Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

EFQa---a dziekuje ida pelna parą!! a ten tydzien jest najardziej intensywny bo mam najlepsze dnia - teraz wszystko w rekach Bozi i szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam KOchane:):):) milo widziec ze cos sie dzieje tu:)` Obca_👄 termin tuz tuz..super juz niedlugo bedziesz tulic do serduszka:):) EwQa 👄 Sara 👄 powodzenia w starankach :):):) Patinko25 👄 co u Ciebie??? aneczka gdzie jestes 👄 Smerfeciu 👄 a TY gdzie sie podziewasz;(( 👄 tesknie!! ja jutro na 6 do pracy ale do ktorej nie wiem..w przyszlym tygodniu ide TsH zrobic..sama jestem ciekawa jaki jest?? narazie e staranka odstawilam..szczerze mowiac ...juz nie wiem co dalej ..pozatym inne sprawy...takze ja narazie zasiadam w poczekalni i Wam kibucuje Kochane :):):) calu czas trzymam kciuki ;0))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Wiesz tak się nie da wszystkiego przewidzieć jakbym wiedziała że będę miała problemy to bym po ślubie wzięła się do roboty. Ale Sara ty już nie masz czasu do stracenia - nalegaj na badanie drożności. To naprawdę ważne badanie. Niech ci kurde nie każą czekać bo nie ma na co! Wkurzają mnie ci lekarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
jak wy wysyłacie te "buziaczki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Nie mam podstaw, żeby podejrzewać niedrożność-lekarz powiedział, że jeżeli nie przechodziłam żadnych operacji to raczej wszystko jest ok. Odczekam czy się unormuje z pęcherzykami a jak nie to do niego pojadę niech mi da skierowanie i się poświęcę. Tylko chodzi o to, że to jest specjalista i muszę do niego jechać 50km, a badanie HSG robi się w określonym dniu cyklu i trzeba iść do szpitala, a nie wiem co z urlopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misiaczki---ty przez to odstawianie zajdziesz szybciej niz my!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Dziękuję Olawd czuje się dobrze, brzuch mi rośnie aż dziwne bo to początek 4 -tego miesiąca a ja już go mam!!! Kupiłam sobie takie fajne krótkie dżinsy ciążowe na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja też słyszałam, że po HSG dziewczyny zachodziły w ciążę już w pierwszym kolejnym cyklu. Tylko myślę, że może dobrze się stało, że mnie nie wysłał (ja też się nie kwapiłam zbytnio-więc nie mam do niego pretensji), bo skoro przyczyna może tkwić w pęcherzykach.. Czy któraś też może miała taki problem, że pęcherzyki nie pękały tylko się wchłaniał? Odpiszcie bo nie wiem co mnie czeka dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czy Wy kobietki juz zaciazone zawsze mialyscie tempke na poczatku ciazy powyzej 37?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
👄 Boje się że złapię stronkę! Sara przecież niedrożność jajowodów robi się przeważnie wtedy jeżeli przechodziłaś stany zapalne albo zapalenia przydatków. jeżeli miałaś kiedyś coś takiego to już są podstawy. czasem zrosty w jajowodach robią się tez z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
👄 też nie wiem jak sie robi kwiatki, serduszka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa---a niby czemu boisz sie ze zalapiesz stronke - przeciez to na szczescie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
ja miałam i dopiero jak zmierzyła temp. to zrobiłam test. Kochane muszę uciekać bo jadę na zakupki odezwę się jak wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
No ale ja już swoje szczęście złapałam i nie chce być pazerna tylko zostawić trochę dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Ha spaliłam! próbuję jeszcze raz [serce i kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Nie miałam żadnych zapaleń przydatków ani innych podobnych narządów, chyba że o czymś nie wiem. No, ale niezaprzeczalnie sie starzeję więc może ze starości mi się zaczopowały, ha, ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saro --- w takim razie ty nastepna nam oglosisz dobre nowiny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Z jednej strony to sie tym lekarzom nie dziwię. Ciągle ktoś przyłazi ze swoimi problemami i oczekuje szybkich efektów, a cudów przecież nie ma. Mnie tylko wkurzał fakt, że musieliśmy robić specjalną wyprawę, potem czekać godzinę i to minimum (chociaż umawia na konkretna godzinę) a wizyta trwała 5 minut a z badaniem może maksymalnie 10 i żadnych konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd 👄 Ty będziesz pierwsza, bo już się starasz a ja dopiero zacznę prawie w tym samym czasie co Smerfetka. Smerfetko gdzie jesteś? Gargamel Cię molestuje? Odezwij sie jak będzie już po akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko powiem Ci w tajemnicy, że mój Gargamel też już jest wygłodzony seksualnie na skutek przerwy taktycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie myslalyscie o tym zeby zaczernic sobie nicka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd ja zaczynam gdzieś od 3 maja. Nie wiem czy faktycznie jest sens powstrzymywać się od współżycia przez kilka dni, żeby plemników było więcej. Gina ostatnio kazała mi współżyć codziennie jak miałam dni płodne, więc sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×