Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Kamea dzięki czekam na @ i zaraz od pierwszego dnia zaczynaam pic tylko jutro musze jechac do sklepu ielarsiego kupic sobie mieszanke niestety u mnie w miejscowości jest tylko jeden taki sklep i moze tego wszystkiego nie byc a tak wogole to jaki jest koszt tej jednej miesznki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wógle jak by nie było to czy jest taka możliwość zebyście mi przysłaly to za oczywiscie zapłace za przesyłke i ziółka???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy koniecznie trzeba je pic od pierwszego dnia cyklu czy mozna zaczac później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie wytaje ze ta małpa@ przyjdzie do mnie pierwszego i napewno tym razem tez sie nie udalo mimo tego ze mąż był w odpowiednim momencie, bo tak piersi mnie nie bolą podbrzusze też zapachy czuje normalnie nie mam ochoty na nic szczególne i znów rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz naprawde nie mam sily i mimo to ze moj okres starnia nie jest taki znowu duzy ale to bardzo wkurza i boli gdy wokół ciebie wszystkie twoje koleżanki zachodzą w ciąże, znajome i te wózki z dziećmi wczoraj to tak sobie siedziałm i weszłam na allegro i ogladałm z tego wszystkiego jakie bym chciała mieć łóżeczko dla dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Już sama sobie przeczytałam o tej femarze i piszą, że jest lepsza niż clo, bo pęcherzyki rosną, a czasem się pojawiają nawet 2 lub 3, ale lek jest płatny, ja za clo zapłaciłam paręnaście złotych, a femara podobno między 300 a 400zł. Z tego wynika, że biedni jak mają problem to mogą o dziecku zapomnieć i to jest sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba powoli pada mi na mózg i psychicznieje nie dość sam do głowy różne mi już rzeczy przychodzą..........................ale gdzie wy jesteśći znów samam do siebie pisze kurcze i widzicie jeszcze to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota masz rację to jest wkurzające i frustrujące. U mnie też dookoła wysyp facetek w ciąży (już nie mogę patrzeć, bo mi sie ryczeć chce). Wczoraj w rozmowach w toku było o aborcjach i się zbulwersowałam. Była baba, która 7 razy była w ciąży a urodziła tylko 2 dzieci - resztę czyli 5 ciąż usunęła. I ktoś taki tak lekko sobie zachodził w ciążę a tu człowiek czeka i na głowie staje, żeby dzidziuś się pojawił i nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro to jest ta sprawiedliwość jak ktoś mam to mam wszystko a ten co nie mam to nic nie ma. dzieci to się rodzą albo u bogatch którzy klasną w rączki i mają albo u biednych którzy maja 12 i tafia się kolejne a człowiek stara się czasmi długimi latami i nic i nic bo albo lekarz nie taki albo leki nie takie dał i szkoda mówić bo mnie aż płakać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No przecież jestem, chyba, że ja Ci nie wystarczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Czasami myślę, że lekarze się nie umieją wczuć w naszą sytuację i wydaje im się, że chcemy nie wiadomo czego, a to zrozumiałe, że każdy chce mieć własne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dopiero sprawiedliwość naprawdę wierzę w Boga chodzę do kościoła modlę się i tego właśnie nie zrozumiem ludzie tacy grzeszni a mają a tu z wiarą i też nic co się dzieje. A w czoraj to jeszcze z tego wszystkiego siętak rozryczałam jak głupia nawet nie maił mnie kto pomieszyć bo chłopa przecież brak ojeoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Zajrzę wieczorem dziewczyny, bo nauka mnie wzywa. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota bardzo Ci współczuję, we dwoje jednak łatwiej przejść przez trudy życia. Ale co zrobić? Z czegoś trzeba żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczysz dobrze ze ty sie nigdzie nie zmyłaś Może rzeczywiście dla lekarzy jest to takie proste moze dla nich ten problem czekania jest oczywisty Ja za miesią tez dostane @ bo mój mąż przyjeżdża dopiero przed następną @ i to już po owulacji bo inaczej nie może i znów cały lipiec nic bop go nie będzie i dopiero w sierpnu na 2 tygodnie ale to tez mino tego ze wyjeżdżamy na wakacje to też nie bo będzie @ co ja mam zrobić już sama nie wiem to jest jakaś chora sytuacjia i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No to już nie rycz, myśl optymistycznie, przecież nikt Ci nie powiedział, że jesteś na przegranej pozycji a to już dużo i trzeba mieć nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko sama dobrze wiesz ze nadzieja sama tu nie pomoże, a poza tym mysle o tym czy nie zrobic sobie podyplomówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Nałapać spermy "na zaś" sie raczej nie da, więc faktycznie jesteście w trudnej sytuacji. Ale ja mam chłopa na miejscu i też dupa blada znaczy nie mogę zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiek by zajął się czymś pożytecznym, ale czy ją skomńcze bo jak w trakcie dzidzi sie pojawi co wtedy ZYCIE JEST DO DUPY!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co dalej bedzie bo powol siad mi psychika i zastanawiam sie ze jeszcze ze dwa miesiące i zamiast u ginekologa to będę u psychiatry siedzieć albo leżec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
To jest myśl. Ja z desperacji poszłam na studia, teraz już jestem na drugim roku i żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej, ale łudziłam się, że zaraz po ślubie zajdę w ciążę, będzie dziecko, potem wrócę do pracy... a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Pociesz się, ze jak wylądujesz u psychiatry to chociaż gołym tyłkiem nie będziesz musiała świecić ha,ha,ha. Teraz już spadam, bo gadało mi sie z Tobą super, ale w sobotę egzamin a ja jestem ciemna jak tabaka w rogu. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak myslalam skonczyłam studia wyszłam za mąż i miałam iść na podyplomowe ale mówie po co będę szła zaraz zajdę w ciąże i po studiach a tu już dawno bym je skonczyła bo podyplomowe są trzysemestralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Teraz jak sie ktoś głupio pyta dlaczego dziecka nie mam to mam wymówkę, że studiuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamL:):):) widze ze ucieklyscie:( ja juz po objadku a co u Was?? EWqUS MELDUJE POSLUCSZNIE SPALASZOWALAM DZIS LODY HIHIIHii a i widzialalm bociana:P powiedzialam przylec za miesiac do mnie:P EwQus dzidzia rosnie jak na drozdzach:)::):) 👄 Smerfetko 👄 mam nadzieje ze sie odezwiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane sloneczka wrocilam dzis o 4 nad ranem wstalam po 3 ciej ale dalej czuje sie bardzo zmeczona niestety moj maz pomylil i zabladzil w Bristolu tak wiec 6 razy krazylismy po nim az w koncu w akcie desperacji wzielam taxi. Jestem juz po zabiegu pierwsze 2 dni bolalo bardzo szew MC donald zoslatl zalozony w zeszly piatek wiec mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patiko26 witaj!!!!!!!!! !!!!!!! tesknilysmy za Toba!!!!! 👄 👄 bedzie dobrze ale uwazaj na siebie:*** u nas fasolkowo OLawd iSmerfecia sa w ciazy:)))))) i asiunia27 👄 tez\")))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota,pracuj ja piję od pierwszego dnia cyklu ale byc może to nie ma znaczenia. Piję dopiero od trzech tygodni, ale czuje jak jajniki ruszyło . Taka mieszanka kosztuje ok.21 zł przynajmniej ja tyle mniej wiecej zapłaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×