Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Kakusia pooglądałam sobie te pościele-naprawdę śliczne, w ogóle cały zestaw jest fajny (tylko czy ja też kiedyś będę mogła sobie zamówić?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd -->ja jestem zadowolona z materialu wszystko okaze sie jak zachowa sie po praniu ale w dotyku fajna jestem zadolwolona z zakupu zawsze patzr na rozmiar poscieli bo ja musialam poszukac do lozeczka 70/140 bo to jeszcze z moich malenkich lat lozeczko a teraz robia łózeczka 60/70 Sara 76 --> jade na 8 na obrone al epodejrzewam ze i tak wejde po 11 wiec tzrymaj kciuki a ja o 10 bede tzrymala za twoja makroekonomie choc i tak wiem ze zdasz bez problemu bo my przeciez madre kobitki jestesmy ;p;p;p Co do poscieli to juz niedlugo bedziesz miala proble ale nie czy kiedys zamowisz tylko ktora wybrac bo bedziesz mamusia predzej niz myslisz teraz wkoncu wakacje i pelen luz i dzidzia zawita do ciebie :) Lap fluidki od mojego synka ******************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Patinko- chyba pogoda z Londynu jednak do Ciebie dotarła. Tu zimno i wiejno, a wczoraj opusciłam swoj kochany Nowy Sacz, gdzie temperatury ok 30- uwielbiam cieplo! No i dzis boli mnie gardło, a boje sie brac cokolwiek na przeziebienie coby nie zaszkodzic jesłi inseminacja sie udała. Dmucham na zimne! A Ty mialas moze przed @ ból jajnika jako objaw ciązy??? Co do Twojego męża to pewnie jak urodzisz to bedzie tak szcześliwy, ze płeć nie bedzie ważna. Oby było zdrowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Efqa- termin @ niby wtorek, ale z uwagi, ze inseminacje miałam wieczorem to chyba bardziej sroda, jak myslisz? Jesli chodzi o tabele to jakbys wpisywała to prosze oto moje dane- Nowy Sacz, cylki staran-ok 32, lat 26. Fajnie masz bedac na etapie zakupow itd. Ale ja tez niedlugo bede :)OBY!!!I Ciebie rowniez sie zapytam czy mialas klucie przed@ ktora nie przyszła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
xxxmadziaraxx- fajnie ze jestes znowu na forum :)Mam nadzieje, ze morze Cie zaskoczy i bedzie cieple:)!Zycze milego i owocnego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
kalpek-łącze sie z Tobą w bólu jakim jest ta wstrętna zdzira @! Tez na nią nie czekam i tez sie jej boję... Ale pomysl, ze za kilka dni znowu zaczynaja sie dni plodne! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiada-bylam pewna ze w tym miesiacu nie przyjdzie,ale 5dni wczesniej sie pojawila,nie wiem jak mam opisac co czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek prędzej przyszła , prędzej pójdzie, zobaczysz niedługo się uda, a do tego potrzebne sa fluidki, które ślę ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro ty masz makroekonomię o zdania a mi z mikrą się pomyliło, ale i tak twerdze,że to fatalne przedmioty,życzę powodzenia i trzymam kciuki.Za Kakusi obronę również, w końcu co 2 głowy ........... Madzia cieszę się,ze u Ciebie wszystko na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek wypłacz się i za kilka dni do dzieła, zobaczysz uda się wkrótce, nie wiem jak wy, ale ja wierzę w cuda naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę, to już 11 tydzień, dziewczyny ten czas w ciąży tak szybko ucieka. STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 38...................19.07.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................47...............14.07.08 dorota822..................26......................19... .............28.06.08 misiaczki...................23......................34. ...............09.07.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................13.. ..............11.07.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................16........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................13......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................11.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................11 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................??????................?????????. ................??.??.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kurde mam nadzieje że nastroje macie lepsze ja wiem że to nie jest proste ale uda sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musi się udać trzymam kciuki za was wszystkie i ściskam was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisałam Kasiadę STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 38..................19.07.