Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

ja jestem ..zniklam na chwil pare ogdladam zdecia i jakos tak mi smutno sie zrobilo ..siadla z herbatka i serniczkiem poczestuj sie :))) ktos jeszce sie skusi???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie za godzinke wpadne teraz objadlam sie :p zjadlam 2 kinder pingui pol sloika ogorkow bagietke z serem i szynka i teraz chrupki i brzusio pelny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj przed snem wyciaglam album i patrzalam na zdjecia Laury jaka malutka byla kurcze to juz tyle lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzidzi byla fest glodna ciekawe co bylo dla Ciebie hhih ja ma ostatnio na owoce a teraz zimne piffko mmm az slika cieknie szkoda ze nie mam w lodowce:( ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez bym sie napila :p misiaczki biegnij do sklepu pewnie maja w lodoweczce i czeka na ciebie ja ide sie polozyc bo cos glowka mnie rozbolala :-( zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ptysie!!! Ja zaglądam na chwilę. fajne pojazdy dla smerfiątek wynalazłam co? ale nie są idealne - najlepsze kosztują niestety dwa razy tyle. Lekarze w Polsce też różnie leczą, trzeba prywatnie podchody robić żeby coś naprawdę pomogli. Patinka nabiło mis się w głowę o tych wcześniakach i teraz się boję że coś się stanie i za wcześnie urodzę.... Myszka a tak z ciekawości jak u ciebie z tą opieką medyczną? Zmęczona jestem. W poniedziałek idę do lekarza i powiem że chcę zwolnienie na tydzień albo dwa. może mi da... Mąż ułożył podłogę w sypialni (dąb francuski - panel) wygląda bardzo ładnie i ma 5 klasę ścieralności (przeznaczenie:sklep, kino itp) mąż się śmieje co ja chcę robić w tej sypialni że taka podłogę chciałam :) No i pozostanie łóżko wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa wózki ekstra, gdzieś własnie oglądałam taki jak ten pierwszy no i mi się bardzo podobal, ale był chyba ze 100-150 droższy, a praktycznie wszystko to samo. No najważniejsze,żeby się wmieścił w drzwi, ale drzwi wymierzone i wózki wjada prawie z ledwością hihi, ale wjadą.No a ceny niektórych sa obłedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ten nie wejdzie, bo ma 85 cm, a takie uniwersalne wejda mające 76-78 cm.Tem mi sie bardzo podobał, no i za ta kasę , no ale niestety nie będę wózka na dworze przed domem zostawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde nie myślałam,że z wózkiem można mieć takie problemy, no ale jak nic poczciwego w necie nie znajdę, no to kupię w sklepie dziecięcym za 1500-2000.Poogladam jeszcze w necie jakis dzień i już, zreszta jeszcze mam na to czas, no ale musze wczesniej wybrać. Jak zwykle ja jestem to już nikogo nie ma. W piatek mam wizyte, a po niedzieli usg i badania. Pozdrawiam. Smerfecia i Smerfiatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde nie myślałam,że z wózkiem można mieć takie problemy, no ale jak nic poczciwego w necie nie znajdę, no to kupię w sklepie dziecięcym za 1500-2000.Poogladam jeszcze w necie jakis dzień i już, zreszta jeszcze mam na to czas, no ale musze wczesniej wybrać. Jak zwykle ja jestem to już nikogo nie ma. W piatek mam wizyte, a po niedzieli usg i badania. Pozdrawiam. Smerfecia i Smerfiatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka pozostaje wybić futrynę w drzwiach wejściowych i wstawić szerszą :D A w tym wózku z gondolami to i tak dają w zestawie tylko jedną a drugą trzeba sobie dokupić. A zawsze jak juz nic dwu funkcyjnego tanio nie znajdziesz to możesz kupić najpierw dla noworodków jakiś tańszy a potem drugi - spacerówkę. A ten dla noworodków wtedy sprzedać. Ale to sie chyba nie opłaci... Ja właśnie idę do pracy ale śniadanko jem przy komputerze. Zapomniałam wczoraj kupić pieczywa więc jem ciasta maślane z jogurtem :) A jak tam nasze staraczki? Gdzie jesteście? pewnie produkujecie fasolki? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przeczucie że niedługo ktos nam nową ciążę ogłosi! Ha! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :-) 🖐️ ja juz kawke pije i 2 babeczki z jagodami zjadlam mniam uwielbiam no i zbieram sie bede zaraz szykowac kanapki i budzic laure na sniadanie o 9.30 mamy wyjazd. zycze milego dnia dla wszsytkich i poranka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane babeczki mam juz nowy komputer i moge smigac, ale mi was brakowało patryska juz raczkuje i ma kolejnego zeba i chyba niedlugo zacznie chodzić bo juz sie podnosi czekam z niecierpliwością na kolejny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak ja wejde na kafe od czasu do czasu to tez nikogo nie ma ;) a ja dzis mam takie złe wiesci.... dołek mnie dopadł i zupełnie nie wiem czemu. Jeszcze hormony szaleja? myslalam ze juz wszystko sie ustabilizowało... Ale przejdzie mi na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Becia dobrze że to napisałaś bo już myślałam że tylko ja jestem jakaś taka zdołowana czasami w tej ciąży... Ostatnio zaczęłam jeszcze się bać porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa cz ty brałaś znieczulenie przy porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻 Ja tez zaraz mykam do pracy:(:( a jak mi sie nie chce:( A cos dzis jeszcze podbrzusze mnie boli , niewiem czy na zblizajaca sie @ ktora ma przyjsc za 6 dni czy owulka jednak mi sie przesunela i bedzie wlasnie teraz....kurde....jutro sobie musze tempke zmierzyc bo dzis mi sie nie chcialo:) Milego dnia Wam wszystkim zycze i przesylam po 1000 👄 PaniMisiowa👄 dla Ciebie i Patrysi🌻 Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa_______ ja nie mialam znieczulenia, u mnie nie bylo rozwarcia a bylam juz 8 dni po terminie i dali mi oksycotyne i jakos szybko poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa_______ ja nie mialam znieczulenia, u mnie nie bylo rozwarcia a bylam juz 8 dni po terminie i dali mi oksycotyne i jakos szybko poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie... potrezbuje pomocy...... moj kochany ma w sobote 30-tke... co mam kupic, prezent ma byc oryginalny a nie oklepany a ja nie wiem co by chcial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja juz wrocilam ale bylo fajnie jak tylko byla okazja to siedzialam az tyle mi zdretwail ale fajnie bylo ten zapach uwielbiam zapach lasu zapach szyszek no cos niesamowitego. Pani misiowa witaj ciesze sie ze masz juz komputer sprawny ale patrysia teraz jak zacznie chodzic to bedziesz zabiegana :p EfQa czyzbys chciala rodzic w znieczuleniu?ja sie nad tym zastanwaiam mam 2 kolezanki ktore mialy 2 razy i mowia ze wola normalnie bez tego i nie wiem mam dylemt. wszsytko zalezy jak lekarz to poda czasem sie tak dzieje podobno ze polowa ciala jest znieczulona a polowa normalnie funkcjonuje i ze glupie uczucie jak polowa ciala cierpi a druga jest ok no i bezwlad w nogach.Ale wiem ze jak bede miala ciezki porod jak z laura to moge sie zdecydowac. mnie oksytocyne podawali co 2 dzien regularnie przez 2 tygodnie i dopiero w 14 dniu po terminie mnie ruszylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a teraz czekam na dostawce z jedzeniem moim ulubionym warzywa grilowane :p juz tak glodna jestem ze kusze sie co chwilke na rodzynki w czekoladzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×