Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Dziękuje dziewczyny za wsparcie. Powiedziałam tej małpie w pracy co myślę o jej zachowaniu bo nie wytrzymałam. A moje koleżanki z pokoju mnie poparły i teraz wszystkie się do niej w ogóle nie odzywamy. A ta ropucha do nas już nie zagląda i chyba sie popłakała bo wygląda jakby ją tramwaj potrącił - więc chyba dałyśmy jej w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa pomyśl o dziecku nie możesz się stresować przez jakąś mendę ja rozumiem jej ból ale co ty jesteś winna to każda z nas by musiała czuć urazę do drugiej jak dowiaduje się że jest w ciąży myślę i popieram inne dziewczyny z forum po protu idź na L4 i nie martw się kasą jesteś kadrową sama dobrze wiesz że ci się należy płatne 100% także kasę i tak będziesz miała. Tak wógle to cześć wam wpadłam tak na chwilę bo wychodzę już z pracy a miałam wczoraj i dzisiaj urwanie głowy bo jakiś nowy program kadrowo-placowy do nas wchodzi i muszę się go nauczyć obsługiwać. Wczoraj w domu też miałam trochę roboty bo jak mężczyzny nie mam to kobieta wszystkim się zajmuje i drzewo na zimę musiałam układać. niedługo przyjdzie do mnie @ bo już dziś tem 36.7 Narka może wieczorkiem wpadnę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem zła, komputer doprowadza mnie do szalu, długo próbowalam do Was pisać, ale bez rezultatu, jak teraz nie wyśle to go wyrzucę przez okno i tyle. Byłam u lekarza, cieszył się razem ze mną, potwierdził ciąża 7 lub 8 tydzień i jest wszystko ok, teraz badanka i zobaczymy. Jestem taka szczęśliwa, to nie sen, to jawa. Jak będzie mi komp działał to odezwe się wieczorem. Madziu powodzenia na zabiegu, będzie ok. Ola ja mam termin na 24 stycznia, jakbyś mogła mi poprawić mojego bobaska , byłoby super i dziękuję. Co tu dziś taka cisza? A Ty EfQa idź na zwolnienie i tyle cie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko to super ze wszystko ok z Toba i dzidzia:):):) Lekarz musial byc w szoku co nie????? Ja wstalam zjadlam sniadanie i zaraz pedze pod prysznic bo na 2 mam do pracy .....znow sobie nie pogadam z Wami kochane, ale mam nadzieje ze chociaz jutro sobie poklikamy.....Buziaki przesylam dla wszystkich i postaram sie zagladnac jeszcze dzis:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziuxx======== z calego serduszka Ci dziekuje za zyczenia urodzinkowe......pisalam do Ciebie juz na gg......jeszcze raz dziekuje i napewno wszystkie zyczenia sie spelnia.....buziaki 👄 dla Ciebie kochana:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
hej wpadłam się przywitać. Co tam u was robaczki. Ja jutro z rana wyjeżdżam do mamy i wrócę w niedziele wieczorem i zajżę do was. trzymajcie się ciepło. ale dziś piękna pogoda, az chce się żyć. muszę się poopalać w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfeciu tu masz tabelke i sie szybciutko przepisuj !!! STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. .........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................12.. ..............07.06.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............36.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................26................12........... ...........06.12.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................6.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................6........... ............23.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfeciu a jak bedziesz sie przepisywac to wez mi prosze popraw tygodnie na 7-my . dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeliczyłam sobie że jak bym poszła na to zwolnienie to dostanę na rekę tyle samo co mam teraz. Zobaczę jak w tej robocie będzie, jak się nie porawi to spadam. Dorota widzę, że jesteś kobieta pracująca - żadnej pracy się nie boisz! A jaki program wprowadzacie bo u nas myslimy o symfonii? Smerfetko ale fajnie że wszystko sie potwierdziło, to przyjemne uczucie jak lekarz sie cieszy razem z tobą. Ale sprawdziłam babyastrology co ci Ola przygotowała i widzę że na odpadnięcie ogonka musisz jeszcze poczekać! :) Ale mamy ładną pogodę mam nadzieje że to zaowocuje nowymi fasolkami w przyszłym miesiącu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko co ta Asiunia sie wcale nie odzywa.... Nic nie wiemy - aż sie zaczynam martwić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wpadłam żeby się