Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witam. Kafeteria to fajne forum ale trochę porozwalane :/ Zapraszam więc wszystkich serdecznie na nowo powstałe forum internetowe o nazwie BOBASKOWO :) Forum to zostało stworzone przez mamy, bo to przecież mamy wiedzą najlepiej czego im trzeba i jakie tematy należy poruszyć ;) Jest nas narazie garsta, ale każdego dnia przybywa ktoś nowy i robi się coraz bardziej przytulniej ;) Każde forum zaczyna od zera - tak jak my - dlatego musimy \"walczyć\" o każdego użytkownika i będzie nam niezmiernie miło jeśli postanowicie przyłączyć się do nas :D Głównymi zaletami naszego forum jest to, że jest poukładane, przejżyste i wszystko można szybko znaleźć. Zapraszamy serdecznie na Bobaskowo - do naszej małej krainy malucha ;) Tutaj każda grupa - STARACZKI, MAMY BĘDĄCE W CIĄŻY, MAMY PO PORODZIE, MAMY PO STRACIE DZIECKA - ma swoje odrębne pod-forum gdzie można tworzyć własne tematy i kategorie. Można ustawić swój własny, indywidulany avatar, oraz podpis a w nim suwaczki, zdjęcia, gify itd. Po rejestracji każdy użytkownik dostaje PW z dokładną instrukcją obsługi forum i wyjaśnieniami jak ustawić pewne rzeczy np. jak wkleić suwaczek do podpisu. Nasz adres to: www.bobaskowo.phorum.pl Zajrzyjcie w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd tylko daj jutro znać jak wyszedł test, życzę Ci aby pokazał ciążę, bo "kabriolet" z tego co piszesz już prawie kupiony, więc przykro by było gdyby musiał czekać na pasażera zbyt długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja nawet nie marzę o oglądaniu wózków... czasami myślę, że nie będzie mi dane dokonać takiego zakupu. Patinko na pewno się Tobą dobrze zaopiekują a ze szwem podobno idzie wytrzymać i wcale nie jest powiedziane, że do końca ciąży będziesz musiała leżeć. Powodzenia Smerfetko tęsknie za Tobą, kiedy ten net Ci zacznie działać? Dobranoc, odezwę sie jutro. kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, tak sobie usiadłam a nóż sie uda i patrzę jest net, hura, poczytam i napisze parę słów.Tesniłam bardzo, ide czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczne więc od życzeń Pani Misiowa wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, spełnienia marzeń, zrealizowania planów, pociechy z męża, Patrysi i niedługo drugiego babaska. Saro ja też za Wami bardzo tęskniłam, ale już jestem jak zwykle sama na forum o tej porze, ale jestem.Wierzę,że Ci się uda wkrótce i masz rację czerwiec luz, potem lipiec wakacje i wiesz co ci powiem w sierpniu widzisz 2 ogromne kreseczki. Misiaczki a ty się nie martw, bo ta krew mogła być też oznaką owulki, wiec głowa do góry, moze niedługo bedziesz testować, czego ci życzę. Myszko mam nadzieję,żę się wybawiałaś, a czerwona sukienka napewno dała się zauważyć i pewnie wszyscy krecili się wokół Ciebie. No i zostały nam 4 dni, moze szczęsliwy dla nas będzie ten 15? Olawd miała testować 13 i Pati 13 leci do Polski to chyba też oznacza szczęście, tak parami to chyba coś znaczy. EfQa dziękuję za przepis, pycha juz nie ma oczywiście, ale niedługo znów zrobię.Co słychać u Was, jak samopoczucie? Pati a to dobre, ledwie dostałaś takie autko a głowa przestała boleć, super, wiec nie oddawaj autka. Tak na poważnie oby już sie nie bolała i powodzenia w Polsce, będzie dobrze, tym razem doczekasz się szczęścia, na które tak czekałaś. Aneczka słyszysz jak Cię wołam, daj znak życia.Mam nadzieję,że o nas pamiętasz, tęśknimy. Kakusia czekam do 15 , ale jakos nie myslę o testowaniu, bo pewnie @ nie odpuści sobie, choć te góry może ją odstraszyły trochę i wiesz może... Obca a Ty coraz bliżej swojego synusia, niedługo go zobaczysz ale fajnie. Asiunia