Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

dziendobry:):):) wiitam w ten niedzielny poranek:):):) zapraszam na kawke herbatcie sok sniananko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki---juz lece do ciebie!!!! u mnie ciag dalszy goraca i duchoty .... i ja lapie fluidki moze akurat mi pomoga :-D milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd choc choc**:**::*: lapj lap fluidki:*** :P kolej na Ciebie na dobre wiesci:) ja dzis calkiem rozstrojina jakis 17-18 dzien cylku na troszke krwi i maly bol brzucha czyzny okres??ale az tak sie przestawil??hmm dziwne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny ostanio rzadko bywam ale nie mam ochoty siedziec przy komputerze bol glowy pojawia sie u mnie czesto czasem nie wytrzymuje i biore 2 tabletki paracetamolu choc probuje sie wczesniej polozyc zrelaksowac wywietrzony pokoj to nic nie daje bol jest tak silny otepia cale moje myslenie i sciska skronie czolo czaszke cos okropnego wczoraj polklam 2 paracetamolki przeszlo po godzinie i po 3 godzinkach znow sie bol pojawil tak samo silny ale polozylam zaczelam oddychac rowno i jakos zasnelam. BYla dzis u mnie midwife-polozna wczoraj dzwonila ze chce sie wybrac do mnie w najblizszym czasie a ja jej mowie ze we wtorek lece do polski no to przyszla dzis powiedziala ze nie rozzumie mojje decyzji wyjazdu do polski w celu zszycia szyjki bo skoro jest ona otwarta tu mi zszyja w 12 tyg a ja jej powiedzialam ze nie wieze tutaj lekarzom i ze chce donosic ciaze ze lekarze nie chcieli Kubusiowi pomoc a teraz maja nagle pomoc.Powiedziala tylko ze mnie rozumie i ze to moj wybor. Jest bardzo goraco duszno moja corka caly dzien ma ochote byc na dworze w parku by siedziala po 5 godzin zaraz sie bedziemy szykowac i pojedziemy na piknik kocyk jedzonko ja poleze a ona sie wyszaleje oby bol glowy mnie nie dopadl wczesniej bo bedzie tragedia. Buziaczki dla was zycze udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko26 wypocznij sobie fajnie ze lecisz do Polski jak nie przejda te bole glowy powiedz lekarzowi o nich:** 👄 pusto tu dzis:(:( 👄 👄 👄 👄 od Smerfeci29 nie ma neta ale jak bedzie mogla napewno wejdzie na forum wybiera sie z mezem na odwiedzint malego bobaska w rodzinie:)) to bedzie trudna wizyta..ale trzymam kciuki:):) ale dzis pogoda raraz ide na spacerek tak pieknie poukladac mysli..przygotowac sie psychicznie ...:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Wczoraj jakoś się nie odzywałam, bo od rana sprzątanie, obiadek, kawka, mycie włosów a wieczorem grill u znajomych i wieczór a właściwie noc mnie zastała, więc już była tylko kąpiel i a,a,aaa. U mnie pogoda super można już pierwszej opalenizny się dorobić, tylko trzeba mieć czas siedzieć na słońcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
PaniMisiowa z okazji urodzin wszystkiego najlepszego i 👄 i muszę Ci powiedzieć, że wyglądasz młodziej niż wynika to z metryki (oglądałam zdjęcia Twojego skarba na linku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Misiaczki czyżbyś podejrzewała, że się w końcu udało? Życzę Ci tego z całego serca i melduj o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76 oj nie tylko chyba sie cos dzieje mam nadzieje ze to nie jest zadna infekcja :/ biore leki czekam na rezonas glowy mam z wynikami w lipcu do ginki isc postanowi co dalej..chyba ze zdazy sie cud i zajde w ciaze wczesniej heheehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze kozystacie ze sloneczka i dobrze!!!! ja zzrobilam lodowca z przepisu EQci 👄 👄 👄 pysiuntkieeeee dziekujeeeeeeeeeeee:*** jak wrocicie zameldujcie sie !!! my dzis mielismy grilla teraz w domku moj niedlugo do pracy idzie:((( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa spoznione lecz szczere zyczenia urodzinowe aby w zyciu ci sie ukladalo tak jak tego zapragniesz ;-). Wszystkiego Naj Naj Naj Najlepszego buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam w koncu zastepcze autko dopoki nie rozstrzygna co z moim ale sliczne jest metaliczny niebieski zywy kolor Honda Jazz 2007 rocznik automatik pedzi jak burza takie autko to bym chciala ale cena tez fajna 9000 tys funcikow to troszke duzo :-(. Ja wrocilam z parku wymeczeni jestesmy wszyscy odwiedzilismy Kubusia :-) co mnie cieszy bardzo. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Widzę Misiaczki, że też jesteś w takiej sytuacji jak ja tzn.nie wiadomo co o tym wszystkim myśleć i o tych lekarzach zwłaszcza. Ja czekam do 23 maja bo mam dostać @ i pewnie dostanę, już się nie łudzę, że pęcherzyk pęknie bo to już 17dc, co prawda jutro jeszcze idę do giny, ale pewnie tylko po to żeby usłyszeć, że się wchłonął i ona mi już nic nie poradzi. Po @ nie będę się zbytnio wysilać, w czerwcu daje spokój, w lipcu jadę na urlop, może w sierpniu pójdę do innego lekarza i znowu będę próbować, bo co mi innego zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko tylko nie jeździj jak na wyścigach tym super wozem... Smerfetko nadal masz zepsuty komputer? PaniMisiowa już się oswoiłaś z nowym wiekiem? Myszko mam nadzieję, że zdążyłaś trochę odpocząć/ Olawd czyżby ciepło tak Cię rozleniwiło, że się w ogóle nie odzywasz? Obca, EfQa, Kakusia, Asiunia pewnie dotleniacie dzidziusie gdzeieś na powietrzu, no to 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara staram sie ja kocham czas za kierownica dobrze sie czuje :-) Dzis mnie glowa nie boli--Jeszcze az dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saro--ja ostatnio strasznego mam lenia a w dodatku jestem zla bo tu nieciekawie z tymi co mieszkam , czepia sie o byle gowno... no ale jeszcze tylko 3 tyg mysle ze dopiero we wtorek posiedze z wami dluzej bo mam troche jeszcze do pozalatwiania przed wyjazdem . buziaczki (moze jutro bede testowac ale nie wiem czy 25dc to nie za wczesnie i czy moge jesli nie bede testowac , brac dalej duphaston czy go odrzucic???