Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Saro dobrze y było gdyby tak przysz ła z 4 dni później może by się uadał ale nie sądze. Ja jadę miesiąc po tobie czyli 19sierpnia. Najleiei to bybyło gdyby jajeczkowanie było ze 2 razy w miesiącu albo w tym okresie czały czas hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota teraz czworo dzieci to już rodzina wielodzietna. Znajoma jak urodziła czwarte to ją w pracy obgadywali, a ksiądz na kolędzie powiedział, że ostatnio tyle dzieci widział w rodzinie patologicznej. Wyobrażasz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota mówisz, że z fluidami to tak jak z jodem? Może i to słuszna koncepcja, spróbować warto. Więc wciągam, niucham, wsysam i obym się nie zakrztusiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ludzie to gamonie a ten ksiądz to jakiś niedorób jak kogoś stać i ma ochotę tyle dzieci posiadać to czemu nie im więcej tym weselej, później jak dorosną to się rozjadą i tyle ich będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Nie piję-nałogów brak. Ziółek nie kupiłam, jakoś nie jestem do końca przekonana, ale mam namiar na bioenergoterapeutę i może się do niego przejedziemy, myślę, że nam nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też je wdycham ale widzisz bez zadnych efektów niestety a już zaczynają się powoli a wy to co zwlekacie ja spuszczam tylko wzrok i mowie no chciało by się ale czasem nie można wszyscy wtedy milkną. Do tej pory nikt nic nie mówił a tu się zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a księża to niech sie zajmą tym od czego są a nie bede porządnych ludzi porównywać do patologii wkurwia mnie to niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Wiesz prawda jest taka, że po ślubie przez jakiś czas nie mieli dzieci, bo on miał kiepskie parametry nasienia, a potem jak poszło to 2 przez chyba 3 lata i następne przez kolejne 3 a potem znowu niespodzianka i o tyle perfidna, że ona miała spiralę zamontowaną. Wyobrażasz sobie? On się śmiał, że lekarz położył na nim kreskę a on ma tak mocne plemniki, że nawet spirala im nie straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa170 ale ta Patysia słodziutka jak nie wiem co super też już bym takie chciała ja to się po prostu kocham w atkich dzieciach jak je widze na żywo albo na zdjęciach to zaraz bym chciała dotknąć coś powiedzieć przytulić uściskać pocałować super fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie zyc nie chce nie mam ochoty jesc od poludnia moj maz przeszedl dzis wszelkie granice :-( ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara niektórym to tak się udaje nie ma nie ma a tu wychodzi ale wszystkie dzieci są kochane i zawsze jakoś życie się układa i jest ok tylko żeby było chociaż jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko co ten Twój mąż nawywijał? Palnij go wałkiem od ciasta jak go ponosi, to się może uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko chłopy już tak mają, że pokazują chimery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam od 3 ciej u lekarza i siedzialam tam do 4 tej a maz czekal z corka w samochodzie. Jak przyszlam Corka mi mowi mmao a wiesz ze tata cie nie kocha myslalam ze zartuje sobie powiedzialam jje ze tak nie ladnie mowic a ona naprawde ze on nie chce byc z toba i cie nie bedzie juz kochal a ja do corki to zapytaj taty jeszcze raz ale przy mamie i ona sie go pyta tato czy kochasz mame a on z powazna mina mowi ze Nie ,Laura ma mokre oczy i mowi ze ma isc od nas skoro mamy nie kocha a on do niej i ty nie jestes moja corka nie mowi mi Tata. SZlam na miasto kupic jej buty plakala zawiozl mnie do domu kazalam mu sie wynosic a laura mowila do niego Myster Jenk skoro zabronil tata i zaczol po niej krzyczec ze ma sie nie wyglupiac bo on sobie zazartowal. Dla mnie To nie jest Mowa do 8 letniego dziecka ciekawe jakby sie poczul gdybym mieszkala z jego dzieckiem i tak powiedziala . Nie chce mi sie zyc dla mnie to nie jest wybaczalne i jeszcze jest na mnie zly ze o glupoty sie obrazam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest dobrze to jest dobrze jak im coś odpierdoli to idzie się tak wkurwić że szlak trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka _________palnij bo w łeb, nie denerwuj sie bo jak widzisz ty jesteś klebkiem nerwow a on to uważa za dobry żart.......... a swoją drogą specyficzne ma poczucie humoru ten twoj mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patiko cvoś mu się chyba w główce napradę poprzestawiał zna sytuacje a tak pieprzy za przeproszeniem jak potłuczony jak się zdecydował być z wami to co on chce jeszcze nie rozumiem go wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma takie poczucie humoru wręcz wisielcze ale chłopy tak mają i to jet właśnie wkurwiające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej tak zrobić a później jak coś to przcież żartowałam ale patinko nie obraź się ale postąpił jak jaiś ćwok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mozna tak zartowac do dziecka ona plakala a on sobie nic z tego nie robil. Przeszlam wstrzas. Nie bede sie ponizala ja sobie poradze chocbym miala na suchym chlebie zyc ale sobie dam rade zawsze sobie radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×