Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Pisałyście ostatnio, że Wasze zaciążone koleżanki narzekają, że im się rozstępy porobią, że mieszkanie mają za małe itp. u mnie w pracy wszystkie ciężarne niezadowolone z płci dziecka tj.sami chłopcy, czyżby się wojna jakaś szykowała? Przy pierwszym dziecku to przecież obojętne, przy drugim w zasadzie też, byle zdrowe było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Pauly urodziłaś się w 78? Masz tyle lat co ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa mąż może mieć trochę racji, ale przecież coś jeść musisz. Masz jakieś dziwne apetyty i zachcianki typu kiełbasa z czekoladą albo ogórki konserwowe z dżemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
TAK.78.09.23. i staram sie o dzidzie od 20 miesiecy.....:( a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Sara nie strasz z ta wojną! U mnie tez ma być chłopak! Wiesz dziewczynka to jest podpora na starość a chłopiec idzie zazwyczaj swoja drogą... Chłopaka się chowa dla innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No to komuś tu chyba 30-ka stuknie w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
Patinka 25 GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) ciesze sie Waszym szczesciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
30tka?to juz?:) jak to czas leci....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Sara coś ty wcale nie mam zachcianek, jem zwyczajnie jak zawsze, lobię to co lubiłam tylko ogórki kiszone mam zawsze pod ręką i muszę cały czas pamiętać żeby ich broń Boże mlekiem nie popić !!! Pauli się starałam 2,5 roku teraz jestem w czwartym miesiącu. jakoś mi się cudem udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Mnie ta 30-ka stuknęła prawie 2 lata temu i czuję, że na urodziny znowu mogę mieć deprechę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Pauly78 a jaki Ty masz problem z zajściem w ciążę? Mąż ma wyniki ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
No coś ty Sara w najlepszy wiek weszłaś! Zobaczysz że teraz zajdziesz w ciąże i urodzinki będziesz z brzuszkiem świętować! czyli bez procentowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Nie ma! Ja w tym cyklu nie odpuszczę! Musi być dobrze-mąż żre androvit, nosi nowe luźne gatki-jajka sobie wietrzy, ja będę brała przez 5 dni co na pęcherzyki, potem lekarz i coś na pęknięcie i do dzieła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Ha ha ha! Zapomniałaś o dupce w górze "zaraz po" ha ha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Z takim bojowym nastawieniem na pewno się uda. już tam się pewnie hoduje super plemnik który jak strzała pomknie do celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
maz tak.wyslali nas na rozne badania...... ja za pare dni badanie droznosci jajowodow...... do tego badania na opryszczke(oboje)i inne.....w tym badania genetyczne,grupa krwi.....jest tego sporo.przeciwciala na sperme i badanie po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myślisz EfQa? Jak teraz by się udało to na urodziny byłabym w 3 miesiącu, tylko czy się uda? To byłby najpiękniejszy prezent, a jeszcze przed urodzinami mam imieniny i rocznicę ślubu 4-tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
o kurcze nie chciałam zgarnąć stronki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Sara uda się a piątą to już na 100% będziesz albo z dzidzią albo z brzuszkiem! ja mam we wrześniu 5-cio lecie i przygotowana byłam na smutne obchody a tu niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Pauli to dobrze że was tak prześwietlą dokładnie, na pewno znajda przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Pauly78 tak na dzień dobry każą Wam robić badania genetyczne? I na badanie niedrożności jajowodów też Cię tak szybko wysyłają? Trochę mnie to dziwi, bo my jeździmy do androloga jakieś 1,5 roku i cały czas twierdził, że badanie niedrożności w moim przypadku może poczekać, bo nie należy do przyjemnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ale tak myślę, że za Was Pauly wzięli się profesjonalnie. Bo jak teraz sobie myślę to u nas było trochę od dupy strony. Doktorek jak zobaczył kiepskie wyniki nasienia to się tylko na tym skoncentrował, i sama po tak długim czasie wzięłam sprawy w swoje ręce i co się okazało: że pęcherzyki mi rosną do 22,5mm a potem je szlak trafia tzn.się wchłaniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
sara czy masz podstawy sądzić że możesz mieć niedrożne? Jeżeli tak to powinni ci jak najszybciej zrobić badanka. Moja dobra koleżanka starała się bardzo długo o dziecko i dopiero jak zmieniła lekarza to tej jej zrobił badanie na drożność i okazało się że to był ostatni dzwonek - teraz ma rocznego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
mieszkam we Wloszech.....tu jest troche inny system leczenia. moja ginek dziwila sie,ze tak pozno przychodze z tym "problemem":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jak sie dziewczyny rozpisaly - super!! saro--hehe zobaczysz jeszcze te urodziny i rocznica beda dla was cudne!! jak nam dobrze pojdzie to moje urodzinki i rocznica tez bedze super :-D trzymam za was wszystkie kciuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Sara kurcze z tego co piszesz to takie strzelanie w ciemno. Jakbys ama nie doszła do tych pęcherzyków to by na to nie wpadli. Pauli chyba rzeczywiście ma lepsza opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
olawd jak tam staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczkap
Witam kochane. Życzę powodzenia w starankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa to też się trochę naczekałaś na dzidziusia... Jak się człowiekowi wydaje, że już się wszystko dobrze układa to zawsze następuje jakiś strzał z boku. Ja bym nigdy nie przypuszczała, że w tym wieku jeszcze nie będę miała dziecka, może nie trzeba było odczekiwać tego roku tylko od razu uderzyć do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
badanie droznosci mialam miec juz w grudniu!!!!!!ale wypadlo nam pare wyjazdow a widomo,ze to badanie robi sie zaraz po @..... jezeli chodzi o badanie genetyczne,to tutaj jest zalecane przed slubem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×