Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witajcie kochane znalazlam moment to pisze zebyscie nie powiedzialy ze jak jzu zaciazona to ma w nosie i sie nieodzywa. Szczerze wam powiem ze nie da sie tak calkiem odseparowc od tego forum jak juz sie raz napisze nawet jak urodzi sie moj niunius a zotal tylko miesiac :) tez bede pisala tak jak PaniMisiowa :) tylo teraz naprawde mam zwariowany czas jeszcze tydzien w nastepna sobote sie bronie i pozniej laba :) no i wiecej czasu dla was ale i tak sledze co piszecie nawet na sekundke jak wejde nie mam jak napisa ale czytam czy nie ma jakiejs nowej fasoleczki :) KKinia weszlam specjalnie zeby zobaczyc jak tam test a ty co sie obijasz chcesz zebysmy wszstkie paznokcie z nerwow obgryzly ;p rob test i oznajmiaj nam super nowine na ktora wszystkie czekamy Pozdrowionka dla wszsytkich no i lapcie fluidki bo juz niedlugo nie bede mogla ich wysylac ;p;p;p ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka - dzis mnie nie bedzie bo jade do kuzyna . cos mi ostatnio tak nie dobrze ze ble , juz bym wolala sobie w toalecie ulzyc a tu nie da rady 😠 lapcie kochane ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* no i zaczal mi sie 10 tc :-D STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................46...............15.06.08 dorota822..................26......................19... .............28.06.08 misiaczki...................23......................34. ...............09.07.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................13.. ..............11.07.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................14........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................10......... . ..........12.01.09 olawd/Uk................28..................10........... ............23.01.09 Smerfetka ..............29.................8 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................??????................?????????. ................??.??.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wpadłam się przywitać mój mąż juto będzie po południu a ja już chodzę tak zdenerwowana a w pracy nie mogę wysiedzieć. Kkini pisz jak najszybciej co na teście widzisz. Efa jak twoje znamię?? Smerfetko mogłabyś zrobić fotkę twojego brzusia widać już coś pewnie bo jak są 2 to pewno rosną i się rozpychają bo ja czuje ze są chłopczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
hej moje drogie ja nie wierze jeszcze ale wyszly mi 2 kreski,nieglugo wraca moj maz z pracy jeszcze nie wiem jak mu to powiedziec huraaaaaaaaaaaaa.Jestem nastepnym niemozliwym przypadkiem ktory okazal sie mozliwy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
In-vitro mam ochote wysmiac teraz tych wszystkich lekarzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
To jeszcze raz ja,troche wariuje emocje wziely gore.Rany 2 strasznie wyrazne krechy jak ja sie ciesze:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
A jeszcze dzieki wam wszystkim za wsparcie kochane jestescie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Uciekam nie wiem czy jeszcze bede dzisiaj na kafe bo ide jeszcze popoludniu do pracy wiec buzka dla was wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Wpadlam tylko na chwilkę się przywitać, bo czekam na gości. Ale ciekawość mnie zżerala cały dzień, bo dzisiaj piatek i Kkinia obiecala zrobić teścik. I tu nagle... HHHUUUUUUURRRRRRRAAAAAA!!!!!!! Kkinia wieeeelkie gratulacje! Czekałam na tę dobrą nowinę! Należały ci się te dwie kreseczki! Swoją drogą - gratuluję ci także wytrwalości, ja to pewnie na twoim miejscu zużyłabym z 10 testów. Ale nas przetrzymałaś w tej niepewności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No drogie staraczki - muszę stwierdzić, że jest nas coraz mniej, tym samym mamy teraz jeszcze większe szanse na zaciążenie! Ponadto Kkinia ma upoważnienie na wysylanie ciążowych fluidków, wiec nasze sznase znowu pójdą w górę! Bardzo się cieszę! jupiii! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zmykać, bo zaraz będą goście, a ja nieprzygotowana z nosem w kompie. Ach ta nasza polska goscinność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkinia30 👄 gratulaaaaaaaaaaacjeeeeeeeeeee to swietne wiesci !!!! jupi:D:D:D:D zarazaj zarazaj:P ja posiedze troche przy kompie:))mam nadzieje ze napiszecie:) EwQus a TY jak ??lepiej?? Smerfecia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkinia----------a mowilam!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkinia dziękuje dajesz nam wiarę w siebi8e i nadzieje ze i nam niezaciążonym się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i rzeczywiście ci lekarze są warci siebie pewnie każdej z nas tylko tak celują Napisz co na to twój mąż jaka reakcja????