Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

misiaczki-ja sie juz staram z mezem 20cykl i nic,dla mnie ciaza to cos nieosiagalnego,zwatpilam juz na maksa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a moj maz dzwonil do mnie z Polski juz moze za 4 godziny bedzie w gomku tak sie ciesze jak nie wiem co i właśnie wpadłam się z wami tym podzielić idę poszykowywać zapiekaneke narka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapek ja tez z moim sie prawie tyle samo staram no 2 miesiącer mnie i też nic i wiem ze przez kolejne 3 miesiące tez nic nie bedzie bo mialam wymrażanie także widzisz czasem mam wielkiego doła i to mnie wkurza ale sobie mysle co ma byc i tak bedzie nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapek ja mam jeszce takie utrudnienie ze nie mam meza zawsze i czasmi truno jest wliczyc dni płodne moze tak jak kkinia powinyśmy przez chwile zapomnieć o tym wszystkim i moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok zmykam moze wieczorkiem zajrzę bo pewnie mo mąż po paru godzinach padnie jak kafka zezmęczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia__________ gratuluje ale się cieszę moja córeczka skończyła dzisiaj pół roczku ale ten czas zleciał czekam teraz na wasze pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek a ja ponad 30:P hahah wiara czyni cuda wiem ze jest ciezko musisz byc silna dla siebie i dla nas!!!a potem powiesz nie wierze..udalo sie::D:D:D:D: zobaczysz!!!uszki do gory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kinia ogromne gratulacje, należało Ci się ta ciąża, czekam na fluidy. Hip hip hura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Misiaczki teraz kolej na Ciebie, Myszkę i na mnie... mnie już wiek goni i pewnie będzie coraz trudniej, ale pora się wziąć do rzeczy na poważnie, za dużo już było tego odpuszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota to zapominanie o ciąży nie zawsze się chyba sprawdza, ja przez te 4 lata (niedługo rocznica ślubu) intensywnie myślałam o ciąży może przez okres 2 lat i nic...najpierw przez pierwszy rok względny luz, potem przez drugi był już stres, potem znowu sobie olałam to wszystko a teraz znowu etap dążenia za wszelką cenę do ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
W ogóle to nikt nie zauważył, że mnie nie było przez parę dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia wielkie gratulacje,to cudowne wieści, teraz moze znów zacznie się wysyp fasolek. Dorotka bedę musiała kiedys zrobić tą fotke i wam podrzucic, ale powiem Ci,ze mój brzusio to raz jest a raz się chowa, te małe urwisy tam tak szaleją,że zazwyzaj wieczorkiem brzusio jest a w dzień zdecydowanie mniejszy. Saro ja zauważyłam ,ze cię nie ma, tęskniłam jak zawsze. Widzę też,ze naszej Myszki długo nie ma, też tęsknie, a Pati a zepsuty komputer, biedna. Misiaczki buziaki dla Ciebie. Dla Was wszystkich fluidki**************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** a z moimi dzidziusiami jest wszystko dobrze, więc bardzo sie cieszę. Nie wiem Wy acie podzielone zdania, a ja mam przeczucie,ze jednak bedzie parka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelkę, bo to juz 10 tydzień. STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................46...............15.06.08 dorota822..................26......................19... .............28.06.08 misiaczki...................23......................34. ...............09.07.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................13.. ..............11.07.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................16........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................10......... . ..........12.01.09 olawd/Uk................28..................10.......... . ............23.01.09 Smerfetka ..............29.................10 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................??????................?????????. ................??.??.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,ze moje maleństwa już przypominaja istotki ludzkie, ale one rosną.Powiem jeszcze jedno to już 10 tydzień, ten czas od kiedy jestem w ciąży tak szybko mi ucieka,ze nie mogę nadążyć. Dorotka udanych dni z mężem, dla wszystkich miłej niedzielki. Cos tu pusto,moze zajrzę jeszcze później, ziobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfeciu ale te dzieciaki rosna!!! musisz je niezle je podkarmiac;p Sara76 mam nadzieje ze TY pierwsza :))) bedziesz:)) olaWD A ty GDZIE??:))) kkinia30 jak tam mama sie czuje:):D ja niedawno wrcocilam z pracy mialam na 14 dzis :P a teraz tylko ja i maz:P piszcie co u WAS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki jestem ale zle sie czuje i wiekszosc czasu spedzam w lozeczku . cos mnie ten zoladek boli a i brzusio tez pobolewa czesto przez co sie martwie :-( buziaczki i fluidki **************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola nie masz co sie martwic:))) dopoki nie masz krwawienia jest ok:)) odpoczywaj ile sie da!!!! 👄 dzidzia widac chce zebys odpoczywala:))):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Witajcie Drogie Staraczki i przyszłe mamy! Troche mnie nie bylo, ale poczytalam i wiem wszystko :)17.06 miałam inseminacje i chciałam zapuyac czy ktorejs z Was udalo sie za pierwszym razem? Tak strasznie marze by sie udalo! Mialam takie ladne pecherzyki, ale plemniczkow bylo tylko 5mil... Smerfetko- tak bardzo sie ciesze ze po tylu staraniach doczekałas sie takiego wynagrodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
