bo kupilismy specjalny ekspres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Muszę się oderwać od kompa, bo dużo czasu zamarudziłam, a robota czeka-miałam prasować i trochę posprzątać, ale te pogaduszki mnie tak wciągnęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
To sobie dogadzasz kobieto. Ja wypijam 2 w pracy i zazwyczaj jedną w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszka Patinka 👄 Smerfetka 🌼 odezwij się Olawd 👄 odezwę sie później albo jutro Obca, Kakusia przesyłam 👄 piszcie co u was xxmadziaraxx, Monita dlaczego sie nie meldujecie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez juz zmykam pod prysznic i do staranek :-P buziaczki slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kochane ja dzis sobie poplakalam jakos naszlo mnie :-( Sonia 😘 sara 😘 EfQa 😘 smarfetka 😘 Olawd 😘 Pauly 😘 myszka 😘 pani misiowa 😘 kakusia 😘 misiaczki 😘 kasiada 😘 sylweczka 😘 i dla kazdej ktorej nie wymienilam 🌻 😘 Spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
A ja juz wróciłam. trochę późno i widzę że nikogo już nie ma :( ale trudno sie dziwić o tej godzinie... Dyrektorka powiedziała że mogę przychodzić do pracy na dziesiątą zamiast na ósmą więc zamierzam się jutro wyspać! Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×