Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Sylwia to nie tylko zaciążone bierze mnie coś chyba też ale to bardzo xle ze mnie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to chyba musimy naszych mężów umówić razem bo mój też jest zapalonym wędkarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak nici ze staranek bo nie możemy po tym wymrażaniu no i on bedzie tylko tydzień a to tak krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorotko! To ty też uważaj na siebie! Ale jeśli dzisiaj zle samopoczucie dopadlo cieżarne, to może to coś tobie wróży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro będę robić przszności i przez cały tydzień też bo tak jak go nie ma to wcale nie gotuje a jak on się zjawia to ja mam całe menu już przygotowane i pewnie rzadziej będę do was zaglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Sylwia umnie niestety na razie daleka droga co po ostatniej wizycie u gin się dowiedziałam no on nie powiedział ze nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to przynajmniej się poprzytulacie. Cieszcie się sobą! Obyś szybciutko wydobrzała! I zyczę ci juz tylko samych powrotów męża zawsze w dni plodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az tak dokładnie to chyba sie nie uda nie wiem jak tylko zniesie ten tydzień bez seksu chyba to dla faceta porażka jeszcze jak nie było go 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rozmawialiśmy to powiedział ze to rozumie i dla niego liczy sie moje zdrowie i to zebysmy mieli zdrowego dzidziusia to jest najważniejsze no ale facet to facet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko! Nikt nie może powiedzieć, że ktoś jest bez szans! Wystarczy poczytać tutaj, jakie zdarzają się przypadki, na co kto jest chory, ile miał przeciwnosci losu, a i tak się udało! To fakt, masz pewnie dalszą drogę, ale mocno wierzę, że tam gdzieś czeka na ciebie meta. I to na porodówce! jak będziesz się tam drzeć, to wspomnisz moje slowa. Uda się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie facet to zwierzę potrzebujące seksu. Za to mąż należy już do gatunku ludzkiego, rozumnego, z umiejetnościami zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochacie się, więc wszystko jest do wytrzymania. Nawet kilka tygodni abstynencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle ze tak Bo jak było badanie jego spermy to też musieliśmy zachować wstrzemiężliwość i też przyjechał z trasy nie było mu łatwo ale wytrzymał i byłam mile zaskoczona, bo on jako tako nie rozmawia o uczuciach bo nie potrafi już się do tego przyzwyczaiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak! Stronka na szczęcie, mąż prawie w domu, wiec niczego wiecej do szczęścia chyba nie potrzebujesz! Tylko sie cieszyć! P.S. a jakie plany na przywitanie męża? (poza pozywieniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka i Sylwia to i mój mąż do waszych dołączy, ten to też zapalony wędkarz. A dla Was kochane fluidki, łapcie bo są podwójne hihi ***********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba muszę was przprosić i uciekam bo głowa mi pęka i mam zapchany cały nos i jakoś zimno zaczyna mnie telepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fluidki łapię! Dzieki Smerfetko! Ja już zmykam zobaczyć, jakie sztuki zlowił mój bohater! Dobrej nocki, niestety uciekam... :-( slodkich snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfciu dzięki za fluidki. Plany na przywitanie męża fryz uż zrobiony bo ściełam włosy i ufarbowałam paznokcie sobie zapuściłam też pomałowałam i w sobotę jak przyjedzie zaserwuje obiado-kolacje z zapiekanką na czele. W niedziele jedziemy na imrezke rodzinna, a później cały tydzień nasz bo wzięłam sobie urlop zaległy - no tylko w środę idę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka nic sie nie martw tylko zrób mężowi jakąś \"ręczna robotę \" w zastępstwie i tez będzie zadowolony! Ciekawe co nam jutro Kinia powie po teście, już się nie mogę doczekać ona przecież takie problemy ma z tym zajściem, cudownie by było jakby jej się udało no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno i ja chyba pójdę, skończe wycierac podłogi, zrobię jedzonko, zjem i przygotuję wyniki na wizytę do gina i rano muszę wcześnie tyłek podnieść.Po wizycie napisze co i jak, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa mam nadzieje,że Kkini się udało, tyle czekała, a fasolki dawno nie było, ostatnie moje, a to było juz miesiąc temu. A jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Czesc dziewczynki! Wlasnie mam zamiar zasiasc do kawusi umyje sobie wloski,maly makijaz i do pracusi lece.Nadal cisza,miesiaczka jakby uspana.Po pracy ide do sklepu i kupuje tesciora.Musze wreszcie sie dowiedziec co we mnie drzemie,bo zbliza sie grill ze znajomymi i bede miala dylemat wypic czy nie.Tak przynajmniej jasno juz mi sie sytuacja bedzie przedstawiala.Wpadne potem i dam znac o wyniku.Wielka buzka dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×