Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
To miało być do A.N.N.Y o tym miejscu zamieszkania, bo coś się zakręciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
A na wiadomość od Asiuni też czekam, dlatego mi się pomieszało z wrażenia. Obyś nam ogłosiła radosną nowinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd, czy Ty dospać nie możesz, że o 3 w nocy testy robisz. Może nie trafiłaś moczem w test ha,ha,ha... Uśmiałam się z Ciebie, ale życzę powodzenia i daj znać jaki efekt powtórnego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kwatolina i Fijołek pewnie już tulą swoje nowo narodzone bejbiki, ale wcale się nie pochwaliły. Dziewczyny co z Wami odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszka pewnie jeszcze odsypiasz te weselne szaleństwa... Mam nadzieję, że ubaw był niezły i byłaś królową parkietu w tej czerwonej kreacji... 👄 Patinko biedna jesteś, że Cię tak ciągle ta głowa boli, może to od ciśnienia? Ale nie martw się jedną nogą już prawie jesteś w Polsce... 🌼 EfQa, Obca jak Wasze zdrówko, maleństwa się dają w kość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Nie ma jak to pisać do samej siebie... prawie jak wypracowanie. Ale mam nadzieję, że chociaż wieczorem się któraś pojawi. Ja sie postaram jakby co , bo muszę Wam dokończyć o pęcherzyku (bo idę do giny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w Barlinku w zachodniopomorskim, miasteczko 30 tys. mieszkańców też się zdziwiłam że mi nie zrobią! zrobię jeszcze test domowy tylko nie wiem kiedy bo nie chcę się rozczarować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dambala
...to nie przepis na ciasto może po prostu nie masz go mieć ale jak niż to mnie bardziej interesuje jak go nie mieć tego uniknąć ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka dziekuje za dobre slowa , chyba rzeczywiscie sie pospieszylam ale tak to ze mna jest , nawet maz mi mowil zeebym poczekala do rana ale ja nie bo musze teraz :-( i tylko strata 10 f na test , no ale nadzieje jeszcze ciagle mam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie moje a ja juz po zakupach gonitwach itd zaraz beede musiala umyc 2 samochody odkurze i okna wymyje lekko z kurzu i nicc wiecej. Potem szykowanie walizki i dla laury caly spi zajec popoludniowych bo ma lekcje stepowanie w srody balet w soboty we wtorki zostaje godzine dluzej bo ma plastyczne moja mama mowi kurcze jakby student tyle tego jest :-) dzis bylam z laura u lekarza z powodu podwojnej prawej nerki ale wszystko w porzadku musi tylko wiecej pic no i chcialam skierowanie do dermatologa bo zostala jej zaczerwieniona blizna i kremy nie pomagaja no i do psychologa bo ma ADHD lekarka mowi ze skoro laura w szkole zachowuje sie wzorowo bo sie wczesniej juz kontaktowala to ona nie ma ADHD a ja jje mowie ze ona w domu 2 minuty nie usiedzi nie slucha i nie czuje zagrozenia na ulicy np jada samochody a ona leci kilka razy samochod zatrzymal sie z piskiem bo nawet krzyskiem nie zareagowala a ona ma 8 lat wiec nie jest to normalne. Kupilam jej dzis takie urzadzonko w ksztalcie misia ja mam taka mala maszynke naciskam i np jestesmy w supermarkecie laura jest na dziale zabawek a ja gdzie indziej to naciskam i ona wie ze ma sie pojawic w glownym holu gdzie ja bede stac i czekac spory zasieg ma wiec ja z konca superkarketu naciskalam a ona slyszala bardzo halasliwe pikanie i biegla do mnie bardzo fajne wczesniej chodzilam szukalam jej groza. Wiecie wczoraj rozmawialam z moja kolezanka ona ma synka i myslala ze teraz jest ponownie w ciazy okres najpierw 5 dni sie nie pojawil zrobila test z moczu Pozytywny po 1,5 tygodnia poszla na bete z krwi test negatywny brak ciazy poszla do domu zrobila test ciazowy ponownie z moczu znow pozytywny no i lekarz powiedzial ze jakim s cudem podniosl sie progesteron w organizmie hormon