dobrze,że mąż nadskakuje, teraz masz prawo być traktowana jak królowa, a jak samopoczucie? Urginaona a ty co sie obijasz, obiecałas do nas zaglądać, a po Tobie ani śladu, czekamy tu na ciebie, odezwij sie koniecznie.Mam nadzieję,ze niku nie przekręciłam. Monita a ty co sie nie odzywasz? XXmadziarexx odezwij się, co u ciebie? Kogo ja tu jeszcze ominęłam... Soniu Ciebie też ostatnio nie ma z nami, chyba się wybiore do ciebie , odezwij się co słychać u Was, mam nadzieję,że wszystko dobrze. Izulkaa zapraszamy do nas, dawno nie zaglądałaś, więc napisz choć parę słów, a jak Twoja dzidzia, pewnie już duża? Rusaczek, Ali odezwijcie się też, jak u Was postepy, co się z Wami dzieje?Małolepsza a ty tez dawno nie pisałaś, nie jestem w stanie wymienic Was wszystkich, ale pamiętamy tu o Was, więc piszcie. Ewcik, Kasiada, Narcyz, Misiunia25, Dorota i inne czekamy na odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek ja wstalam pije kawusie ale mi nie dobrze wiec znow bede musiala poczekac ze sniadaniem do 12 tej ehmm... OLawd gdzie sa nowiny ??? My tu czekamy wszyscy !!!😘 i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Patinko ;) ja sie napisałam takiego posta dluuuuugiego i radosnego i mi wcięło ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Mnie jak zwykle caly weekend nie bylo a tu prosze 400 strona zaliczona i to dla Oli mysle ze bedzie szczesliwa OLU czekamy na wiesci :) Synek coraz bardziej wlazi pod zeberka albo bawi sie pepowina i mnie laskocze :) jak tatus dolozy reke to jest znowu cisza jak makiem zasial :P i widzicie jaki urwis Pozdrawiam zyvcze milego dnia czekam na wiadomosci od OLI i od reszty dziewczynek i sle fluidki *****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze za sekundke uciekac bo musze przygtowac sniadanko dla mojej ksiezniczki i do szkoly a potem jade na zakupki wiec odezwe sie popoludniu jak tylko dam rady. Buzialki dla was sloneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Patinko ty jak zwykle zabiegana :) Beciu pisz szybko jak tam malenstwo pewnie sie wzruszylas ja pierwszy raz jak dzidzie ogladalam to lzy mi sie do oczu cisnely oczywiscie ze szczescia Olawd gdzie wiadomosci od ciebie my tu czekamy z niecierpliwoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam dzis test ale oczywiscie kolo 3 w nocy i niestety wyszedl negatywny :-( ciagle mam nadzieje ze moze @ nie przylezie... ale raczej watpie bo dzis moj 25dc i zaczyna mnie brzusio bolec :-( no zobaczymy do piatku co sie wykroi lece do pracki buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i te stronki to mi wcale na szczescie nie wpadaja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :( i znowu @ przylazła wczesniej Pani misiowa spóżnione ale serdeczne życzenia z okazji urodzin żeby się w końcu spełniły twoje marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu Ty poczekaj z tym testowaniem do 15, wtedy wiesz termin ma nas troche więcej, więc którejs może się uda.U mnie tylko ból piersi jest od kilku dni i nic poza tym, ale pewnie i tak się zbliża. Ty sie nie martw Olawd, za wczesnie chciałaś wiedzieć, poczekaj te 2, 3 dni a wtedy moze 2 kreseczki sie pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Dzodzanna, szkoda,ze ta @ przyszła znów do ciebie, ale moze w przyszłym miesiącu Cię zostawi w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ja jestem ale tak z doskoku bo dzis za sprzatanie sie wzielam teraz nadrobilam czytanie z weekendu i widze ze PaniMisiowa miala urodzinki wiec SPOZNIONE ALE SZCZERE ZYCZENIA WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ ZDROWKA SZCZESCIA I ZADOWOLENIA Z RODZINKI👄 Olawd nie smuc sie bo