kkinia30- moje gratulacje!!! zycze Ci aby ciaza byla dla Ciebie pieknym i bezstresowym okresem! Niestety nie udało mi sie znalezc posta, w ktorym poisalas o przyczynie waszych dlugich starań. Moglabys mnie w ten sposob pocieszyc? Moj lekarz powiedzial, ze nie mamy z mezem szans na naturalne poczecie, a jednak caly czas w to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzis cichutko..... pewnie wypoczywacie sobie na lonie natury w taka piekna pogode . ja wlasnie planuje pod wieczor pojechac na ogrodek bo mama mowi ze porzeczki juz sa a ja je uwielbiam.... buziaczki kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd 👄 jedz jedz na powierze piekna pogofa jest:) SMERFeciu ale te Twoje maluskzi rosna!!!!music je niezle karmic hih pewnio ciagle glodne sa hehe mam nadzieje ze poznioej sie odezwiesz:) Sara 76 a co u Ciebie?? 👄 kalpek 👄 mam nadzieje ze zbierasz sily do walki:D:D kkinia30 👄 jak doszlas juz do siebie?:D HIHI Kakusia22 jak tam nasza pani magister?? 👄 Obca_ 👄 gotowa juz do przyjscia na swiat dzidziusia?? kasaida 👄 milo ze wrocilas na forum:D:D:D JA SOBIE SIEDZE moj usnaL ehheh:P jestesmy szcesliwi i do pelni szcescia brakuje tylko dzidziusia:D:;D;D;D;D;D A wam JAK MIJA niedziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kasiada co do inseminacji to ja przeszłam 2 bez pożądanego efektu, pierwszą miałam w październiku 2007 a drugą w grudniu 2007. Tylko jak sobie poczytałam na ten temat to do tego lekarz powinien pacjentkę przygotować a u mnie to poszło trochę z marszu tzn. wyznaczył dzień niby najbardziej płodny i przystąpił do rzeczy. Nie brałam ani clo ani pregnylu nic. I wierzyłam głupia, że się uda... ale niestety się nie powiodło. Na przełomie kwietnia i maja odkryłam, że moje pęcherzyki nie pękają i to mogło być przyczyną tych nieudanych prób. W lipcu mam zamiar odwiedzić mojego lekarza i go naprowadzić, że problem nie leży tylko po stronie plemników mojego męża, ale i po stronie moich nieszczęsnych pęcherzyków (on uznał, że ze mną wszystko w porządku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Może są jakieś szanse... właśnie skończyła mi się @ i w zasadzie mogłabym lekarza odwiedzić już teraz, ale został mi jeszcze jeden egzamin (chyba najgorszy) więc się muszę uczyć i nie dam rady czasowo połączyć tych dwóch rzeczy. Dziecko co prawda jest najważniejsze, ale jednak chciałabym skończyć też studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak mija wam niedziela? U mnie przepiękne sloneczko, kawka w ręce i nos w kompie. Tylko, ze mam dzisiaj takiego lenia, że najchętniej w ogóle nie wychodziłabym z łóżeczka. Mąż standardowo - na rybkach... A wy jak się czujecie? Olu - mam nadzieję, że twoje dolegliwości szybko ustąpią i poczujesz się lepiej, odpoczywaj ile wlezie EfQa co u ciebie? Smerfetko jak bliźniaki? Ja obstawiam dwóch synów! Dodam - jednojajowych :-)) Patinko - wracaj szybko do zdrowia! Saro - oczywiście, że zauważyłyśmy twoją chwilową nieobecność. Cieszę się, że wróciłaś z tej Złej Drogi Milczenia. Nawróceni są zawsze mile widziani! ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Kkinia a ty? Pewnie skaczesz ze szczęścia! I słusznie, bo ci się należało! Madziara a ty? Jakie przeczucia ? Kalpek - mąż został już przeczołgany? ;-) Misiaczki - życzę ci tej pełni szczęścia! Dorotko - samych słodkich chwil z ukochanym... Dla wszystkich wymienionych i zapomnianych ( w tym miejscu kłaniam sie nisko celem przeproszenia) - wielka buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sARA76 nie trac nadzieji:))):):) bedziesz mamusia i to wspaniala moze warto zmienic lekarza..?albo poradzic sie innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiada - powiem ci kochana, że jedziemy na jednym wózku! Ja mialam inseminację 16.06. (to pierwsza inseminacja) i mam nadzieję, że zarówno w moim jak i twoim przypadku OSTATNIA! Serdecznie ci tego życzę. Acha - nie martw się iloscią plemniczków. Przecież i tak nie wszystkie są podawane przy zabiegu. Po wirówce są wybierane tylko te sztuki z największym powerem. Może jest ich mniej, ale za to są bardziej rycerskie ;-) Trzymam kciuki, żeby mi się udało, a od teraz trzymam też za ciebie! Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×