przywitać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj poczytałalam trochę informacji ze stronki polecanej przez Alutkę i z tego wszystkiego kupiłam sobie cynk i vitaminę E. A tak to cały czas czekam na dzień kiedy @ nie przyjdzie za to fasolka się pojawi. Poza tym koleżanka z pracy zapytała mnie co ja tak te zioła piję od kilku tygodni jak jakaś czarownica :) powiedziałam żw to na oczyszczenie organizmu z toksyn hehe!! Nie mam zamiaru nikomu mowić że jestem staraczką bo jak szef się dowie to wylęcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka!! ja juz po pracy , jestem bardzo zadowolona bo ladnie mnie pozegnaly i jeszcze na odchodne dostalam do wozka gratis nianie elektroniczna dla dzidziusia . troche sie dzis zle czuje - moj zoladek tak mi dawal do wiwatu ze....na szczescie mezus zaparzyl mi miete i juz mi przeszlo buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytałam naprawdę świetny dający nadzieję artykuł, co prawda art.jest sprzed 5 lat ale sporo można się dowiedzieć od kobiety która chyba wie wszystko o problemie niepłodności. Dla zainteresowanych polecam wpisać w google: Po 12 latach ciąża! Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamea---moj kuzyn mial bardzo slabiutkie nasienie i tez 12 lat czekali na dzieciaczka , w koncu sie poddali i w wieku prawie 40 lat im sie trafilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale znowu sie wkurzam bo gówniarz z mieszkania pietro niżej siedzi sam w domu i urządził sobie z kolegami dyskotekę. On to zresztą w kółko robi borodzice sie nim wogóle nie interesują, ojciec pracuje za granicą a matka po prostu go zostawia i wychodzi wieczorami z koleżankami albo wyjeżdza na cały weekend. A smarkacz robi co chce...To dopiero rodzice !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 lat dziwczyny nie załamujcie mnie bo aż płakać mi się chce proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak to moje dziecko będzie spać przy takiej muzyce... ja znam parę która dopiero po 10 latach od ślubu miala dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje chłopaczyna wolność tylko nie wie ze inni chca miec czasem spokój EQfa u nas wprowadzony jest program optimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę nie mówcie o tak długich terminach czekania na kruszynkę bo ja oszaleje nie dosc ze sama to jeszcze to później nie mogę zasnąć i znów będę wyć w poduszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota a jak ja sie starałam 2,5 roku!! Mój mąż miał bardzo słabe wyniki nasienia, androlog nie dawał mu dużych szans. Ja też miałam problemy z za wysoką prolaktyną, pękaniem pęcherzyjów, endometriozą i torbielami. Wiesz, że ja już naprawdę nie wierzyłam że uda mi sie zajść w ciążę ? po prostu pogodziłam się z tym , myślałam o in vitro. Zbierałam pieniądze, znalazłam klinikę leczenia niepłodności, podjęłam decyzję że zaczynam działać. I już miałam zadzwonić żeby umówić się na pierwszą wizytę tylko czekałam az dostanę @ bo chciałam iść od początku cyklu. no i @ nie przyszła .... wyobrażasz to sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego stopnia straciłam wiarę i nadzieję że w czwartym dniu opóżnienia @ dopiero mąż zadzwonił do mnie do pracy i powiedział żebym kupiła test bo może sie udało. A ja na to że szkoda pieniędzy bo pewnie jutro @ dostanę. Test kupiłam i pomyślałam sobie że po powrocie do domu zmierzę temperaturę bo pewno już spada i szkoda testu marnować.Jak babka mi test podawała w aptece to patrzyłam na jego termin ważności, bo pomyślałam sobie że Bóg wie kiedy go użyję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem klasycznym przypadkiem "odpuszczenia sobie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa ja naprawdę nie miałam nic złego na myśli ale ja niestety jestem pesymistką i jestem osobą bardzo niecierpliwą tz. w gorącej wodzie kąpaną też znam osoby które przez 5 7 8 lat nie mieli dzieci i później ni z gruszki ni z pietruszki taka radość. Po prostu ja inaczej sobie wyobrażałam moje małżeństwo i moje życie biorąc ślub mślałam tylko o tym kiedy pojawi się nam pierwsze dziecko bo tak naprawdę moze i po to tylko wyszłam za mąż czasmi się właśmnie nad tym zastanawiam... Bardzo przepraszam jeśli cię uraziłam bo napewno ta chwlia na którą tak czekałaś była cudem bo poczęcie jest cudem samym w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×