Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

mój też nie jest ideałem ale chyba nie mam ideałów bo mojemu jak coś odwali ni z gruszki ni z pietruszki to włosy dęba stają. Ale twój to rzeczywiście kobiete w ciąży tak wesprzeć to ładnie nie powinien cię tak denerwować a ty też się nie denerwuj tylko uspokuj się przemyśl całą sytuację i może porozmawiaj z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem inaczej sie patrzy gdy ktos analizuje obserwuje a inaczej gdy kogos to dotyczy. Co 3 dzien mamy sprzeczki wiec spokojna nie jestem w stanie byc a dzis przeszedl sam siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Laure uspokoic nie moge placze non stop ze zabronil jej mowic tata i ze mmausi nie kocha ide do niej przytule moze sie uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka _________ moja kochana ty sie denerwujesz a jemu nawet do głowy nie przyjdzie że taki zadał ci ból i nawet się nie spodziewa że będzie jutro spakowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Patinka26 porozmawiajcie jeszcze ..opiernicz go i tyle jak mozna tak do malego dziecka mowic// SZKODA SŁOW../???? mam nadzieje ze sie jeszce ulozy :))) nie debnerwuj sie pamietasz ze masz nas! Sara👄 co u CIEBIE? Smerfecia pewnie odpoczywa i dobrze 👄 kkinia30 jak tam??👄 panieMisiowe jak tam?/ 👄:) Kakusua22 jak tam samopoczucie i jak praca??👄 Obca_👄 juz tulisz pewnie dziedziatko:) dorotko witaj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko powiedz mu, że jest patafianem, bo palant to za mało! A w ogóle to w jakim języku Wy rozmawiacie? Po polsku, turecku czy angielsku? Może się źle wyraził? No, ale żeby do dziecka z takim tekstem? To, że między Wami czasami iskrzy to jeszcze nie powód, żeby się na dziecku odgrywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko:**** mow lepiej co u Ciebie ?? ja jutro mam rezonas magnetyczny...zobaczymy jak to bedzie..mam nadzije ze teraz staranka pojda pelna para..:P :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Nie bez powodu mówi się, że faceci myślą tylko jednym narządem i nie jest to mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Misiaczki a ten rezonans to w związku z czym? Bo się chyba pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Wczoraj wg kalkulatora dni płodnych miałam najlepszy dzień na poczęcie, ale do niczego nie doszło, bo mąż wrócił z pracy po północy i już spałam. Dzisiaj się śmieje, że jest gotowy do akcji i wczoraj też niby był rześki tylko w łóżku czekała na niego jakaś chrapiąca meduza ( niby ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
PaniMisiowa owszem stronka moja i to nie pierwsza, ale łapanie stronek efektów nie daje... Fajna ta Twoja Patrynia-obejrzałam sobie fotosiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
A Smerfetka to gdzie? Oby miała dobre wytłumaczenie, bo ja dzisiaj do północy nie siedzę, bo "robota czeka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Robota sie chyba odwlecze w czasie, bo mój chłop, który po kąpieli był taki rześki chrapie przed telewizorem i jeszcze będzie twierdził, że oglądał film, ale z zamkniętymi oczami to raczej niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko---co wstapilo w niego??? tak nie mozna do dziecka zartowac.... pani misiowa---dziekuje za buziaczka i rowniez dla ciebie i patryni duza 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota nie załamuj się. U mnie starania będą, ale wiesz, że pęcherzyki lecą w kuli (w końcu mogą bo są okrągłe) więc się "narobimy" i znowu nic z tego nie wyniknie-to mnie doprowadza do frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko specjalnie dla Ciebie wyszukałam a pro po oczekiwanej córki Znaczenie imienia "Oliwia" Oliwia Imię żeńskie łacińskiego pochodzenia. Jego pierwotne znaczenie łączy się z łacińskim apelatywem oliva - owoc, oliwka, drzewo oliwkowe, niektórzy traktują je jako żeńską odmianę starofrancuskiego imienia Olivier, Olicer. Kobieta o takim imieniu jest obdarzona wieloma pozytywnymi cechami charakteru: jest dostojna, pogodna, sprawiedliwa, posłuszna rodzicom. Lubi pracować i tworzyć. Jest uzdolniona artystycznie. Kocha męża i dba o dom, jednak nie przepada za dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba cos jest w powietrzu bo właśnie jestem po wielkiej kłótni z moim mężem który też właśnie przeszedł samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×