Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

jak wam sie wydaje czy jak zrobie jutro w 25dc to wyjdzie juz ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz rozne rzeczy kombinowalam ale z plytami znane jest. Ja zawsze wkladalma w folie aluminiowa taka do sniadania bo nie wiem czy kiedys ogladalac w Uwadze czy w Interwencji jak zlapali z poczty Polskiej jak kradli maja taki maly rentgen przeswietlaja koperty i wiedza ze sa w srodku pieniazki.A foli nie da sie przeswietlic ale tez sie zorientowali i kradna na ogormna skale. Prezentow tez nie oplaca sie wysylac bo drogo zeby zabezpieczyc paczke trza zaplacic ogromne pieniadze a poslac zwyklym listem ---Paczka ginie. Jak wysylam prezenty do Turcji do rodziny meza zwyklym nie poleconym dochodza zawsze a tam bieda mowia takze. A czemu w polsce tak jest ze musza krasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro to stwierdzic al polacy to swinie i zlodzieje - przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smialo mozesz testowac. Ja testowalam w 24 dc :-) iw yszla delikatna druga kreska Pamietasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny , pewnie z wrazenia najpierw nie zasne a pozniej obudze sie kolo 4 rano i bede testowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jutro do pracy - tak mi sie niechce brrrr dobrze ze jeszcze tylko 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooooo jest tu jeszcze ktos????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda idee spac - slodkich snow!!!! do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze jestes bo ja mam jeszcze okolo pol godzinki bo mezus oglada serial :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis super pogoda wiec mozna powiesic i do jutra bedzie suchutkie :-) Olawd jeszcze 3 tygodnie i bedziesz u siebie pewnie o niczym innym nie myslisz ;-) Daj znac nam rano co i jak bedziemy czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie polecic mi jakis fajny serial do sciagniecia? bo szukam cos na samotne dni w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam ze jak przyjade z polski i bede wiedziala ze donosze dzidziusia to kupie sobie ten wozeczek postawie w pokoju i moze odgonie w ten sposob wszystkie zle mysli ze znow utrace moja dzidzie. jak myslisz-cie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLawd stronka twoja SUPER TO NA SZCZESCIE i jutro beda 2 krechy JUPI :-) Wiesz ja lubie same mocne filmy moj maz sie denerwuje na mnie ze nie powinnam ich teraz ogladac. Ale ja sie pisze tylko na horrory thilery i psychopatyczne lub psychologiczne mocne filmy od dziecka pamietam ze ukradkiem patrzalam spod drzwi do rodzicow pokoju na TV moze ktos pomysli ze to nie jest normalne ale inne filmy po prostu mnie nudza nie ciekawia. Wiec co ci mam polecic. Ogladalas nowego hanibala niedawno sciaglam super film az plakalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne patinko ze sie uda ci donosic malenstwo !!!!!!!!!!!!!! a wozek to tez kupuje na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd :):):) Patinko26 bedzie ok pojdziesz do doktorka a juz on sie postara zeby z ciaz bylo ok!!! zobaczysz!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam i juz mam mnostwo ilmow i seriali sciagnietych ale czuje niedosyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tobie niedorownam hihihi ja rzadko ogladam znaczy do spania generalnie puszcze ale jeden film czasami ogladam 15 razy bo po 15 minutach zasypiam i codziennie przewijam o te pare minutek. Misiaczki dziekuje ci za otuche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba ja powinnam zapytac ciebie o jakies fajne filmiki hehehe bo ja jak zaczne podawac ci tytuly to spadniesz z fotela i powiesz ze ofgladalas je 2 lata temu hehhe. ooo Weze w samolocie tez super podobal mi sie.Mocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko ja sciagam bo jak wrocimy do pl to przez jakis czas mozemy nie miec netu wiec przynajmniej bedzie co ogladac , no i ewentualnie zabezpieeczam sie na wypadek gdyby przyszlo mi lezec 9 miesiecy w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko26 nie ma za co:):) tylko objecaj ze bedzies dbac o Was!:*** ja juz zmykam spac... olawd ja tez uwielbiam horry:P obejrzyj HOSTEL albo droga bez powrotu .Jason tez moze byc//=== 👄 daj znac jak wynik testu:):) dobranoccc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dobrze myslisz moze i ja powinnam tez tak zrobic bo potem bede wajala z nudow a wiem ze od 16 tyg bedzie wskazane dla mnie tylko lozko zeby szew nie pekl :-( bo za duze rozwarcie mam i szew tez nie daje 100 procent gwarancji za duza sila nacisku bedzie. Ehmm trza miec nadzieje dzis powiedzialam poloznej jade do poslki na ten zabieg bo nie chce drugiego dziecka odwiedzac na cmenatrzu i zatkalo mnie kazdego by zatkalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki widzialam juz obie czesci hostelu jakis czas temu - chory film a raczej osoba co napisala scenariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuje Dla was Dla siebie I dla KUBusia bo jego prosilam o dar nastepnego dziecka... Misiaczki dobranoc slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie 1 --sza czesc jako tako podobala sie byla mocna ale dobry film ale druga czesc masz racje ta osoba juz miala bzika na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko bedzie dobrze - zobaczysz no teraz to ja juz uciekam do mezusia i do wyrka bo jutro nie dosc ze ciezki dzien to jeszcze mase spraw do zalatwiania DOBRANOC 🌻 SLODKICH SNOW 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×