Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

I cisza :-( pouciekaly kobitki no pewnie macie w Polsce cieplutko i wszsytkie korzystacie z tego uroku u mnie wieje nadal wiec nawet na moja hustawke isc nie moge bo bym zmarzla buziaczki kochane zajrze do was pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelke. STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.07.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 38..................19.07.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................47.................14.07.08 dorota822....................26......................19. .. ............28.06.08 misiaczki......................23......................3 4. ..............09.07.08 iwa18 /uk.....................26.......................6.......... ... ..20.06.08 alutek29......................29.......................1 3.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26......................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................16........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................13......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................11.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................11 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................??????................?????????. ................??.??.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje sloneczka,przesylam buziaczki i pozdrawiam,dla Was 👄🌻 Olawd,Smerfetko,Kukusiu,Patinko Dziekuje bardzo i lapie od Was fluidki.Teraz sie bardzo przydaja,moze u mnie tez cud sie zdarzy.👄 Pozdrawiam. Kalpek-Nie smutaj sie,przyjda dobre dni i bedziemy miec wszystkie dzidzie,tak bardzo wyczekiwane,bardzo bedziemy je kochac.Bedzie nastepny miesiac i nastepne staranka.👄 Pozdrawiam. Asiunia27-Zdrowiej nam szybciutko.👄 Pozdrawiam. Kasiada-Dziekuje bardzo.Teraz bede czesciej na forum.Pozdrawiam👄 Patinko26-Jezeli masz je wyrzucac,to ja bardzo po prosze,jezeli mozesz,bylabym bardzo wdzieczna.Ale te testy to sa ciazowe czy owulacyjne? Powiedz mi tylko ile za nie chcesz,to ja bym chciala.A moze znasz jakas sprawdzona stronke,na ktorej mozna zamowic testy owulacyjne.Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz uciekam,ide robic obiadek.Pozdrawiam👄🌻 Zycze milego i udanego weekendu. Kobietki jak poszly egzaminy i obrona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja uciekam,bo Was nie ma a sama ze soba pisac nie bede.Moze bede wieczorkiem a jak nie to dopiero w poniedzialek.Papatki sloneczka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzis sie 1000 x lepiej czuje niz wczoraj chyba poprostu bylam przemeczona i slonce mi zaszkodzilo ale juz oki Dziewczyny juz wam melduje ze razem z synkiem obronilismy sie na 5 i mam juz WAKACJE!!! teraz moze od pazdziernika na magisterke :) bo to dopiero licencjat ale wyksztalcenie wyzsze juz jest :) uciekam swietowac a wam przesylam fluidki i pozdrowionka ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara 76 a Tobie jak poszlo trzymalismy z niuniem mocno kciuki o 10 :)?? Poprawiam jeszcze tabelke: STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 38..................19.07.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................47.................14.07.08 dorota822....................26......................19. .. ............28.06.08 misiaczki......................23......................3 4. ..............09.07.08 iwa18 /uk.....................26.......................6.......... ... ..20.06.08 alutek29......................29.......................1 3.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26......................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............37............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................16........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................13......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................11.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................11 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................??????................?????????. ................??.??.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie to sa ciazowe testy owulacyjne mma ale resztowka mi zostala pare sztuk musze znalexc ta stronke to wam podam tylko ze trzeba placic karta. A za ciazowe ja nic nie chce bo i tak bym je wywalila. Podajcie adres i wysle wam w poniedzialek moj nr gg 401177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna31
cześć.Miałam 24 czerwca Laparoskopowe sprawdzanie drożności jajowodów.Lekarz stwierdził ze wszystko jest w porządku tylko prawy jajowód jest zamknięty.Będę miała teraz badanie hormonow pobiora mi krew w 5, 12 i 20 dniu cyklu a w 12 dniu cyklu dodatkowo usg zeby sprawdzić czy komórka w ogóle sie pojawia.Wiecie może po jakim czasie po laparoskopij można sie kochać?kiedy mogę znowu zacząć starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna31
