Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

hej slonka alutek--jestes z olsztyna ? super , ja pod koniec lipca przeprowadzam sie pod olsztynek EFQa---u rodzicow moja siostra ma neta ale czy mnie dopusci? mam nadzieje ze chociaz raz dziennie mi sie uda do was zagladnac Kasiada--co do pauli to wierz mi bol fizyczny nie jest zly ale psychika siada , ja 2 poronienia mam za soba i mam nadzieje ze tym razem uda mi sie donosic do konca - 5 czerwca mam usg to sie okaze czy wogole dzidzia jest pani misiowa--biedne malenstwo , mam nadzieje ze nie bedzie bardzo plakac - mojej kolezanki maly byl ostatnio szczepiony na pneumokoki i tak bardzo caly dzien pozniej plakal... dla was wszystkich duza buzka 👄 no i fluidki ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!!!!!!!!!! Pamietacie mnie jeszcze ;) ?? Sorki ze mnie tak dlugo nie bylo, ale juz 2 tydzien jestem na zwolnieniu i siedze w domku. powinnam isc do pracy 3 czerwca ale chyba od 2 juz pojde bo moj szef jest strasznie na mnie zły... a ja przez to mam zły humor... Co u mnie? w zeszla srode byłam na usg i badaniach specjalistycznych... wszystko ok. Dzidzius zdrowy, mam dluga szyjke macicy wiec na razie nie grozi mi porod przedwczesny, ewentualnie bede sie dluzej meczyc podczas porodu ;) Kosc nosowa jest w normie, przeziernosc karkowa w porzadku, uszka, oczka, raczki nózki- wszystko ok. No i potwierdzilo sie... Bedziemy miec Kacperka. W zeszłym tyg 1 dzien przed usg byłam w pracy 3 godzinki ale zwolniłam sie bo bardzo bolalo mnie gardło... niby tylko taka glupota ale kompletnie mnie rozlozylo.. mialam dreszcze, stan podgoraczkowy, i nbolaly mnie wszytkie kosci... zwolniłam sie z pracy po 3 godzinach, poszłam do domku, przespałam kilka godzin, i dopadły mnie straszne wymioty. pozniej poszłam do lekarza a ten zapisal mi bezpieczny dla dziecka antybiotyk. meczylam sie do ionca tyg a weekend juz sie w miare dobrze czułam. Jednak lekarz dał mi wiecej zwolnienia zebym wypoczela troszke... Ogólnie czuje sie dobrze tylko bol glowy mnie trzyma tak z 1,5 tyg juz i ciagle boli ale lekarz mowi ze to czasem normalna prypadlosc w ciazy. dzis zaczal mi sie 14 tydzien. Jeszcze 26 tyg. Musze wam powiedziec kochane ze strasznie pomalutku mi to mija... juz bym chciala zeby byl chociaz koniec października... ostatni miesiac bym spozytkowala na porzadki i zakupy i jakos by to minelo. Generalnie podjelismy decyzje juz jakis czas temu o przewprowadzce i mamy kupca na nasze lokum i my takze znalexlismy fajne mieszkanko ale niestety mamy problem z kredytem- jak to zwykle w Polsce bywa. Kiedys mielismy opoznienie w splacie kredytu i teraz lipa.... choc zdolnosc mamy... Normalnie wszystko mnie wkurza. Mialoi byc tak pieknie a tu wszystko pod górkre ;-( ;-( Witam wszystkie kochane nowe dziewczynki. Przyznam szczerze ze mam troszke zaleglosci w czytaniu ale... nadrobie-OBIECUJE!! A jak tam Patinka? Olawd a Ty jak sie czujesz? Przesyłam wam buziolki i odezwe sie juz teraz czesciej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia_gask-----no to gratuluje synka!! super ze sie dobrze rozwija!! a ja to bym tylko spala i spala - 5go mam usg -zobaczymy czy maluszek wogole jest --- buzka dla ciebie i maluszka 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Smerfetko- dzięki Ci wielkie za stronę z przepisem, ale to nie jest ten lodowiec. A takiego smaku sobie narobiłam!!! :) Zrobie coś innego, może wyjdzie. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
olawd- domyślam się, że ból psychiczny w tym przypadku jest nie do zniesienia. No i pewnie ten lęk przy następnej ciązy tez musi być ogromny. Trzymam za Ciebie kciuki, o taaaak mocno, żeby się udało tym razem doczekać rozwiązania ciązy w 9mc i z najwspanialszym rezultatem! becia-gash- ponieważ ja zaglądam sporadycznie na forum (za szybko się uzależniam) nie wiem jak wyglądały Twoje starania. Możesz szybciutko mi przypomnieć? Pozdrawiam1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiada---dziekuje . a strach zawsze pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamea C ale co znaczy Po I porcji- przerwa 7 dni, po II- 12 dni, III porcja profilaktycznie BARDZO PROSZĘ ODPOWIEDZ czy jedna porcja to jeden dzień czy jak wykończę to 50g po później przerwa 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. .........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................12.. ..............07.06.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............36.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................26................12........... ...........06.12.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................6.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................5. .....................23.01.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladnie to tak zapomniec o naszej pani misiowej w tabelce?? STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. .........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................12.. ..............07.06.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............36.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................26................12........... ...........06.12.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................6.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................5. .....................23.