Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Ja jestem:):):):):) Mialam isc do sklepu po testy ale musze czekac na hydraulikow bo nam w kuchni w zlewie woda wybija.....skads sie cofa i musialam wiaderkiem wypompowywac....kurcze dobrze ze dzis jestem w domu a nie w pracy, bo jak zaszlam do kuchni to bylo wiecej niz pol zlewu wody i dalej sie napelnial......a ja szybko za wiadro i miske i pompowalam....maja przyjechac hydrauliki ale niewiem o ktorej i dlatego narazie musze siedziec w domu....jak mi go naprawia to podejde do sklepu..... Ale cisza cos sie zrobila na topiku......gdzie jestescie kochane???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale tylko na chwilke bo mezus z pracki wrocil i trzeba sie nim zajac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd też się zastanawiałam nad tym suwaczkiem, bardzo ładny. no dziewczyny mam przeczucie że w najbliższym miesiącu grono oczekujących się powiększy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia a jaką masz temperaturę? Bo jak 36,6 to przyjdzie na pewno a jak 37,1 to :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA ty tez zmierz sobie tempkę będziesz wiedziała jak się nastawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko chyba ta woda nie pachnie zbyt ładnie co? Brzmi to groźnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa------ wiesz ze teraz nie bylo zle.....w tamtym roku jak sie tu wprowadzalismy to bylo gorzej ......ale narazie jest ok.....wypompowalam wszystko i narazie nic sie nie podnosi i zlew jest pusty i czysty:):):):):)Mam tylko nadzieje ze na hydraulikow nie bede musiala dlugo czekac bo chce jeszcze wyskoczyc do sklepu.....ale znajac te amerykanska pomoc to zjawia sie ciut przed 7 wieczorkiem.....:P:P:P:P:P:P.......narazie sobie siedze i buszuje na necie....podbrzusze mnie troszke boli....ale bardziej mnie w nocy bolalo.....a teraz tak mnie cmi.....zobaczymy.......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ide sobie bede moze poznej , milego wieczorku i dlugiego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale zabiegana, teraz musze zacząć pakować się, bo czas ucieka. Dziś już wiem, jak bardzo mi ten odpoczynek jest potrzebny, więc fajnie,że jedziemy. Cały dzień jak zwykle jestem zabiegana, ale zajrze jeszcze na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super smerfetkop e jedziecie to odpoczniecie sobie i moze niespodzianke przywieziecie?? cos mi kwiatek nie wyszedl ❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻❤️ 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia sie nie odzywa a jestem ciekawa jaka ma temperaturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj smerfetko zadroszcze tobie i wszystkim ktore gdzies jada odpoczac , my ostatnie wakacje mielismy prawiee 3 lata temu i to tylko kilka dni w zakopcu . nawet jak jechalismy do pl to nigdy nie odpoczywalismy bo to odwiedz jednych rodzicow a to drugich (a mieszkaja 400km od siebie) a to babcie itd i zawsze przyjezdzalismy bardziej padnieci niz przed wyjazdem... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie działa!!! Przekopiuje najciekawsze: * Żaden szanujący się niemowlak nie śpi w łóżeczku. Woli łóżko rodziców, ramiona taty lub mamy, kanapę. Generalnie wszystko, co nie przypomina dziecięcego łóżeczka. * Babcia z definicji WIE LEPIEJ. Statystycznej babci nic nie przekona. Ani to, że instynkt podpowiada mamie co innego, ani to, że od czasu, kiedy ona zajmowała się dzieckiem, zapatrywania na ubieranie, karmienie niemowlaków się zmieniły. * Zaczynasz uprawiać sporty ekstremalne. Jedna z najtrudniejszych dyscyplin: wchodzenie po schodach na czwarte piętro ze zbuntowanym dwulatkiem, jego piłką, traktorem i rowerkiem! * Dzieci chorują w bardzo ściśle określonych momentach. Czyli dokładnie wtedy, kiedy masz właśnie przeprowadzkę, bardzo ważne spotkanie, długo wyczekiwaną imprezę, Wielkie Plany itp. A także zaraz potem, jak powiesz sobie: „Hurra! Chyba wreszcie wyrosło z zapaleń ucha!”. * Tuż po porodzie mama jest przywiązana do dziecka niewidzialną gumką. Gdy wychodzi z domu, by spotkać się ze znajomymi, gumka napina się, zaczyna drgać i przeszkadza w rozmowie ;-) * Wypluta kaszka może znaleźć się wszędzie. Nawet w miejscach oddalonych od plującego o całe metry. Dlatego zdarza się, że trzeba jej szukać całkiem daleko. * Dziecko zna się na kosmetykach. Jeśli twój maluch postanawia pomalować szminką lustro, możesz mieć gwarancję, że wyciągnie z twojej torebki tę najlepszą i najdroższą. * Najciekawsze zabawki to te, którymi bawią się rodzice. A więc: pilot od telewizora, telefon komórkowy, no i oczywiście komputer. Takimi rzeczami maluch może bawić się godzinami! * Jeden dzień bez dziecka to niesamowity relaks, ale już cały tydzień – niesamowita pustka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sie pogubiłam - jak zaczynam trzynasty tydzień to to już 4 miesiąc? Czy koniec trzeciego? Bo normalnie liczyć nie umiem!!!! Pomocy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻 U mnie wlasnie sa hydrauliki i sprawdzaja co jest grane:)))))) Jak pojada sobie to pojde sie przejsc i zajde odrazu do sklepu po testy owulacyjne:):):):) Smerfetko tak sie ciesze ze znalezliscie noclegi i ze jedziecie sobie poodpoczywac od tej codziennosci i wyciszycie sie🌻👄 Olawd ale Ci super ze juz niedlugo jedziesz do Polski:):):):) ja tez chce😭😭😭😭:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jeżeli mieszkasz w Stanach to ja się mogę z tobą zamienić bo wolę niż Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa---ja bym powiedziala ze wchodzisz w 4 miesiac ja juz zmykam ogladac jakis filmik i zjesc pyszna salatke grecka mniam mniam . buziaczki i slodkich snow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa-------------tak mieszkam w Stanach ale bardzo tesknie za rodzicami i reszta rodzenstwa.....nie widzialam ich juz 8 lat......i narazie nie moge jechac....mam nadzieje ze chociaz Oni tu przyjada w odwiedziny do mnie:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa teraz jestem dopiero...wiesz nie pomyślałam o temperaturze bo tak na co dzień jej nie mierzę i teraz chyba nie mogę bo to trzeba rano, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest tam któraś?? Powiedzcie mi co z tą tempką? czy tylko rano się ją mierzy???? help:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×