ciazowy i ze jak okres do miesaica sie nie zjawi da jje terapie hormonalna ale dostala po ponad 2 tygodniach czujecie???? Kurcze padnieta jestem mowie wam a jeszcze tyle przedemna dzis. Ale moze dobrze bo nie mysle mocno intensywnie o tym co mnie czekac bedzie w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pracy , obiadku i prysznicu hmmm jak przyjemnie jest teraz na dworze... kupilam dzis mzowi bilet lotniczy i leci ze mna do pl na tydz a poznieej jeszcze wraca na jakies 5 tyg . ciesze sie bo przynajmnij odpocznie no i nie zostanie mu zbyt duzo czasu do konca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko -- to ty juz jutro lecisz co? wracaj szybciutko do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLawd testuj ponownie za 2 dni lub poczekaj do piatku wszystkie trzymamy za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i patinko-- ty sie tak nie przeemeczaj z tym ganianiem i myciem aut !!! nu nu nu!!! masz sie oszczedzac i dbac o siebie i kruszynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kochana ale kto to za mnie zrobi co jak co ale jesli chodzi o porzadek to na mojego mezusia liczyc niestety nie moge. A musze to zrobic bo jesli zastepcze autko wezma w tym tygodniu a bedzie jakis smiec to wezma mi dodatkowe 50 funtow paranoja!!!!paliwa wlalam tyle ile jest bo jak nie wystraczajaco to nie biora tyle ile kosztuje tylko za usluge wiec 30 funtow plus koszt paliwa. Wiec wszsytko na mojej glowie ale przylece z polski odpoczne i w polsce tez nie bede ganiala tylko lezala na 4 literach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lukam od czasu do czasu ale spac mi sie chce bo wstalam o 6.30 i ziwam caly czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to uciekaj zdrzemnij sie na godzinke jesli ci sie wogole oplavca albo przemecz jeszcze godzinke i idz spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli teraz zasne to obudze sie o 4 tej , musze sie przemeczyc ze 2-2.5 godzinki . jutro znow o 6.30 pobudka bo caly tydzien woze meza do pracy no ale pozniej moge wrocic do wyrka w srode mam przeglad autka ciekawe czy mi przejdziee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kurde jakoś zalatana jestem bylam dzisiaj w pracy i powiedzialam ze ide na wychowawczy i kierowniczka dobrze to przyjela( chyba) olawd_______ kurde zaraz bede dwie krechy aby patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w grudniu jechalam z moim renalut chcieli 500 funtow za jakas drobna czesc tyle ksoztuje do renault sa drogie do ukladu kierowniczego no i pojechalam do drugiego musialam zaplacic kolejne 50 funtow ale zaryzykowalam i powiedzial ze wszystko jest ok. A tak bym stracila 500 funtow plus robocizna a droga tutaj jest. Tym bardziej ze mam automat. chcial zarobic chyba facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam słychac moje drogie, bo mnie cały czas od kilku dni pobolewaja piersi, ale to pewnie przed okresem. Pati pakuj się i wypocznij w tej Polsce, nie stresuj się , a będzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra smerfeciu ni ena @ tylko na dwie krechy cie te piersi bola!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd a ty testuj w piątek, moze to dobry dzień, w czwartek miało być, bo moze my z Myszka nie dostaniemy też @ hihi, ale byłoby super. Piękne marzenia mam, kiedys się spełnia nam wszystkim. Misiaczek a ty znowu sie nie odzywasz, Myszko melduj się , co to za obijanie się na forum. Saro a moze tym razem pęcherzyk pękł, kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko marzenia sa piekne i sie spelniaja i nam tez sie spelnia i kto wie moze w tym miesiacu juz?? ja w to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd Ciebie tez jeszcze bolą, bo mnie strasznie, ale jakos nie nastawiam się , choć bolą juz kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×