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro bede miala gonitwe musze kupic sobie 2 pary spodni takie 3/4 za kolanka chcoiaz nie wiem czy w Polsce na Slasku tez tak cieplo jak u mnie --POwiedzcie mi dziewczyny. Bo do 2 par spodni sie nie mieszcze zapne sie ale tak mnie upinaja ze az boje sie ze dzidzi krzywda sie stanie wiec nosze z bawelny dresowe ale tak na wyjscie musze cos miec. No i pare drobnych zakupkow nic oczywisie dzwigac nie bede walizeczka na kolkach maz zaniesie do odprawy wiec problemu nie bedzie a w polsce znajomi beda juz czekac jak to dobrze ze nie musze sie w polsce martwci o transport bo dosc pozno bede. mam nadzieje ze szybciutko mnie poloza do szpitala zaszyja co trzeba i bede mogla jechac do domku. Boje sie tylko co z tym polipem co znim beda robic skoro taki duzy a ja krwawie non stop lekarz powiedzial w polsce ze mozna polipa zszyc z szyjka wepchna go do srodka kurcze ale jesli on krwawi a mnie zszyja to przeciez ta krew bedzie sie odkladac az dojdzie do infekcji kurcze Boje sie strasznie ale mysle ze lekarz rozwieje moje watpliowsci i bedzie sam wiedzial co robic i co bedzie dla mnie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLawd sprobuj jutro z rana jesli bedzie nagetywny to poczekaj ze 2 dni jeszcze i ponow test. Ale ja mysle ze beda sliczne 2 kreseczki jak na zawolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara gratuluje stronki ;-) to na szczescie zobaczysz bedzie dobrze na pewno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd wspolczuje sie uzerania sie z innymi musisz miec mocne nerwy ja bym nie wytrzymala bo sama jestem nerwus. Musisz mi jeszcze podac stronke tego wozeczka co kiedys pokazywalas zdjecie brazowy czy kremowy byl sliczny bo znalexc kurcze nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zostalam sama uciekly no...... Dziewczyny pisac bo zgarne wam stronke o slicznym numerze 400 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76 no w sumie tak jest ze czasem juz czlowiek nie wie co juz zrobic...ale ufam swojej lekarce mam nadzieje ze mi pomoze..cos mnie luje dzis prawy jajnik i jakby male krwawienie juz sama nie wiem czy owulka jest czy nie...ale juz nie nudze Sara76 najlepiej robic co trzeba i nie myslec o tym i czekac:):) wkoncu sie uda:):) trzymam kciuki!!! Patinko26 uwazaj na siebie rajdowcu heh jak sie czujesz>>>👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajnie misiaczki ze sie odezwalas juz myslalam ze zostalam tutaj samiutenka za 2 dni znikam i nie bed e ogla do was napisac :-( czytam wlasnie o poczcie polskiej chcialabym na forum zglosic swoja opinie.Kradna w Polsce okropnie nawet polecone paczki dobrze ze jak wyslalam Soni pieniazki ze nie ukradli ale paczke ubezpieczylam tylko tutaj drogo bo suma prawie taka sama.Ale moja mama ubezpieczyla paczke na 80 funtow i pieniadze zginely sprytnie wyjeli pieniadze i zalepili profesjonalnie koperte. ja rok temu wyslalam kolezankom po 10 funtow kazdej na upominek dla dzieciaczkow wiecie ze tam gdzie byla kasa zadna kartka nie doszla!!!!Tamgdzie nie wsadzilam pieniedzy kartki doszly... jak temu zaradzicc oczywiscie mama dostanie podwojny zwrot bo ubezpieczyla ja ale w Polsce juz nie maja zadnych oporów.Jejku jak tak mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko ja na kopecie zawsze pisze : do zaineresowanych - kasy w srodku nie ma! zawsze dochodzi , a paczki wysylam przez kosciol pl - tanio , pewnie i wniosa pod drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tego nie ma zeby przez kosciol tylko przez sklepy polskie ale paczki dochodza bo sa wysylane przez Kurierow prywatnych wiec dochodza ale listy wszsytkie sa otwierane ja tez tak pisze. Panie Listonoszu w srodku nie ma pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za stronke sliczny ten wozeczek tylko korci mnie jeszcze taki z jednym kolkiem na przodzie choc slyszalam ze sa bardzo wywrotne np przy kraweznikach trzeba uwazac. Hmmm nie wiem ale ten jest boski.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego przestalam wysylac pieniadze , kiedys wkladalam w plyte cd tam gdzie jest spis piosenek i zaklejalam ja tasma itd i dochodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi akurat sie nie podobaja te z jednym kolkiem a tamten jest na prawde slodki , bylam w zeszlym tyg go dokladnie poogladac i juz sie nie moge doczekac jak go kupie nawet jak nie bede w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×