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Poprawiłam tabelkę z datą mojej @, bo niestety inseminacja się nie udała i teraz miesiąc odpuszczam, a w czerwcu przygotowania do następnej próby. @ przyszła w piątek wieczorem... w 30 dniu, nawet testu nie zdążyłam zrobić (miałam zrobić w sobotę). A miałam nadzieję, że będę miała najwspanialszy prezent z okazji Dnia Matki. Mąż też załamany - chyba bardziej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma ktoras z was porzadny kalkulator , ktory to tydzien ciazy??? bo mi wychodzi roznie : raz 5 raz 6 jeszcze gdzie indziej 4 . juz sama nie wiem . wedle mnie to 5t i 6d , czyli co liczy sie jako 6 tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Sorki za Panią Misiową (musiała się nie zaznaczyć przy kopiowaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusaczku---glowka do gory , na pewno sie wkoncu uda!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Dzięki za pocieszenie!! Też tak myślę, ale to staranie jest bardzo męczące (a już nie wspomnę o kosztach). Ostatnia "przyjemność" kosztowała mnie w sumie ok. 1200 zł, i wszystko "spłynęło"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Jejku! Stronka moja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dorota, wracam do tematu ziólek. Otóż kupujesz w sklepie zielarskim ( nie w aptece) wszystkie składniki po 50g tak jak w przepisie i mieszasz dokładnie wszystkie razem. To będzie porcja i wystarcza na jakieś 6 tygodni po tym 7 dni przerwy i następna. I trzeba pić z wiarą :) chociaż w smaku nie jest to raczej sok z mango :) ale cóż dla dzidzi wszystko. Trzeba być systematycznym.Wielu ginekologów poleca własnie tę mieszankę na zrosty i owulację. Ja postanowiłam spróbować. I wczoraj zrobiłam test na owulację i były dwie wyraźne czerwone krechy. Śluz też sie poprawił. A wczesniej wiele cykli było bezowulacyjnych. Są jeszcze inne mieszanki ale ja probuję w/w. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Olawd ,Rusaczek , Smerfetka co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Ten miesiąc odpuszczam, bo przed inseminacją muszę sprawdzić czy nie ma torbieli i jest "czysto" więc tak ok 12 czerwca USG, recepta na femarę, czekanie na @ i od 3 dnia tabletki na stymulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
KameaC - jak długo już piesz te ziółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌻 Ja dzis jestem w domku wiec bede caly czas zagladac mimo ze mam troche roboty:P:P:P:P:P:P:P Ja rowniez pije \"Mieszanke nr. 3 Grzegorza Ojca Sroki na poprawe prace jajnikow\" i wierzcie mi ze w zeszlym miesiacu tak mnie jajniki bolaly ze szok, nawet w nocy je czulam...ale to dobrze....te moja mieszanke pije sie raz dziennie przed spaniem.....lyzeczke ziol zalewa sie szklanka wrzacej wody i parzy pod przykryciem 30 minut , i wypija...pije sie ja przez caly cykl czyli od 1 dnia cyklu az do pozytywnego testu ciazowego.......w smaku jest calkiem dobra....i starcza jej na 6 miesiecy....natomiast ja jezeli przez te 3 miesiace nie zajde w ciaze to zrobie sobie jeden cykl przerwy i dalej bede pic przez kolejne 3 miesiace.... Dobra kochane ja zmykam zrobic sobie kawke i jakies pranko wstawic i jeszcze musze chalupe posprzatac....ale bede zagladac...milego dzionka... AAAaaaaa Patinko kochana wrocilas juz moze czy jeszcze nie????? Daj znac bo martwie sie o Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczku nie denerwuj sie wszystko będzie dobrze zobaczysz na pewno ci sie uda. Kasiada lodowiec ci na pewno będzie smakował, koniecznie zrób :) Becia dobrze że sie odezwałaś. Mi szybciej płynie czas bo chodzę do pracy. nawet sie nie zdążyłam obejrzeć a tu 17 tydzień! W takim tempie to to dziecko do komunii świętej niedługo pójdzie :p Dorota bierz sie za te ziółka, pij 7 dni potem przerwa 7 dni, potem pijesz 7 dni i robisz przerwę 12 dni. A potem to nie wiem. Ale zacznij pić!!! Olawd i Smerfetka nie mogę się doczekać waszego usg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. .........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................12.. ..............07.06.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............36.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................26................12........... ...........06.12.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................6.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................6.......................23.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Rusaczek rozumiem Twoje rozczarowanie, że inseminacja się nie powiodła. Ja miałam robioną 2 razy bez skutku. Lekarz zaproponował, bo mąż miał słabe parametry nasienia, ja nie byłam wcale stymulowana lekami więc nas ta "przyjemność" kosztowała 400zł (za każdym razem). Jak się teraz okazało to raczej nie mogło się udać, bo nie mam owulacji (a lekarz zakładał, że ze mną jest wszystko ok). Teraz jak już wiem, że to nie tylko wina nasienia może podejdziemy do inseminacji 3 raz. Ale jak sobie pomyślę znowu o tej wyprawie do lekarza ... to nie wiem czy w czerwcu dam radę, bo to by wypadało w przyszłym tygodniu a trochę mi to koliduje z innymi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Rusaczku na co jest ta femara, bo jakoś nigdy mi się nie obiła o uszy ta nazwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×