ja juz pisalam kiedys Johana31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WAS KOCHANE JAK TAM U was??ja dzis praca i impreza rodzinna bylo ok a co u WAS ??? MY sie jutro nad morze b wybieramy a DOKLADNIE DO sOPOTU mam nadziejen ze pogoda bedzie w miare :p trzymam kciouki za staraczki aby nam wszyskim sie udalo i zebysmy zaszly w ciaaze:)CALUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Czesc dziewczyny! U mnie caly czas wszystko dobrze,jedyna dolegliwosc to piersi! Napisze wam zaskakujaca historyjke,otorz od 2 tyg mieszkaja u nas nasi przyjaciele.Pomoglismy im w zalatwieniu pracy dalismy jeden pokoj i postanowilismy ze zamieszkaja u nas dopoki nie odloza jakiejs kasiorki i sami sobie czegos nie wynajma.Jest to malrzenstwo ktore rowniez probuje miec dziecko sa po slubie od roku a ze soba od 2,5 roku.Probowali rowniez juz od dlugiego czasu miec dzidziusia ale podobnie jak i w moim przypadku nic im nie wychodzilo. W zeszly piatek oglosilismy z mezem ze jestem w ciazy,byla tesciowa no i nasi przyjaciele,wszyscy ogromnie sie ucieszyli z naszej nowiny. Ale jak to bywa u kobiet moja przyjaciolka zlapala po tym lekkiego dola,rozumiem ja bo ja tez przechodzilam przez to niejednokrotnie. Ale teraz powiem wam najlepsze,historyjka jak z filmu:wczoraj w kuchni przy sniadaniu oglosili mi ze ona jest tez w ciazy,jadlam kanapke malo sie nie zaksztusilam.Rany tak sie ucieszylam ze sie poplakalam,oczywiscie plakalysmy we dwie. Ona jest miej wiecej w tym samym tygodniu co ja,no i nasi mezowie jak przyjdzie termin porodu beda miec kolorowy zawrot glowy. Dwie ciezarne w jednym czasie pod jednym dachem ale jaja mowie wam sama jeszcze nie moge w to wszystko uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez wielkich zmian, ale niestety zaczynają od kilku dni rwać mnie nogi, miewam zmienne nastroje i miejsca nie mogę sobie czasami znależź, nie spię po nocach, dopiero w dzień. Poza tym ok.Pozdrawiam. Kakusiu i saro gratulacje, Obca co u ciebie? Misiaczki nad morzem super, ja za tydzień mam zamiar dotrzec nad morze, moze uda nam się spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kakusia gratulacje-zdolna bestia jesteś! Co do mnie to mam nadzieję, że zdałam, ale wyniki dopiero za tydzień. Pytania były popieprzone, ale jak by nie patrzeć to mam w końcu wakacje (mam nadzieję, że nie będzie nade mną ciążyło widmo poprawki we wrześniu). Za 3 tygodnie wyjeżdżam na wakacje i już się nie mogę doczekać. Dni płodne na horyzoncie tylko mój chłop niesprawny, bo go ząb boli od 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kinia jak po Twoim dachem takie dobre fluidy panują, że ciąża za ciążą się sypie to może wpadniemy do Ciebie pomieszkać? Ha,ha,ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko masz rację, że i mikroekonomia i makro jest beznadziejna... ale trzeba przez to przebrnąć. Mam nadzieję, że już się lepiej czujesz? A jak tam brzuszek? Jakich nabrał rozmiarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Misiaczki też bym sobie pojechała nad morze, ale jechać tylko na sobotę, żeby wracać w niedzielę to się nam nie opłaca, bo za daleko. Życzę słonecznej pogody i owoców tej nadmorskiej eskapady. Sopot... byłam ostatnio 5 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd popadam w paranoję, bo w ciąży nie jestem a sprawdzam co hipotetycznie by mi się urodziło, gdybym zaszła w ciążę w czerwcu albo w lipcu - córka. Jak ja bym chciała mieć córkę! Synek też w zasadzie mógłby być, byle tylko się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Zadam jeszcze głupie pytanie odnośnie testów owulacyjnych: Czy one wykażą, że pęcherzyk pęka? Bo rozumiem, że owulacja to moment pęknięcia pęcherzyka? A te testy nie pokazują tylko dni płodnych, a konkretny dzień w którym może nastąpić poczęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa ta zmiana na nodze to wcale nie musi być coś groźnego, może faktycznie tylko jakiś włókniak albo kaszak - usuną Ci i będziesz miała spokój. Trzymam za Ciebie kciuki, żeby wszystko było w porządku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara testy pokazuja wzrost hormonu LH i test moze wyjsc pozytywnie juz nawet 48 godzin przed uwoilnieniem sie jajeczka teoretycznie ja jak widzialam 2 kreseczki to przez 4 dni najlepiej intensywnie dzialac ja czasami w chwilach desperacji gonilam meza przez tydzien i udalo sie od razu tzn przy drugim cyklu po ciazy pozamacicznej bo w styczniu dostalam 1 okres ktorego nie chcialam dostac a w lutym juz go nie dostalam. Trzymaj sie powodzenia ja juz pranie zrobilam teraz uciekam cos ugotowac maz wstanie sniadanko i uciekamy na cmenatarz do Kubusia i do parku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż właśnie odjechał prawie rozryczałam się jak głupa mimo że to już nie piewszy raz ale każdy odjazd jego tak przeżywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EQfa fajnie że już ciuszki kupujesz ciążowe zazdroszcze ci ja tylko na allegro oglądam te ciuszki łóżeczka wózki:( Znów wracam do gry i mogę przez 7 tygodni naszekać kwękać i wogóle bo dopiero mój za 7 tygodni przyjedzie później jeedziemy nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×