Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Patinko zostalo mi troche rosolku wiec ugotowalam pomidorowke i pozniej zrobie jeszcze koltety z piersi z kury.....u nas jest tak goraco ze szok jest 34 stopni juz i 100% wilgotnosci.....meksyk, dobrze ze siedze w domu dzis a nie w pracy....ale wspolczuje mojemu mezulkowi bo pracuje na zewnatrz, dlatego chce wczesniej ugotowac obiad zeby pozniej w domu nie bylo goraco..... W niedziele bylismy nad oceanem i tak sie opalilam ze dzis mnie tak wszystko piecze i swedzi - skora mi zaczela schodzic i tak mnie swedzi ze szok....ide sobie posmarowac kremem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaruj myszko co chwilke bo ze skora i poparzeniami nie ma zartow. mniam moja corka by cie po nogach dzis calowala ona codziennie by jadla rosolek i pomidorowa chyba jutro zrobie:-) a filety z kurczaka mma pol zamrazalnika ale tez uwielbiamy z fytkami i suroweczka :-) smaka sobie sama robie a ja wcinam Savoury eggs jajka panierowane lubie czasem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja tak na chwile niedawno wrocilam z pracy ogranelam dom nafaszerowalam sie tabletkami i polozylam dzien byl masakra :( ale jeszce jutro tylko:) a u WAS widze ruvh Kakusia22 👄 mam nadzieje ze juz tulisz dzidzie:D EwQus A ty JAK??[👄 Smerfeciu a TY gdzie 👄 dorotko 👄 Patinka26 👄 bedzie ok poijedziesz do lekarza zbada CIE i zobaczysz ze bedzie ok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaruje smaruje Patinko....najgorzej jest w nocy bo tak mnie laskocze ze pol nocy spac nie moge...hihihhiihih Czas zmienic date w tabelce:) 👄STARAJĄCE SIĘ👄 Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.07.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................19.07.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28................05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................47.................14.07.08 dorota822....................26....................20. .. ............26.07.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................13.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 🌻ZACIĄŻONE🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............39............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................19........... ...........30.11.08 EfQa......................30................22.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................13......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................14.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................13 (bliźniaki)............24.01.09 ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko biedna wiem że nie łatwo o lekarza ale na jakąś kontrole chyba tam możesz chodzić co? Odpoczywaj dużo , wszystko na pewno będzie dobrze. Myszko zsiadłym mlekiem się posmaruj na noc , babciny sposób :p A tak powaznie to na takie oparzenia kremy raczej już nie pomagają najlepszy jest Panthenol, rewelacyjnie się goi i szybko przestaje swędzieć. Zapytaj w aptece może mają jakiś odpowiednik jak ci to będzie dalej dokuczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem dziś bardzo biedna! Bo mąż wymienia mi kuchenkę Ewa na nową Gorenje i nie mogę zjeść nic na ciepło. Tylko kanapki zostają.....zaraz męża chyba gdzieś wyciągnę na jakiś obiad na miasto. może na jakąś pastę z makaronu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa wlasnie smaruje sie zsiadlym mlekiem....mysle ze jeszcze jutro i mi przejdzie..... Biedna Ty nie mozesz nic zjesc , wiec zapraszam do mnie na pomidorowke i na kotleciki z kurczaka , ziemniaczki i buraczki....mniam az sie glodna zrobilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa mma wizyte u poloznej w 24 tc wiec za 3 tygodnie 😠 kolezanka bedzie rodzic we wrzesniu chciala isc wczesniej i sa zajete terminy i polozna nie ma czasu. Jak cie boli idz do szpitala tak powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leze duzo ale caly czas nie potrafie bo wszsytko mnie boli :-( myszka ta pomidorowa zyc mi teraz nie daje zjadlabym oj tak. EfQa wspolczuje brak cieplego jedzenia ale juz nie dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zmienie sobie date :-) STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.07.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................19.07.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................47.................14.07.08 dorota822....................26....................20. .. ............26.07.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................13.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............39............