Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

witaj Patinko jeszcze sie nie zaczelo choc skurcze coraz mocniejsze ale nadal nieregularne czekam do jutra :) narazie odpoczywam bo moze jutro wielki dzien jak bym chciala :) Pozdrawiam i wysylam fluidki ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia moze nie zdazysz do jutra czego ci zycze ja Laure niestety przenosilam az 2 tygodnia a z 10 dni faszerowali mnie kroplowkami i czopkami na przyspieszenie w koncu lekarz stwierdzil ze jak do poniedzialku nie urodze to bedzie cc bo za dlugo dzidzia siedzi w brzuszku i w niedziele ze strachu chyba hehe urodzilam :-) W sobote o 11 pozno w nocy zaczely sie skurcze juz konkretne a urodzilam w niedziele dokladnie o 18.10 troszke to potrwalo. Bedzie wszystko dobrze zobaczysz trzymam kciuki za ciebie i daj nam szybko znac prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd a co u ciebie??? juz lepiej sie czujesz? Daj nam znac ;-) pozdrawiam serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka kolezaka wczoraj o ciebie pytala wioleta nie wiem czy kojarzysz mowila abys zagladnela do niej napisala czasem, jak jej powiedzialam ze masz blizniaki to uwierzyc nie mogla i powiedziala od razu ze Bog ci 2-nie to wynagrodzil.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko juz wszsytko gotowe i czeka na malenstwo no tylko jeszcze wozek zamowie jutro zanim pojde do szpitala bo juz wybrany tylko czeka na zamowienie a takto tylko synka brakuje po ntej stronie brzuszka Teraz lece na miasto sie jeszcze odstresowac napisze pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ kobietki gdzie sie podziewacie jak ja jestem to was nie ma a jak ja jutro pojade do szpitala i wroce to pewnie ze 20 stron zapiszecie ale Łobuziary jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka ty pesymistko forum nie zamiera tylko teraz okres urlopowy - więc wiadomo wszyscy zażywają słońca a jesienią znowu wrócą! kakusia ja zaglądam i czytam. Ale fajnie już niedługo zobaczysz malucha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie :) dzien mija za dniem, Patryska sie przemieszcza wiec nie moge jej zostawic na chwile chyba że na podlodze, goraco że nie ma czym oodychac, na spacer wychodzimy popołudniami jak sie troche schlodzi i przestanie pot lac sie między cyckami bylam ostatnio w pracy i wiecie co jak ja bym juz tam wrócila, posiedzialam godzine i jak sie napatrzylam to mi sie chce wracac, cały czas kontakt z ludzmi, koleżanki, można poplotkowac ale z drgiej strony jest kluseczek który mnie potrzebuje i to przesądza sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka mi juz na szczescie przechodzi , choc jeszcze suchy kaszel mnie troche meczy ... jeszcze zmienie tabelke juz na jutro... obca---a ty czemu nie przepisalas sie w tabelce???? jak sie nie pogniewasz to zrobie to za ciebie STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.07.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 38..................19.07.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20....................12....... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................47.................14.07.08 dorota822....................26......................20. .. ............26.07.08 misiaczki......................23......................3 4. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26.......................7.......... .......17.07.08. alutek29......................29.......................1 3.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26......................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............39............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................19........... ...........30.11.08 EfQa......................30................22.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................13......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................14.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................13 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.....................01.