Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość dorka25
izula napewno bedziesz miala upragniona dzidzie ja sie staralam 2 lata dzis rano zrobilam test bo miesiaczki nie dostalam i okazalo sie ze jestem w ciazy tobie tez sie uda zobaczysz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko bo wakacje sa i ludzie powietrza zażywają. jak nastaną jesienne chłody od razu sie forum ożywi zobaczysz. Smerfciu a kiedy masz wizytę kontrolna i następne usg? Bo jak będzie cie mocno brzuszek bolał to może idź... Patinko to super że za 6 dni zrobią ci badanie. Będziesz wiedziała co sie dzieje. Myszka a ty uważaj bo po tym worku czereśni to kibelek w pracy będzie tylko twój :p kakusia pewno urodziła..... ❤️ A mi jakoś niedobrze sie robi. Kiedyś miałam wrzody żołądka zastanawiam się czy sie nie odnowiły bo tak mnie mdli czasem dziwnie. Może przejdzie... najdłam się czerwonych porzeczek u mamy i gruszek. misiaczki pozdrowienia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na razie wszystko dobrze. Czas jakoś szybko płynie i już zaczynam 25 tydzień. A jak tam zdrówko u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie zajrzalam na momencik dzis komputer wylaczony wiekszosci czasu bo mezulek blagal abym choc jeden dzien byla obecna :p U mnie wszystko dobrze dzidzia ok kopie od czasu do czasu ja mam apetyt ogromny i nie wiem czy z tego sie cieszyc :p Buziaczki i dobranoc 😴 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objadłam się u mamy pysznym rosołkiem. A teraz 💤 i muszę do łóżeczka no bo przecież jutro do pracy.... :( ale dzięki temu że do tej pracy chodzę czas mi szybciej płynie. Powiem szczerze że sama w domu bym chyba zwariowała. Był taki moment że mnie denerwowali strasznie ale potem wszystko się ułożyło i na razie spokój. Mąż montuje nową kuchenkę, tylko w moim mieszkanku jak coś ruszy to od razu się schody zaczynają......musi zmienić rury odpływowe teraz bo kuchenka nie wejdzie, więc dopiero jutro albo pojutrze ją wstawi. dobrze że mikrofalówke mam chociaż..... a potem musi jeszcze sypialnie skończyć. Trochę się zejdzie bo biedak nie może nic farbą olejna przy mnie malować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQus super:):):P) hmmm mnie.. angina na amen mnie zalaatwila bylam na pogotowiu myslalam ze sie udusze juz dostalam leki mam nadzieje ze przejdzie.. witaj Patinko26 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Misiaczki angina w lipcu! Przyszalałaś sobie :p Mi na angine pomagał gargarin do płukania gardła. Miałam anginę ropna na jesieni i nie powiem co miałam w tym gardle :( , ale robiłam płukanie 4 razy dziennie, rewelacyjnie pomagało.Inaczej tez bym się chyba udusiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzę jutro i poczytam co tam jeszcze dziś napiszecie bo na razie muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ze czesciej w lecie choruje..akurat tego nie lubie nic przyjemnego..:( bryyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i Misiaczki w nagrodę za udział w naszej krótkiej co prawda dyskusji stronkę zgarnęła. Dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mowie dzien dobry :D 🖐️ mysle co tam u kakusi ze juz tuli co nie miara w ramionach swoje szczescie . ja zjadlam wlasnie sniadanko tata z polski przywiolz mi slaska drobiowa moja ulubiona mniam mniam :p i tak sie zastanawiam co na obiadek dzis zrobic ?hmmmmm gdzie nasza Olawd dojechala juz? i wogole jak wasze samopoczucie? sciskam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy poniedzialek i ponownie cisza jak makiem zasial :-( uciekam buzka zajze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tylko ja jak zwykle zaglądam. Cześć Patinko. Ja czuję się dziś kiepsko, chyba ciśnienie za niskie ale już pije kawkę. Jadłam dziś pyszną po prostu pyszną zupę krem z cukinii. Do tego pieczony groszek ptysiowy bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam brzmi smakowicie ja zrobilam mizerie warrywa mieszanka mrozona z brokulami zrobie do tego zaraz zasmazke z maselka i bulki tartej kurczaczek kawalki z piersi kurczaczka male zalane smietana i sosem cebulowym do tego kawalki cukini i baklazany. ziemniaczki puree no i zwykly kotlecik z piersi kurczaczka bo corka mi nie ruszy w sosie cebulowym nic . ale zupa z cukini pycha zrobilabym taka ale nie mam przepisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol godzinki max 45 min kurczaczek bedzie gotowy ziemniaczki zakryte tez juz gotowe mniam mniam :-) mezus bedzie zadowolony i znow cisza tutaj. chyba prawda ze w 2 trymestrze kobieta czuje naplyw energi mnie to normalnie rozsadza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wlasnie wrocilam do domu z moim synkiem urodzil sie w sobote o 2:10 jest sliczny moze jutro wiecej napisze bo jestem zmeczona pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻🖐️ Kakusia-------- serdecznie gratuluje kochana ....duzo zdrowka dla Ciebie i synka i czekamy na fotki syneczka👄 A co yu taka cisza dziewczyny????Jak ja mam dzis wolne to Was niema, oj nieladnie nieladnie:(:(:(:(:( Ide w takim razie wstawic pranko i bede leniuchowac.....do uslyszonka za chwilke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka25
nie wiem czy mi ktos odpisze chcialabym wiedziec jakie powinnam zrobic badania zeby znowu nie poronic mam jedno dziecko 25 lat i trzy razy poronilam bardzo pragne miec drugie dziecko weszlam na ta strone przypadkiem kilka dni temu trzeci raz stacilam ciaze nie wiem czy mam jeszcze jakas szanse zeby zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,mnie brzuch boli na okres,w piatek mam dostac:( kakusia-az lzy mi polecialy,ze juz masz swoja pocieche,ja chyba nigdy nie zajde w ciaze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek doczekasz sie malenstwa tak samo i wszystkie dziewczyny lacznie ze mna tylko musimy na nie troszke dluzej poczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko-ja juz nie wierze:( dla mnie to jest nieosiagalne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek bedzie dobrze..... cuda sie zdarzaja....popatrz na Smerfecie tez mowila ze nigdy nie zajdzie w ciaze a tu zdarzyl sie taki cud i to pozdwojny - nie trzeba sie zalamywac tylko wierzyc ze "kiedys" nam sie uda - ja w to wierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×