Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

hej dziewczyny juz jestem efqa u mnie jest tak samo ona potrafila powiedziec zebtsmu przyjechali na swoim paliwie do niej my co dopiero sobie zycie uladamy posprzatam jeje zrobie jej nawet obiad bo dla mnie ona pojecia do gotowania nie ma a ia tak mnie obgaduje a czego??bo wie ze juz nie dlugo nie bedzie takiego jezdzenia ciagle do niej czasami caly dzien u niej jestesmy i nawet herbata nas nie poczestuje nie obchodzi ja ze moze glodni jestesmy a nie daj boze jaka wku***jest jak powiem ze u mojej mamy bylismy na pobiedzie na schabowym bo u niej w zyciu nie widzialam schabowych a teraz jak mamy swoje pieniadze to juz chce pozyczyc ale ja powiedzialam nie i koniec ona taz maila swoje to na nic nam nie dolozyla kiedy to nawet rety dawidowi po ojcu nie dawala mimo ze juz nie mieszkal z nia to ona jadla za jego kase a nam moja maam pomagala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik nie zazdroszcze ci. Moj byly maz byl bardzo podobny jedno slowo jego matki i zrobil by wszsytko, a ona mnie traktowala jak sluzaca ktora ma wszsytko zrobic. nawet moj byly maz ze wszsytkiego sie jej zwierzal to mi mowila ze mam dawac mezowi codzinnie bo od tego ja jestem czujecie ,moze troszke inaczej u mnie bylo ale taki typowy mamisynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj madzik:):) tesciowa nie masz co sie przjmowac zawsze mozesz sie \"odciac\" ;) ja jeszce par lat temu naprawde bralam sobie do glowy co kto powiedzial.. traz po prostu albo unikam tych osob albo zero kontaktu po co sie meczyc i stresowac:) a stres przez ciaza nie ppomaga wcale.. przeciwnie,,ostatnio mam go stanowczo za duzo...ale coz takie to zycie jest jedna rzecz ktora mnie ucieszyla wczoraj..moj prawdopodobnie bedzie mial od srody ze 3 dni wolne:D pobedziemy razem:D brzuszek poblewwa a i prawwy jajnik daaje w kosc..oby Patinko26 wkoncu..:) 👄 madzik 👄 Smerfecia pewnie padnieta :d z tymi odwiedzinami nie przesadzaj tez!! musisz odpoczywac ile sie da!!! 👄 olwd a Ty gdzie?? 👄 Sara ?? 👄 Myszka 👄 sonia 17 👄 Kakusia22 wiem ze czytasz 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiecie jaka ja zazdrosna jestem ze kakusia juz tuli tylko tak zdrowo zazdrosna jak ja juz sie doczekac nie moge kiedy podam mojego cycusia mam nadzieje ze wytrwam bo z laura tylko jeden miesiac i odstawilam :-(. moj mezulek caly komplecik kupil dla dziecka i sam oglada ciuszki i pyta czy w tym bedzie ladnie cieszy mnie to bardzo ze on rowniez jest zaangazowany. Juz nie mowi moj synus tylko moja dzidzia baby :-) wyszkolilam go :p jego znajomy ma syna ma 4 latka i nie trzyma glowki wogole zaden lekarz nie wie co to jest ma glowke jak noworodek tzn duza itd normalna ale nie potrafi jje trzymac leci mu no i nie chodzi i ja sie pytam ze najwazniejsze aby dzidzia byla silna i zdrowa no i powiedzial ze mam racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. ja dziś jestem przygnębiona i ospała. Wydaje mi się że nie zdążę się przygotować na przyjście tego dzidziusia. Podłamana jakaś jestem Patinka to super że twój mąż tak się angażuje, mój niestety jakoś nie. Mam wrażenie że wszystko spada na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EeQus pogadaj z nim !!!! i glowa do gory powoli wszystko przygotujesz!!! zobaczysz odpoczywwaj i o nic wiecj sie nie martw!!! masz rodzine jeszcze ;) no i nas:):) 👄 Patinko a co ja mam powiedziec?? ja nawet nie mam dzidzi:P szybko zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa nie martw sie zobaczysz jak maz zobaczy dzidzie nawet ci podejsc do niej nie da:):):):) patinko szybko zleci zobaczysz zanim sie obejzysz a juz bedziesz dzidzi pieluszke zmieniac ja robilam obiadek mielone kartofelki i pomodorki nie wiem czego ale teraz caly czas bym pomidorki tonami jadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ja przez cala ciaze jem pomidorki tonami potrafie zjesc kilogram w ciagu dnia w postaci salatki Pomidory sparzone pokrojone w kostke i ogorek zielony lub konserowy i cebulka drobno posiekana sol pieprz szkoda ze to czasochlonne troszke ale moglam bym codziennie zjesc taka wielgachna miske. I do kanapek dizs zrobilam zupke pomidorowa wlasnej roboty zawsze uzywalam koncentratu kobietki nie ma co porownywac ja zjadlam 2 pelne