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................21........... ...........30.11.08 EfQa......................30................22.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................13......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................14.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................13 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry spiochy 🖐️ u mnie sliczna pogoda tylko ja sie nie wyspalam najpeirw tata mnie obudzil telefonem a potem coreczka. teraz pije kwausie i dochodze powoli do siebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zmienie sobie tabelkę. STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.07.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................19.07.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................47.................14.07.08 dorota822....................26....................20. .. ............26.07.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................13.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............39............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................21........... ...........30.11.08 EfQa......................30................22.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................13......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................14.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................14 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj napisałam dość długiego posta i komp mi się zawiesił, więc wkurzyłam się i już nie pisałam a tak w ogóle miałam trochę latania i jak wróciłam to padłam jak mucha, nawet wieczorem nie chciało mi sie siadać do kompa i wcześnie poszłam spać, czułam się też jakoś nie za dobrze. Pozdrowienia, buziaki i fludki dla wszystkich ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam!!!!!!!!! Cos cichutko na topiku ojojoj.....:P w takim razie zmykam na sniadanko i zagladne pozniej:) Milego dnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko a Ty jak sie czujesz kochana????? A tak wogule ciekawe jak tam nasza Kakusia??? - czy tuli juz swojego syneczka czy jeszcze nie.....czekamy na wiesci od Ciebie kochana i trzymamy kciuki:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-) ale sie ciesze dzis dostalam poczte i jednak zrobia mi usg szyjki 25 lipca czyli za 6 dni az mi troszke ulzylo bo sie dowiem czy cos sie tam dzieje. Myszka zrobilas mi smaka z ta pomidorowka wczoraj i dzis tez zrobilam z makarnonikiem muszelkami malutkimi :-) i zjadlam calutki talerz super :-) Cisza na topiku norma ja juz sie przyzwyczailam ze coraz mniej nas jest niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfeciu 👄 Myszko:D:D milo CIE widziec 👄 ja juz dzis leepiej sie czuje zaserwowalam sobie mega zimnego loda i mysle albwitam:)) co tak tak cicho?? Smerfeciu 👄 Patinka o sie polepszy albo wogle nic nie przelke ale jakos poszlo i jest o niebo lepiej:O) teraz siedzimy z mezem zaraz objadek wkoncu sie soba nacieszymy:):):):) piszcie co u WAS????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,oj malo osob pisze:( ja wlasnie wstalam,koluje mi sie w glowie i mi duszno bardzo jest:( glodna jestem zjadlabym hamburgera albo czeresnie albo najlepiej rosolku!!!ciekawe czy kakusia juz urodzila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki, kalpek witajcie👄 A ja wczoraj kupilam worek czeresni i wlasnie wcinam :D i juz mi nie duzo zostalo, mysle ze do wieczora je skoncze.....a ja dzis na 5 ide do pracy , a tak mi sie nie chce ze szok - ale coz jak mus to mus....za to jutro mam wolne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Myszka24 no Tobie akurat sie przyda wolne zapracowana ostatnio jestes:( musisz sie oszczedzac i dzialac:) a Smerfecia znow sie ulotnila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka wybaczcie ze nie pisze ale jak to przed wyjazdem - roboty mase . pakujemy i pakujemy i konca nie widac . bagaznik juz zaladowany a tu nic w pokoju nie ubylo :-P masakra . jutro o 3 w nocy pobodka wiec zaraz zmykam prysznic i lulu . trzymajcie sie ciepluto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfecia się ulotniła, leży od popołudnia w łóżeczku, od kilku dni pobolewa ją brzuszek i tak ciągnie do dołu, dlatego odpoczywa trochę. Tak poza tym czuje się dobrze. Myszko wielki buziak, może jutro w końcu się spotkamy i pogadamy na gg lub forum i z Tobą Misiaczek też. Patinko super,ze zrobią Ci to usg.Rozmawiałam z Wiolą. Nic najem się, wykąpię i do łóżeczka, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jestes SMerfeciu to dobrze ze odpoczywasz:):):):) Olawd koniecznie sie odezwij jak wrocisz:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×