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................47.................14.07.08 dorota822....................26......................19... ............28.06.08 misiaczki......................23......................34. ..............09.07.08 iwa18 /uk.....................26.......................6............. ..20.06.08 alutek29......................29.......................13.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26......................30...............02.07.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................16........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................13......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................11.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................11 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................??????................?????????. ................??.??.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zamierzam kasiadę szybko przenieść do niższej rubryczki w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia pościel jest super! Ja chyba tez taka kupię, podobają mi się te w kolorze ecru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie w tabelce nie ma:( ja siedzialam na kompie do 2,oczy mam tak spuchniete ze ledwo widze na oczy,jest mi juz wszystko jedno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie śpie od piatej bo tak strasznie boli mnie ten guzek na nodze. To jest prawdopodobnie zmiana nowotworowa tzw. włókniakonerwiak pozostaje mieć nadzieję że niezłośliwy i nie porobi mi przerzutów do końca ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapekdopisz się do tabelki i uszy do góry. Zobacz juz powoli dochodzisz do siebie, wylecz się z tego wszystkiego i zachodź w ciążę. Zobacz za 12 dni masz staranka, może na jakiś monitoring jeszcze idź żebyś wiedziała dokładnie jak to wszystko pracuje co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQA-ja nawet nie wiem kiedy mam dni plodne,bo w tatmtym miesiacu tez tak mialam i cykl byl23dniowy i teraz tez,wiec nawet nie wiem kiedy mam sie z mezem przytulac,czy to jest tak od tych lekow co biore teraz,albo juz tak zostanie,bo bym moze cykl mi sie rozregulowal,u mnie nie ma takiego czegos monitorowanie cyklu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek skończ najpierw brać te leki. kup sobie testy owulacyjne i spróbuj zbadać kiedy masz owulację. A monitoring tez by ci się przydał bo wtedy wiedziałbyś kiedy dokładnie i czy na pewno pęcherzyk pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten monitoring to nic innego jak robienie zwykłego usg w czasie owulacji. Ciężko tylko znaleźć lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ide do łóżeczka spróbuję się trochę przespać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa-ja nie wierze w te testy owulacyjne,bo bylam u lekarza powiedzial,ze mam owulacje zrobilam test a on nic nie wykazal:( nie wiem co myslec,musze spytac mojego lekarza,czy zmonitoruje cykl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek sloneczka moje ;-) Kalpek nie zalamuj sie prosze a testy to jest cos rewelacyjnego rok temu przez 10 miesiecy nie potrafilam zajsc a obliczalam itd a jak zaczelam uzywac testow to 2-3 miesieca i bylam w ciazy To naprawde swietna sprawa ale monitoring bylby super bo bys wiedziala czy pechezryki pekaja u ciebie i czy dobrze rosna. A ja uciekam na Balet z corka Znow dzis wysokie finnase poleca och jak ja tego nie lubie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane zycze wam mile spedzonego weekendu !!!! buziaczki!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek roznych na poczatku clerablue tych drozszych a potem zamawialam z internetu Acon czasem zamawialam naprawde rozne czasem robilam z 3 roznych firm jednego dnia i wychodzily tak samo. Z interentu sie naprawde oplaca choc slyszlalam ze dziewczyny kupuja na allergo od jakiejs pani Ewy i ze tanie sa ale duzo wadliwych maja czytalam na forum . Znalalzlam te ciazowe i wiecie zglupilam bo mialam ogromne tekturowe pudelko gdzie pisalo data waznosci 2009 czerwiec a teraz pudelka nie mam tylko kazdy jest w oosbnej kolorowej foli i tam patrze pisze 2008/06 niby tego roku ale zeby sprzedawali testy z polroczna gwarancja czemu 2 rozne daty nie rozumiem. Dziewczyny te testy sa fajne z zakraplaczem i plastikowe okienko nazywaja sie Quick-check wysle wam je jesli chcecie a jak nie to je wywale bo mam ich duzo a mi nie sa potrzebne produkowane w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kupilam wieksze pudelko bo nie sadzilam ze uda mi sie szybko ponownie zajsc po ciazy pozamacicznej z resztowka jajnika :-( a wyszlo taniej niz bym kupila mniej no a teraz lezy mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×