talerze i czekam az zrobi mi sie miejsce i wetne zaraz 3 ci :p coreczce tez smakowalo mowi mamo inna ta zupka ale jaka dobra :p jeszcze mezus wytestuje jeszcze spi na razie ale zaraz go zwloke z lozka :- otoz jak odmrozily mi sie pomidory to byly sflaczale bardzo miekkie wiec skora sama z nich zeszla, na patelnie wlalam olive i drobno posiekana cebulka i 3 zabki czosnku tez posiekane gdy lekko sie zrumienilo dalam wszsytkie pomidorki okolo 15 sztuk i dusilam ok 20 minut dodajac przyprawy sol pieprz ziarenka smaku :p do gotowego wywaru z rosolku wlalam bezposrednio podduszone pomidorki :-) potem smietanke dodalam. Jejku ze ja wczesniej nie wpadlam na ten pomysl musze pogratulowac mezowi pomysl z wsadzeniem pomidorow do lodowki bo inaczej przeznaczylabym je na salatke :p Misiaczki ty tez bedziesz miala wkrotce maluszka to bedziemy sie wymieniac doswiadczeniami 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa moj byly maz tez wogole sie nie angazowal ale nie wiem czemu nie zastanawialam sie nad tym wogole sama robilam zakupki i sie cieszylam jak dziecko. ale teraz sie ciesze ze moj maz sie angazuje. Glowa do gory EfQa dzidzia juz tuz tuz wiec moze maz zacznie inaczej na to patrzec 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻 Dziewczyny poczytalam co napisalyscie , ale nia mam czasu pisac wiecej bo lece do pracy:) Zycze wszystkim udanej niedzieli i przesylam po 👄 Odezwe sie jutro🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo myszko stronka twoja oj bedzie cos z tego bwdzie patinko ty to umiesz narobic smaka:):)👄 wfqa nie martw sie moj tez napewno nie bedzie latal na zakupy ze mna nie ktorzy faceci maja poronione cos w glowie na punkcie zakupow dla dzidzi ale ja mysle ze jak bede miala dzidzie to on bedzie calkiem inny efqa jak bylam w ciazy tez patrzyl obojetnie na ciuszki itp ale jak urodzilam to mi i synkowi gwiazde z nieba jakby mogl to by sciagnal 🌼 poczekaj troszke daj mu sie oswoic ze bedzie tata a napewno bedzie dobrze gwarantuje ci to bo wiem z doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik witaj:) oj nie kazdy facet uwielbia raajdy po sklepach dla nich to katusze oni mysla tylko jak najszybciej wyjsc z e sklepu i chodu do domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki co racja to racja moj ostanio w sklepie powiedzial mi ze 1 raz widziala zeby ktos godzine buty kupowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mezus zupke zjadl i powiedzial ze bomba wziol do pracy caly sloik :p myszka wzajemnie milej niedzieli aby w pracy szybko zlecialo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki i patinko macie racje jak ja jestem na zakupach to moj ciagle mi mowi ze ile jeszcze itp ale z nim sie wybac na zakupy to trzeba miec nerwy ze staki korzej niz baba:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko chetnie bym sprobowala tej pysznosci moze wez sloiczek i wyslij proritetem :):):):)az slinka cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh -patinko to jak ty godzine buty kupujesz to naprawde masz wytrwalego meza moj to by mnie chyba zostawil🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko aco z ta nasza laura wparku dzis nie byla😭oj ciezki twoj los bedzie jac cie na czarna liste wciagne❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-szy raz byl ze mna kupic buty za duzy wybor byl :p a dzis ucieklam do tesco kupic bratu jakis sweterek i koszule bo ma niedlugo urodziny i w ymknelam sie sama :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemy wysle lotniczym :p tak sie objadlam ze ruszac sie nie moge a na wage jakos nie mam ochoty wchodzic aby sprawdzic przyrost wagi ciala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko jedz jed jak to sie mowi za dwoje:):)) u mnie padalo rano a teraz zimno jest a jakie patinko swieto jutro/??bo u nas to ja nic nie wiem misiaczki aty gdzie zaginelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzw Bank Holiday ale dokladnie jakie to nie mam zielonego pojecia dosc czesto tak mamy :p uciekam popatrzec na tv potem troszke posprztam i jade pozniej do znajomych bo jej brat jutro wraca do polski a mam paczki zeby wyslal stad sie bije w polsce jak widza ze z anglii gina kradna na skale masowa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×