Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Taniej by wam wyszlo jakbys zamowila i na meza adres poki jest w Bristolu bo pozniej przesylka bedzie za droga do polski. A gdzie Sara pewnie w pracy odezwij sie kochana jak wrocisz. XXmadziaraxx tez nam gdzies uciekla nie widac ja juz dluzszy moment jak sie czujesz?? i reszta dziewczyn pisac prosze.😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole jak planujesz wiecej ciaz niz jedna to ci bedzie sluzyc ze hohoho.A potem mozna sprzedac w Polsce dlugo bedzie to drogie wiec przyda sie na pewno,ja wczoraj jak slyszlalam jak kolezanka przyjechala z tym do mnie i szukala mi dzidziusia to bylo fajnie sluchac jak pepowina sie rusza dzidzi ucieka i serduszko zlapalismy ale w 20 tyg juz powinno byc bez problemu szybko znalezc bedzie mozna szczuple osoby maja na pewno z tym mniej problemu ale super kolezanka przylozyla jest w 25 tyg i tak glosno super ze az lezki mi lecialy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane.... Patinko chyba mnie przyciagnęłaś myslami ;) Od razu sie przyznaje ze nie czytałam co u Was bo... mam zaleglosci z 50 stron ;) U mnie... Hmm chyba dobrze. Odpoczywam w domku, bo nie warto wracac do pracy gdzie krzycza i wypominaja Ci ze jestes w ciąży... Moja dzidziunia rosnie jak na razie zdrowa -tak jak pislaam bedzie to Kacperek ;) moj brzuszek juz całkiem pokaźny ale na szczescie duzo nie przytyłam, w zasadzie to czuje sie ok, dzis pobolewa mnie brzunio ale to chyba normalne ze raz kiedys boli. Siedze sobie w domku razem z moim synkiem bo w tym miesiacu nie dalam go do przedszkola, szkoda kasy jak ja i tak siedze w domku ;) dzis mam 17 tydzien ciazy a dokladnie 16tyg i 4 dni wiec za 3 dni zacznie sie 18 t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tez wszystkie nowe Kolezanki ktore jeszcze mnie nie znają i gratuluje wszystkim zaciążonym ;) Buziolki dla was io waszych kruszynek... Patinko mam pytanko-czujesz juz ruchy dzoiecka bo mi sie wydaje ze chyba juz tak ze 3 dni czuje "motylki w brzuchu" Kakusia , olawd smerfetka ;) odezwijcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic nie czuje jeszcze raz mialam taka dziwna sytuacje iz myslalam ze dzidzius ale kto wie dostalam przed chwilka monitor dostawa expresowa mozna by powiedziec 5 minutek slyszlalam i znalazlam serduszko bilo mocno i zdrowo kazdy sluchal z zaciekawieniem ale z 30 sekund bylo radochy i maly gdzies uciekl heheh ale slychac jak sie rusza szybko pepowina jak sie przemieszcza no super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka wiesz co....... ja własnie poczułam przed chwilka, to na bank dzidzia kopie!! ale fajowo ;) kurde szczescie mi przynosicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt moze i urodzimy tak samo bo ja najpierw mialam termin na 3 grudnia a wg usg teraz mi wyszlo 30 listopad wiec ;-) kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mi na 30 listopada ale dokladnie mma 16 tydzien i 4 albo 5 dzien jakos tak. Ja mam przodujace lozysko wiec prawdopodobnie ruchy bede czula pozniej i slabiej na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super masz tez juz bym chciala czuc dzidziusia jak mnie kopie a ruchliwy to jest i to bardzo :-) Ale musze sie uzbroic w cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mam nadzieje ze grypa mnie nie chwyci dzisiaj bo od wczoraj wieczora mam silny katar i lekka chrypke oby nic z tego sie nie wyklulo :-( pioje ziolowa herbatke na przeziebienia i oby to wystarczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nadzieje ze sie nie przeziebisz, ale pamietaj ze lepsza tabletka na goraczke(obys nie miala) niz sama goraczka, gdyby jednak przyszla to apap albo paracetamol ;) ja ide gotowac zupke szczaewiowa ;) bo niedlugfo mezus wraca. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiataj Becia jak dawno cie nie bylo fajnie ze sie odezwalas :) Patinko ja rzadko sie teraz odzywam bo koncze prace caly czas ostatnie poprawki duzo biegania po miescie dlatego juz wieczoprem nie mam sily wlaczac kompa. U mnie juz 35 tydzien coraz ciezej i wieksze zmeczenie ale za tydzien bronie prace i juz tylko leniuchowanie i czekanie na synka Pozdrowienia dla was kochane i fluidki ********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Czesc dziewczynki! U mnie bez zmian nie dostalam jeszcze,ale jakos dzis mi sie wydaje ze jednak przyjdzie ani piersi ani brzuch nie bola.Jutro kupie tescik i sprawdze jesli nie przyjdzie.Dzieki dziewczyny za wsparcie i rady.Buziaki dla was wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
