Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Kochane ja bardzo mocno przepraszam, ale szukałam noclegów, znalazłam, hura.No a później musiałam jeszcze dom ogarnąć i nadrobić czytanie, bo miałam co czytać, Wy tu sobie takie pogaduszki miałyście, a ja uciekłam, szkoda. Cieszę się na wyjazd, odetchne od tego wszystkiego. Pauly, Ewcik, Kasiada, Kakusia, Eqa, Sara, Myszka, Misiaczki, Aneczka , Patinka i inne dziewczyny buziaki. Potaram się jutro jeszcze z Wami poklikac wieczorem, a po powrocie bede miała niezłe zaległości w czytaniu. Pauly dawno nie pisałaś, dobrze,ze już jestes z nami i Ty sylweczkop, pisz częściej. Saro Gargamel mnie nie porwał, jeste, jestem.Dobranoc wszystkim. Olawd juz pewnie po szaleństwach smacznie śpisz, a plemniczki odwalaja swoją robote hi hi i hura, bo bedzie z tego dzidzi. Kochane jesteście wszystkie, piszcie zawsze tak duzo, super się czyta naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kurzce tyle sie napisalam i mi wcielo posta :( Ja dzis wybieram sie na buszowanie po sklepach dziecinnych tylko boje sie ze pogoda sie zepsuje i nic z tego... Malutki sie wierci i juz faktycznie moge zauwazyc kiedy spi i kiedy nie spi...:) Olawd i sara 76 z papierosami i komorka to swieta racja a co do kawy to lepiej pic sypana niz rozpuszczalan podobno jest zdrowsza juz kilka razy lekarze sie wypowiadali na ten temat w roznych programach rozpuszczalna podobno to sama chemia Mojemu mezowi to pomoglo przerzucil sie na jedna tylko kawe i to sypana +salfazin + duzo wazyw i owocow (pietruszka marchewka seler ananas)+ relaks kiedy sie tylko dalo + luzne gatki i w efekcie za 12 tygodni dzidzia przyjdzie na swiat :) trudno bylo go namowic do takiej zmiany trybu zycia ale wkoncu argumenty mialam silniesze od jego sprzeciwu i mamy efekt....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki Ja nie poszłam dziś do pracy tak mnie rano bolał brzuch musiałam wziąć urlop... czuję, że @ się zbliża :( 🌻 ❤️ dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Asiunia uważaj bo to że cię boli brzuch wcale nie musi oznaczać że sie @ zbliża. Na wszelki wypadek nie bierz tabletek. Mnie bolał brzuch normalnie jak na okres i byłam 100% pewna że zaraz dostanę @ i tak przez tydzień na a po tygodniu zmierzyłam temp i zrobiłam test no i wyszły dwie krechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Efqa za to co napisałaś :) chciałabym, żeby to była prawda :) i może rzeczywiście odpuszczę dziś i nic nie będę zażywać a jak nie przyjdzie do jutra to kupię test :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Asiunia nawet jeżeli teraz przyjdzie :( to pamiętaj że brzuch może boleć a @ może nie przyjść. Ja nie wiedziałam tzn. NIE WIERZYŁAM że tak może być i wzięłam tabletkę przeciwbólową. Ale chyba nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa---jedna tabletka nie zaszkodzi ale wiecej na pewno . ja w drugiej ciazy nawpierdzielalam sie tabletek bo bolal mnie zab a zignorowalam pierwsze objawy ciazy i przez to poronilam , wiec dziewczyny jak sie staracie o dzidziusia i dopoki nie przylezie @ to ostroznie z lekami przeciwbolowymi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC KOCHANE.. wpadłam sie przywitac z wami i uciekm do pracy. Spac mi sie tak chce ez rady nie daje... I jestem coraz brzydsza ;) hihihiih ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Olawd święte słowa - żadnych tabletek do pierwszej krwi!!! ;) Dzięki Bogu że nie wzięłam kolejnej! A brzuch bolał mnie naprawdę mocno. Becia dziewczynka będzie jak malowana bo urodę ci już zabiera 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ;-) wstalam dzis