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja sie ciut lepiej czuje pije ciagle gorace herabatki tylko katar mnie strasznie meczy i nie idzie oddychac. Dzis znow slyszlalam serduszko mojego malenstwa :-) Ale cudowne wiesci ;-) KKinia Serdecznie Gratuluje dzis pewnie skaczesz ze szczescia jak wrocisz z pracy daj znam znac jak maz zareagowal i wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest dowod na to ze wam wszystkim dziewczyny sie uda tylko kazda z was ma swoj czas jak nie w tym miesiacu to w nastepnym sie uda i korzystajcie jedzcie na wakacje odpoczywajacje i zbierajcie sily na przywitanie malenstwa w waszym brzuszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................46...............15.06.08 dorota822..................26......................19... .............28.06.08 misiaczki...................23......................34. ...............09.07.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................13.. ..............11.07.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................16........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................10......... . ..........12.01.09 olawd/Uk................28..................10.......... . ............23.01.09 Smerfetka ..............29.................8 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................??????................?????????. ................??.??.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ja lecze się już 4 lata i też nic. Mam PCO, troche zawyżona prolaktynę i za niski progesteron. Mam do was pytanko, w jak dużym stopniu w mojej sytuacji szkodzi palenie papierosów? Ja cały czas palę, ale coraz częściej zaczynam sie zastanawiać czy nie rzucić, bo to może one sa największą przyczyna mojej nieplodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapi84 ja tam nie wiem czy palenie szkodzi tak do końca ale wydaje mi się ze chyba tak bo jak byłam na pierwszej wizycie u gin to tez pytal mnie czy pale ja nie pale takze powiedzialm ze nie ale zaraz zaznaczył ze to tez mam wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dorotko. Ja tez jak byłam u lekarza to mnie się pytał i zabronił palić, ale nie powiedział jaki to ma wpływ na moja płodność. Dlatego pomyślałam że gada jak każdy lekarz, wiadomo nie jest to powód do pochwały. Ale teraz coraz częściej mnie to zaczyna zastanawiać. Proszę o wszelkie wypowiedzi w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
czesc dziewczynki! Dziekuje wam wszystkim za cieple slowa. Umnie wczoraj sie dzialo poplakalam sie,moj maz w pewnym momencie wogole nie zareagowal jak sie dowiedzial poprostu zamurowalo go a potem jak cos zaczynal mowic to mial caly czas lzy w oczach,wycalowal mnie tak sie zachowywal jakby wygral los na loterii.Tesciowa jak na skrzydlach poleciala do sypialni wycalowala nas,normalnie szok poniewaz 2 mies temu powiedzialam jej ze moj maz nie moze miec dzieci w sposob naturalny. Och kurcze dziewczyny ja normalnie sama jeszcze nie wierze w ten cud.Najlepsze jest to ze w zeszlym miesiacu kupilismy dom i byly ciagle jakies imprezki dziecko zostalo wedlog moich ustalen poczete na niezlym kacu baz mylenia o jego poczynaniu.To jest jednak swieta prawda ze nie mozna myslec trzeba sie odlaczyc i samo wszystko jakos sie ulozy. Jeszce raz wielkie dzieki dla was wszystkich i przesylam fluidki dla wszystkich oczekujacych dziewczyn************************************************************************************************************************************************************************************************** ***************************************************************************************************************************************************************************************************************** ***************************************************************************************************************************************************************************************************************** Wieka BUZKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia30-kurcze tak sie ciesze,ze Wam sie udalo!!!!super!!!pewnie nie wierzysz i dlugo nie uwierzysz:) ja juz stracilam nadzieje,ze kiedykolwiek sie uda,ale jesli Tobie sie udalo,a takie diagnozy juz byly,wiec warto chyba probowac,nie???dopiero mezus jest w szoku,teraz musisz o siebie dbac i duzo wypoczywac,dzidzia bedzie szybko rosla!!!lapie fluidki moze i mnie sie qw koncu uda,buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek Kochanaaaaaaa 👄 kazdej z nas sie uda no niestety troche to potrwa ale kazda z nas doczeka sie malenstw:))) TY tez!!!niedlugo musicie zrobic badania jak cos podleczyc i tylko czekac jak malestwo sie pojawi:)) ja tez nie raz juz watpilam...lecze sie wyszlo ze mam niedoczynnosc tarczycy i do tego podwyzszona prolaktyne wiec lekarka kazala mi jeszce rezonans zrobic zeby wykluczyc gruczolaka{guz] ktory podowuje podwyszenie Prolaktyny .mam nadzieje ze go nie ma i szybko zajde w ciaze :)) tylko Maluszka nam brakuje do pelni szczescia:))) ale nie trace nadzieki i wiem ze sie uda !!! i to nie jeden raz heeh:)) nie trac nadzieji Kochana lecz sie jak trzeba i czekaj nie mysk tylko wierz ze sie uda:)) 👄 dziewczyny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×