Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

mnie sutki bola i to pry dotyku , a nigdy mnie nic oprocz brzusia przed @ nie bolalo wiec kto wie moze jednak bozia da mi co chce mimo e nie zasluguje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy co bedzie to bedzie . nie mam zamiaru sie zalamywac i poddawac , to dopiero pierwszy miesiac staranek po tej 5 miesiecznej przerwie wiec nie tak zle . choc bardzo bym chciala teraz bo moja szwagirka tez jest w ciazy w 13 tyg i byloby fajnie jak bysmy mieeli dzieciaczki z niee duza roznica wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja trzymam kciuki za was slonka bo wy sie staracie juz tak dlugo ze bozia moglaby wam to wkoncu wynagrodzic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z mezem caly czas mowimy ze jak sie nie uda to pomyslimy o adopcji bo jest tyle dzieciaczkow niekochanych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd my też myślimy o adopcji, ale jeszce troche czasu damy sobie na starania. Jest tyle dzieci niekochanych, a te dzieci jak pokochają to na zawsze, to niesprawiedliwe,ze tyle dzieci nie ma domu i jak ktos je zaadoptuje boja się bardzo, zeby znowu nie zostały porzucone, taki dzieci bardzo szybko dojrzewaja i opiekują sie rodzeństwem aby choć oni mieli dzieciństwo, to takie smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda a panstwo polskie wcale tego nie ulatwia bo na adopcje sie czeka dlugo a wtedy taki dzieciaczek trafia do domu dziecka i czeka a moglo by juz mieszkac z przyszlymi rodzicami i byc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja w "Polsce wszystko utrudniają, bo i adopcję, na która długo się czeka i leczenie niepłodności zamiast bezpłatne to kupę kasy trzeba mieć, ach szkoda słów. Ja bardzo bym chciała adoptować takie maleństwo , noworodka, ale pomarzyć mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki slonka ja zmykam bo zaraz zasne na siedzaco i z glowa w klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Olu, a ja idę szykować jedzonko, ogarnę dom i pewnie jeszcze koło 22 zajrzę, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc smerfetko byc moze kukne jeszcze ale nie gwarantuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfeciu 29 ja jestem caly czas ale nie moglam napisac wywalalo mnie:(( becia fajnie maszzzz a gdzie fluidki?? 👄 sARA nim sie obejrzysz bedziesz juz w ciazazem:P:y:):) jak kazda dziewczyna tu:):) olawd poczekaj moze troszke za szybko:):) ale....mam nadzieje ze @ szon nie przylezie tak jak do Smerfeci:):) ja juz w lozi mojego odprowadzilam pojechal do pracy:(( ale jutro ma wolne wiec..:):) cala noc razem:):) ja dzis sie fatalnie czulam jajniki dawaly popalic ikrzyz:(( a do @ jeszce ze 24 dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wam wszystkim i duza buzka dla was kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfeciu dzis juz dalismy :P a co u Was ?? jak minal dzien i jak po odwiedzinach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwiedziny wiadomo przede wszystkim rodzice chwalili sie dzidzią. Dzień jak codzień mija, cos mi się wydaje ,ze mój mąż zamiast mnie ma napiecie przedmiesiączkowe, bo chodzi i bręczy cały czas, ale cóż faceci.Ja tam przed @ a spokojna a on jakiś napurmuszony, pewnie hormony hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór !!! to ja. Mój brzuszek już widać, całkiem pokaźny się robi. Zawsze miałam talię osy ( przed śniadaniem przynajmniej :p ) a teraz wyglądam jak grubaska! Smerfetko cieszę się że lodowiec smakował, jak wpadniesz na pomysł, co można jeszcze fajnego do niego dodać to daj znać. Ale wydaje się że jesteś jakaś spokojniejsza teraz. Olawd temperaturkę mierz, jak nie spadnie poniżej 37C to dobry znak. Patinka powodzenia w Polsce. Mam nadzieję że Ci pomogą i wszystko będzie już ok. Zapytaj się może o te bóle głowy ? Myszka przybalowala na imprezie i sie nie odzywa. Sara za każdym razem jak czytam o tych twoich inseminacjach do niepękających pęcherzyków to aż mnie trzęsie. Rozniosłabym tych lekarzy na strzępy! Może chociaż Rusaczkowi się uda. Becia gask zobaczysz na następnym usg dzieciątko będzie jeszcze bardziej fikało koziołki bo trochę większe będzie! Dzodzanna nie martw się @ , któregoś miesiąca wreszcie zostawi cię w spokoju. Misiaczki pozdrowienia dla ciebie. i w ogóle fluidki wysyłam może jeszcze ktoś w maju się zarazi... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ponieważ zaczyna się sezon truskawkowy przesyłam przepis na pyszny mus: 1 banan zmiksować w blenderze z jedną i pół szklanki truskawek - PYCHA!!!! Nie pamiętam czy cukru dodawałam... ale chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Przychodze, zeby opowiedziec o dobrej niowince....JESTEM W CIAZY....nie moge w to uwierzyc, dzisiaj si dowiedzialam....tak bardzo sie ciesze, ze musialam sie z Wami tym podzielic. Rany to niemozliwe, naprawde szok mam w sobie moje malenstwo:). Przesylam fluidki i trzymajcie sie dziewczynki. Zycze Wam tego samego cudu z calego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula super, gratuluję to cudowna nowina i wyprzedziłaś Olęwd, która nam te wieści już za 2 dni ogłosi. Nowa fasolka, hura. Napisz coś więcej, przeciez ostatnio byłąś taka załamana jak na gg pisałaś, ale się cieszę i łapie fluidki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie wydaje mi się,że to nie koniec dobrych wieści na maj, bedzie ich pewnie jeszcze kilka.Piękny miesiąc i wysyp fasolek, cudownie, dziewczyny głowy do góry. EfQa no więc masz całkowitą rację, jestem ostatnio jakaś spokojna, po tych burzliwych historiach jakoś się wyciszyłam i jest ok, ale mój mąz za mnie przechodzi napięcie przedmiesiączkowe. No cóz widział ostatnio małe dzidzi i chyba zakuło serduszko, widziałam jak na nie patrzył i myślał, kiedy ja sie takiego doczekam i czy się doczekam.Cóż ja mam mu powiedzieć, mówię będziemy mieli, a on pyta kiedy, ja na to kiedys napewno.Tak to jest faceci duzo w sobie trzymają aż w końcu niewytrzymują i cos w nich pęka. Paula a Twój mąż pewnie ale szczęsliwy, no i jak długo się staraliście? Nic uciekam spać, buziaki i czekamy na kolejne dobre wieści. Pati szczęśliwego lotu i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro tak właściwie chciałam zapytać, gdzie Ty się podziewasz, tęsknię, odezwij się, mam nadzieję,że wszystko w porządku. Myszko a u Ciebie @ nie ma jeszcze? U mnie nie, ale jeszcze 3 dni do niej, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×