rano wyspana zaprowadzilam laure do szkoly oczywiscie spacerek az fajnie bylo czuc choinki zapach i pelno kwaitkow w kolo pelno domkow jednorodzinnych w drodze do szkoly i wszedzie kwiatki a padal deszcz w nocy wiec az czuc bylo mmmmm. :-) Asiunia trzymam kciuki pelna para mam nadzieje ze @ nie przylezie Lap Fluidki ode mnie na szczescie ***************************** ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale mnie straszycie tymi tabletkami ja prawie codziennie lykam 2 sztuki paracetamolu tutaj mowia ze jest calkiem bezpieczny w ciazy bo codziennie po poludniu zaczyna mnie bolec glowa taki ucisk w srodku glowy czasem nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis znow niesttey mam zaplanowany dzien laura skonczy szkole jade ja zawiesc do szkoly baletowej ja w tym czasie zrobie pilne zakupy potem z powrotem trza cos upichcic. Dobrze ze laura ma jutro wolne od szkoly wyspimy sie ;-) Zastanawaim sie co zrobic na obiadek wczoraj mialam pomidorowa z makaronem moze barszczyk bo mam gotowe domowe pierogi z kapusta i grzybkami moje ulubione ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajeszcze na momencik wlasnie znalazlam imionka dla mojej pociechy mamy z mezem spory bo on chce nadac imie Tureckie a ja Polskie wiec powiedzialam ze skoro bedziemy zyc tutaj to damy mu angielskie zeby zylo mu sie latwiej i nie bedziemy sie klocic ale cwana byla i znalazlam polskie imiona z przetlumaczeniem na nagielskie tak wiec dla dziewczynki bardzo mi sie podoba Oliwia i wymawia sie tak samo tylko pisze sie przez V w srodku zamiast W a chlopczyk Mateusz-po angielsku Matthew troszke ciezkie do wymowienia ale rzadkie imie i jakos wpadlo mi w uszko. Co o tym sadziecie?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixie
Cześć, Jestem świeża w tym topiku, ja też chce mieć dziecko. Dizs pierwszy raz "staraliśmy się" Chcę strasznie dziecka, ale strasznie się boję.... Też tak miałyście??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pixie---kazda sie boi i kazda z nas dlugo sie stara lub starala ale witaj u nas patinko ---oba sa sliczne te imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem , bylam na malych zakupach i cholerka jak zwykle nic nie kupilam a kasy poszloooo :-( myszko---a ty gdzie sie podziewasz???? reszta dziewczynek meldowac sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w sklepie Mamas & Papas i kupilam sobie za funta katalog z wozkami , ciuszkami itd . juz nie moge sie doczekac az bede mogla zaczac kupowac .... chyba w weekend namowie mezusia zebysmy pojechali do tego sklepu co chce wozek po nowy katalog hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka paracetamol można do 3 razy dziennie brać ale podobno długie branie może wpłynąć niekorzystnie - więc może lepiej już nie bierz. Sprytnie wymyśliłaś te imiona. A Tureckie tez są ładne, ja nie wiem czy bym się na nie nie skusiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixie
Ciekawe ile ja będę się starała... Kiedyś byłam taka anty , no i proszę natury nie oszukasz. Instynkt macierzyński mam potworny. Mam nadzieje ze 29 lat to nie zapóźno.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pixi różnie to bywa. Może udać ci sie za pierwszym razem, może za pół roku a może być i dłużej niż rok. wiec uzbrój się w cierpliwość. po roku możesz szukać przyczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz w google darmowe suwaczki wyskoczy ci sporo stronek i tam sobie wybierasz jaki chcesz potem kopiujesz haslo do linku suwczka ktory bedzie podany i gotowe. Mam nadzieje ze mnie zrozumialas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×