niedosc ze robisz przed terminem to 3 rano to za wczesnie bo hormon nie zdazyl sie nagromadzic powinnas cala noc przespac i dopiero testowac wiec glowa do gory i za dwa dni powtorz test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, zamotanie z poplataniem u mnie w pracy, nawet chwili spokoju dzis nie mam. Wrażenia po usg supert. dzidzius jest sliczny choc \"czarno-biały\" rusza szybko nóżkami i raczkami. Serduszko bije mocno ;) Co prawda troche za wczesnie poszlam by zrobic badanie usg genetyczne wiec lekarz dla pewnosci ze na milion % ok kazał przyjsc za 3 tyg wtedy bedzie mozna ocenic dokładniej kość nosowa i przezierność karkowa by wykluczyc jakies wady rozwojowe. takze wybieram sie 21 na badania genetyczne ;) Aha ja jak zwykle byłam niecierpliwa i bardzo prosilam zeby lekarz mi okreslil płec dziecka, ale lekarz powiedział ze jest za wczesnie. Po czym podczas badania.... zasugerował : \" Nie stawiam diagnozy bo tak jak mowiłem to jeszcze wczesnie ale cos to dzieciątko ma miedzy nogami, cos mu tam lata. Obstawiam ze powtórka z rozrywki i ze historia sie powtórzy u Pani. Myśle ze synek bedzie.\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uśmiejecie się, poszłam dzisiaj do laboratorium zrobić test z krwi a babka mi mówi że nie robią najwyżej z moczu, z moczu to mogę zrobić sobie domowy nie?> co za głupie miasto i dalej stoję w miejscu, za kilka dni zrobię test zobaczymy, miesiączki a ni widu ani słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelkę z nowa data STARAJąCE SIę Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............33.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............28............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............03.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a co wy spicie wszystkie? Pewnie bedziece plotkowac po poludniu jak mnie nie bedzie.... Oj wy łobuzy... W takim razie ja zdam relacje jutro, a dzis juz koncze dyzur na kafe bo niedlugo ide do domku ;) Dzis mam okropnie zawalony dzien, sporo spraw wpracy i jeszcze wiecej prywatnych. dzis bede sie starala o kredyt bo zmieniam mieszkanko ;) Wiec bardzo bardzo Was prosze Trzymajcie kciuki. Nie bedzie latwo bo kiedys mielismy problem z bikiem wiec teraz banki krzywo patrza na nas.... mimo ze wszystko splacamy regularnie ;) No dobra aniołki miłych popoludfniowych ploteczek ;) ode mnie i Kacperka w brzuszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Witam Was po długiej przerwie!! Dawno się nie odzywałam, ale jestem zarobiona w pracy i w domu tez. W sobotę miałam robioną inseminację i teraz czekam co z tego wyniknie. Pozdrawiam wszystkie staraczki i gratuluje tym, którym się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Poprawię jeszcze tabelkę STARAJąCE SIę Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 36...................22.05.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............33.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............28............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............03.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Rusaczek oby Ci się udało. Ja miałam inseminację robioną 2 razy bez skutku, ale nie mogło się udać po tym co odkryłam miesiąc temu tzn.brak owulacji. Pocieszam się, że może podejdę 3 raz i wtedy się uda, ale na razie muszę zrobić porządek z pęcherzykami, bo nie pękają. Smerfetko jak dobrze, że wróciłaś na łono forum 👄 Asiunia, gdzie Ty kobieto mieszkasz, że nie robią testów z krwi? Za siedmioma górami i siedmioma lasami? A ja tu czekam na sensacyjne wieści od Ciebie i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×