jej no i ja zaczelam nowy rozdzial moze to cas tez znaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane i ja weszłam na chwilkę, kuknę na dłużej chyba wieczorkiem, zobacze. Becia fajnie,ze u Ciebie ok, ANNA nareszcie wróciłaś, XXmadziaraxx a Ty już na dniach jedziesz do ukochanego, ale fajnie. Pati masz rację,ze duzo dziewczyn jak już zaszło w ciążę to odeszło z forum, szkoda, bo jak same potrzebowały wsparcia to pisały, a jak inne dziewczyny go potrzebują to ich nie ma. Myszko kochana siostrzyczko odezwij się, bo zaczynam się martwić, mam nadzieję,że @ już poszła i zbierasz znów siły do walki, bo w końcu się uda. Ja moje drogie czuje się bardzo dobrze jak na ciążę bliźniacza wrecz super dobrze, jutro jadę do mojego gina, oj będzie zdziwienie jak zobaczy 2.Mam nadzieje,że bdzie wszystko dobrze, tylko jak te moje zaczną mnie już kopać, to dopiero bedę chodzić poobijana. Buziaki dla Was wszystkich, do usłyszenia ok. 20-22, teraz muszę coś w domu zrobić, bo połowę dnia spędzam w łóżku, regeneruje siły,zeby cos w domu choć późnym popołudniem czy wieczorkeim zrobić, a nie tylko obiad.Bardzo lubię w domu sobie wymyślać prace, ale ostatnio robię to z umiarem, więcej wypoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze co nacisne na wasza tickers log nie chce sie wlaczyc mi otwiera sie pusta stronka a tak chcialam od smerfetki zobaczyc dzidziusie. :-( Grypa mnie rozklada jednak katar straszny oddychac nie moge pije herbatki na razie nie chce lykac tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny dawno się nie odzywałam ale czytam i jestem na bieżąco obecnie jestem chora mam zapalenie gardła krtani i tchawicy i niestety musiałam wziąć antybiotyk :( kaszle mnie okropnie dziś byłam też u gina z dzidzią wszystko ok to już koniec 11 tygodnia :) w sobotę idę na 1 USG genetyczne i trochę się stresuję.... jestem w domku i wypoczywam tzn staram się bo przy chorobie to ciężko odpocząć, ale coś mi się wydaje, że już nie wrócę do pracy dojazdy mnie wykańczają a poza tym przy tych upałach mam w pracy w pokoju ponad 30 stopni jest to nie do wytrzymania całuję Was wszystkie i trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka mleko z miodem masłem i czosnkiem sobie zaaplikuj. Na pewno trochę pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko dobrze że odpoczywasz dużo, to dobre dla dzidziusiów. Kinia a jak temperatura nie spadła jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że tyle dziewczyn dawno nie "widzianych" zajrzało. Asiunia może zostaw ta prace i wypoczywaj lepiej w domu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) asiunia EwQUS MA RACJE zaaplikuj:)) a usg napewno wyjdzie swietnie:)) ewQA A Ty jak tam?? jak samopoczucie?? u mnie nic nowego znow sama w domku obmyslam plan zeby sie gdzies wyrwac z moim w niedziele:P staranka beda ale jak nie wyjdzie trudno wkoncu sie uda..:P wiem ze bedziemy miec dzidzie mam nadzieje ze dwie hihihi czekam na ten rezonans mam nadzieje ze bedzie ok..a mi wkoncu sie wsio unormuje i uda sie i doczekamy sie dzidzi w tym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle to pomóżcie mi jeśli któraś coś wie: od wczoraj bardzo kłuje mnie w brzuchu w prawym boku, tak pośrodku, ból dosyć mocny. Wzięłam nospe forte. Mam nadzieje że to nic groźnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jak nie urok to przemarsz wojsk... Misiaczki jak zrobisz ten rezonans to sie uspokoisz, i nas przy okazji też :) i przyłóż sie tam nalezycie do staranek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQus jak nie przejdzie idz do lekarza nie wiadomo czy to skurcz czy co inne a tak doktorek cos napewno zaradzi:)) Patinka 👄 mam nadzieje ze sie lepijej poczujesz 👄 taa my jak zawsze sie stramy taaaaaaaak mocno ze az za bardzo hahaha i chyba dlatego nic:p nic na kazda z Nas przyjdzie czas i sie doczekamy:)) hmmm nastepna bedzie cos czuje Myszka;p 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Drogie zaciążone dbajcie o siebie i uważajcie, bo jak widzę, to grasuje tutaj podstepne przeziębienie! A na przeziębienie polecam herbatkę z syropem malinowym i miodem. I nie zaszkodzą bawarskie piosenki. Jak moja mama puszczala sobie taką muzykę, to uciekł nam kot. Więc przeziębienie też pewnie przegoni! Nasze zaciążone koleżanki nie najlepiej się dziś czują... :-( A jak wy kochane staraczki? Pełne sił witalnych na podbój nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam, że dzisiaj też siedzę sama w domu, bo mąż znowu zapragnął łowić rybki. On chyba uważa, że łowienie ryb to tak, jakby polował na pożywienie! Ale dopóki nie wraca do domu z maczugą i przepaską z bawoła na biodrach, to nie mam nic przeciwko. Jak zobaczę w jego rękach maczugę, to poprosze o in vitro z nasienia dawcy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×