Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Cos mi sie chyba z głowa robi - napisałam "usówali" zmiast "usuwali' przez U zwykłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko huśtawiki ogrodowe same w sobie już są super!! ja jako osoba nie posiadająca nawet kawałeczka ogrodu (jedynie balkon o dlugości 8 metrów i szerokości 1,5) po prostu płonę najczystszą zazdrością. Pohuśtaj sie i za mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka - ja juz w polsce!!!! dopiero dojechalismy do tesciow . upal taki ze w pociagu myslalam ze nie wysiedze ale juz po prysznicu i pysznej kolacyjce . odezwe sie jeszcze pewnie jutro - buziaczki no i fluidki ******************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę, bo dziś padam cały dzień zalatana, a teraz siedze w piżamce już, niesamowite, ja o tej porze spać. Myszko jeszcze raz chciałam złożyć Ci siostrzyczko spóźnione, ale szczere życzenia, zdrowia, spełnienia marzeń, szczególnie dzidzi, no i powrotu do ukochanej Polski choć na odwiedziny i spotkanie ze mną, laseczko ty nasza, pewnie super wygladasz, nowa fryzurka. Misiaczki nareszcie Cie dorwałam na gg, hura. Dziś miałam badania, zobaczymy jak wyjdą, a usg mam w piątek. Kakusia pytałaś , czy ktoś wie z tych złośliwców, a wiec nie, sami zobacza i sie domysla heheh. Musialam sie tylko wyżalić jak mi mąż podniósł mocno cisnienie i powiedziałam bratowej, ale ona akurat nigdy nie robiła głupich uwag. Pozostali są nieswiadomi niczego , hahha.Tylko,ze za miesiac to juz pewnie zauważą.No nic zmykam, jutro bedę wiecej z wami klikać, jak komp nie bedzie swirował. W środe mam trochę latania i w piatek zobacze jak bije serduszko albo serduszka.Napisze jak już bede po usg co i jak. Nić do jutra kochane. Ola szczęśliwego powrotu do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fluidki dla Was ***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam Wam dziewczyny zdjecia na poczte:))Zmykam cos sobie podjesc a pozniej na deser lodyyyyyyyy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długiej nieobecności,całe 2 tygodnie maz miał urlop a w dodatku ciągle praca na działce,taka pogoda to się nie chce siedzieć w domu.Musiałam nadgonić czytanie i znowu jakieś fasolki się pokazują.Ja za 2 dni @ i ciekawe czy przylezie bo coś tak czuję że tak.Piję ziółka już 4 cykl ale się nie załamuję i piję regularnie,na myszkę też zaczynają działać.Pozdrawiam was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja juz po bieganine w miescie i za niedlugo uciekam na usg a potem do lozka bo padam normalnie od rana po urzedach ja mam juz dosc zamiat mi to malec to z dnia na dzien mi to rosnie :-( na dworze okropnie moja hustaweczka cala mokra dobrze ze zdazylismy zdjac pokrowce i poduszki. Napisze do was po badaniu usg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za pustki znowu? Ja dziś czuję sie bardzo zmeczona, a jutro znowu czeka mnie bieganina, zalatwianie kilku spraw, w czwartek odpoczne i w piatek znowu, ale zobacze moje serduszko nareszcie. Ogolnie u mnie ok, tylko zmeczenie mi doskwiera i długa jazda samochodem bardzo męczy, tym bardziej w pasach i cały czas za kółkiem skupiona i w ogóle. Poza tym bez zmian, troche bręczę męzowi, ale to chyba przez to zmęczenie.Moje plany dodatkowej pracy , czy przesunięcia zasiłku uległy zmianie, nic nie mogę zrobic w tym kierunku, wiec zostaje bez niczego, nie będę miała żadnej kasy niestety. No cóż teraz mąż musi znaleźć dobra pracę, bo ja juz nic w tym kierunku nie zrobię, ma na oku , ale nie wie,czy uda sie tam dostać, ale zobaczymy.Kurcze jak oboje mieliśmy pracę choc kiepsko płatna , ale była to nic nie było, a teraz jak nie mamy to bedzie dziecko, no ale co tam mąż zawsze mi mówił,ze to mężczyzna jest od utrzymania rodziny, choć ja bardzo chcę pracować, ale teraz i tak nikt mnie nie przyjmie. Dziewczyny piszcie co u Was, bo cos to nasze forum zanika, tak mało piszecie. Pani Misiowa jak malutka? Izulkaa a co u Was? Olu jak się czujesz w Polsce? Myszko buziaczki, Misiaczki buziaczki, Patinko jak po usg? Asiunia niedługo chyba wraca z wakacji, ale nam bedzie fajnie opowiadać,Kasiada co u Ciebie? Ewcik a u ciebie wszystko ok?Sara do usłyszenia i dla reszty niewymienionych dziewczyn buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻 A co tu taka cisza????????? Meldowac sie i to juz:):):) Jak mam wolne to nie nikogo, a jak tylko ide do pracy to piszecie bez umiaru:):):):):):) Oj nieladnie nieladnie:)) PaniMisiowa ===== dziekuje za komplement👄 dla Ciebie i coreczki:):) Patinko ===== a Ty kochana nie biegaj od samego rana tylko wypoczywaj.....teraz najwazniejsza jestes Ty i dzidzius:):)👄 Dzodzanna ====== zaklinam Twoja @ aby nie przyszla.....ja jestem po ziolkach zadowolona , narazie same pozytywy:):):) Mam nadzieje