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny🌻 Jestem i zyje kochane:) Mialam parwie 3 tygodnie komputer zepsuty i dopiero wczoraj mi naprawili:P Tesknilam bardzo bardzo za Wami i dziekuje Wam ze tak sie o mnie martiwlyscie.....teraz lece czytac zaleglosci i pozniej sie jeszcze odezwe:)Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa moze jestem pesymista ale dla mnie to czyste lenistwo zaniedbywac topik.Nie wierze zektos przez kilka tygodni nie ma czasu zajzec i nie dotyka komputera tak samo jak nie wierze w krasnolaudki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati pamiętam Wiolę i chcę do niej napisac, ale prosiłam cie o nr jej gg, bo nie mam przez te naprawy kompa.Napisz mi to do niej napisze. Misiaczki ja Cię nie lubię... co Ty sobie myslisz w ogóle ,żeby tak mówić, poprostu rzadziej siedzę przy kompie i jakoś nie możemy na siebie trafić, wczoraj chciałam dzwonić, ale było już koło 22.30 i zrezygnowałam, ale moze dziś się sklikamy na gg albo zadzwonię. Myszko nareszcie sie odezwałaś, tęskniłam i bałam się o ciebie. Gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w koncu poczytalam:) Obca gratuluje syneczka :Dbuziaki dla Ciebie i Kubusia👄 Smerfetko tez bardzo tesknilam za Toba, za Wami wszystkimi:) Niestety i w tym miesiacu @ sobie o mnie nie zapomniala i przylazla:(:(:( teraz robie sobie miesieczna przerwe od ziolek, a we wrzesniu mam wizyte u ginekologa wiec wezme sie za siebie i porobie wszystkie badania i co tylko trzeba...... Kochane zmykam teraz sprzatnac domek i pozniej znow zajrze do Was:):) Buziole ogromne dla Was👄👄👄 Tabelke zmnienie pozniej......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka dalam ci numer gg od Wioli na twoj numer gg. myszko jak super ze juz jestes radosc bez ograniczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie:) ja z łożka pisze lamie mnie na wszystkie sposoby.. a co u WAS?? BO COS CISZA NATALA..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w lozku leze misiaczki :-) laptop na kolanach i brzucholek mi przeszkadza polowa monitorku zaslonieta hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka26 hihih fajnie malenstwo tez kuka:D mam nadzieje ze i ja tak niedlugo bede3 z brzuszkiem:) a jak sie czujesz? mnie chyba dentysta czeka:( zapalenie dziasla chyba mi sie zrobilo:( buu dobra nie przynudzasz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez zaczyna cos z prawej strony gorny zabek bolec musze sie wybrac ale dziurki nie mam czysciutki jest?? Moze dlatego ze troszke plomby ubylo i uszkadza sie nerw nie wiem musze isc poki mam darmowego na czas ciazy i po bo potem majatke kosztuje jedna wizyta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki malenstwo na pewno zamieszka w twoim brzuszku ja juz to czuje zobaczysz :-) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Fluidki dla Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dla wszsytkich innych oczekujacych niebawem malenstwa w swoich brzuszkach. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX--FLUIDKI a ja leze sobie, od kilku dni sie oszczedzam bo kluje mnie i pobolewa wiec boje sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zlapalam dola,wlasnie sie dowiedziaslam,ze siostry szwagier spodziewa sie4dziecka i ta dziewczyna jest w moim wieku,ostatnie urodzila we wrzesniu i gdzie tu sprawiedliwosc???plakac mi sie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny! Wpadłam do was chociaż na chwilkę, poczytałam co u was, muszę przyznać, że bardzo za wami tęskniłam. Jeszcze przez trochę mnie nie będzie. Ostatnio pracuję i pracuję. W pracy sezon urlopowy, a ja do 1 sierpnia stoję na straży. Potem urlop i morze... Eh, już bym tak chciała wylegiwać się na plaży... W mojej sytuacji nic się nie zmieniło. Daliśmy z mężem trochę na wstrzymanie, chcę odpocząć od gina, leków i myśli... Do tematu następnej inseminacji powracam ww wrześniu. Teraz skupiam się na przyjemności baraszkowania. Bez złudnych nadziei. Żałuję tylko,że w trakcie urlopu nie będę miała dni płodnych, pewnie zwiększyłoby to nasze szanse. Akurat przypadnie mi @. Ale co tam i tak czekam na ten urlop. Jeszcze 2 tygodnie. Wytrzymam. Zauważyłam,że na świecie pojawiło się kolejne maleństwo- Wielkie gratulacje. Szkoda, że nie ma jak na razie kolejnych fasolek. Na pewno wkrótce się pojawią. W końcu sezon urlopowy, pogoda nijaka, więc co tu z chłopem robić? ;-) Tak ,tak jedynie poprawiać statystyki magicznej tabelki! Pozdrawiam was serdecznie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko fajnie że sie odezwałaś nareszcie! Sylwia masz racje na razie odpocznij sobie od tego leczenia i zregeneruj siły. Misiaczki dobrze że porobisz sobie wszystkie badania, może nam zafundujesz następną fasolkę na jesieni? Klapek a o ciebie to się już naprawdę martwię. Trzeba cie kobieto jakoś na nogi postawić bo ty się naprawdę załamałaś. Przecież sama dobrze wiesz (i my to dobrze wiemy) że w ciążę nie zachodzi się na zawołanie, Jesteś po leczeniu, daj sobie i organizmowi trochę czasu. Nie załamuj sie tak od razu. Przecież twoje nastawienie psychiczne odgrywa tu ogromną rolę! Nie możesz żyć w takim przygnębieniu. Zadbaj o swoje samopoczucie, odpocznij sobie od tego wszystkiego, dogadzaj sobie, rób to co co lubisz - jednym słowem porozpieszczaj się trochę. Cały czas jesteś przygnębiona a to nie jest dobre. Pomyśl o dziecku które planujesz i zrób to dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×