ze za pare dni oglosisz nam dobra nowinke👄 Olawd ===== ale Ci super ze juz w Polsce jestes, tez tak chce:(:(:(:(:(:( Mam nadzieje ze kiedys sie spotkamy wlasnie w Polsce.....uwazaj na siebie i fasolke👄 Izulka, Sonia ====== odezwijcie sie dziewczyny co tam u Was , bo dawno Was nie bylo tutaj👄 dla Was i waszych pociech:):):):) Smerfetko ====== dziekuje Ci kochana za zyczonka, napewno sie spelnia👄 Dla wszystkich niewymienionych dziewczyn przesylam po 👄 i mocno sciskam:)) Zycze milego dzionka:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na usg dzidzius rusza sie zwawo co chwilke zmienia pozycje zdjecie mam w pozycji z glowka na dol serduszko bije slicznie i macha raczkami nozkami na przemian :-) Jestem dokladnie w 14 tygodniu i 2 dzien ciazy bylam pewna ze w 13. Termin porodu mam zmieniony na 30 listopada :-) Myszko wybacz nie zauwazylam ze mialas urodzinki strasznie mi glupio zycze ci wszsytkiego co najlepsze aby spelnily sie twoje najskrytsze marzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. .........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................12.. ..............07.06.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............36.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................14........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................6.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................5. .....................23.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafilam znalexc tabelki i musialam isc duzo dalej wiec przepraszam jesli kogos pokrzywdzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko teraz sie nie przejmuj praca wiem ze jak pieniedzy brakuje to czlowiek zaczyna panikowac ale najwazniejsze jest dziecko a jak podrosnie to zaczniecie zarabiac tyle ze hohohohoh nie martw sie ja jestem w identycznej sytuacji tzn mialam prace a zrezygnowalam dla dzidziusia.A teraz maz od switu do nocy pracuje no coz sam chcial ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaraz zapisze cala stronke hehehe nikt sie nie odzywa cisza na forum a mnie meczy spanie bo nalatalam sie dzis chce duzo odpoczywac ale te tygodnie sa dla mnie dzikie musze pozalatwiac co tylko dam rade bo potem zdaje sobie sprawe ze lozeczko pozostanie mi tylko, 17 czerwca rano mam spotkanie z polozna a o 2 giej mam usg szyjki aby sprawdzic w jakim jest stanie 24 czercwa wezma znow mi krew na inne badania i dzis tez wzieli 4 duze buteleczki :-( i siusiu wzieli 2 butelki i test cytologiczny ktory chcialam aby mi zrobiono znaczy dali mi paleczke pojemniczek i kazali sobie samej zrobic no ale mma nadzieje ze teraz wszsytko wyjdzie dobrze oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszko ja też się dołączam do życzeń urodzinowych (przegapiłam, bo nie mam czasu zaglądać na kafe, może w przyszłym tygodniu będę pojawiać się częściej) dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności no i żebyś w przyszłym roku obchodząc urodziny była już szczęśliwą mamą 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko dzidziuś śliczny, chociaż na tym etapie trzeba mieć niezłą wyobraźnię, żeby coś zobaczyć 👄 Olawd i Smerfetka jak się czujecie? Hormony szaleją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Sara wiemtrza sie wpatrzec ale na usg bylo ladniej widac maz nie umial sie nadziwic 1 raz w zyciu widzial dziecko na usg ale jest szczesliwy widac kupil po drodze ogromnego arbuza i mi mowi jedz jedz zeby dzidzia rosla jak na razie rosnie jak na drozdzach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko, Saro dziekuje Wam za zyczonka......duze👄 dla Was:):):):) Patinko ====== ciesze sie ze z dzidziusiem wszystko dobrze i ze rosnie jak na drozdzach......zdjecie z usg cudowne:):):):):) Idz teraz sie poloz i odpoczywaj i poglaszcz brzuszek odemnie kochana:):) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
Witam was dziewczyny w ten ciepły wieczór. Patinka -super fotki, fajnie tak patrzeć na dzieciątko i może nic jeszcze nie widać (przynajmniej ja nic nie widzę) ale sama świdomośc że patrzy się na dzieciatko to jest wspaniałe uczucie. Ja już niemogę się doczekać kiedy wkońcu zajdę w ciążę i będę mogła tak jak ty własnie obejrzeć swoje dzieciąteczko (aż się rozkleiłam). Czekam na kolejne fotki. Myszko wszystkiego najlepszego w dniu urodzin. Pozdrowienia dla wszystkich staraczek i przyszłych mam oraz dla pani misiowej z malństwem. Miłych snów i trzymajcie się ciepło. Fajnie że jesteście bo z wami jakoś łatwiej to wszystko przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka super zdjęcie. Oby mały szkrab dalej tak się kręcił a ruchy szybo przyjdą. Najważniejsze że serduszko dobrze bije a mała kruszyna się dobrze rozwija i oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×