Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Jestem Madzik:)👄 bylam wstawic pranie, obiad mam bo wczoraj przynioslam z restauracji, wiec chociaz z tym spokoj...ale cos mnie bierze zeby zrobic szarlotke tylko niewiem ile mam jablek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a macie moze jakis dobry przepis na szarlotke????? ja niby tu jakis ten przepis mam, ale chetnie skorzystam z jakiegos innego , wyprobowanego i dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik też mi to wygląda na rzeczy które nie zeszły ze sklepów. A zupkę chińską mam w szafce to tak na wszelki wypadek wiesz \"w razie potrzeby stłucz szybkę!\" Niestety Myszko nie znam przepisu na szarlotkę.Slabo mi ciasta wychodzą...no poza lodowcem... Ide kroić paprykę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko bylam pzred domem ja to z ciastami cienko ale jak zrobisz to sie wpraszam no efciu zupka hinska musi byc:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam przepis jeden w necie a drugi zadzwonilam do Polski do mamy i mi podala:P ide jeszcze do sklepu po jajka i biore sie za pieczenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko tak bardzo chcialabym ci pomoc trzymaj sie niech juz ci przejdzie bo smutno na kafeteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko zmierz ciśnienie może masz za wysokie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja ide robic zapiekanki bo znalazlam ciekawy i latwy przepis akurat mam wszystko w lodowce to zrobie :)P:):):):):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Cześć dziewczyny, wczoraj się nie odzywałam, bo mąż okupował komputer więc się nie mogłam dopchać... EfQa ja też mam bzika na punkcie pościeli, ręczników, obrusów itp. ale niestety u mnie nie ma takich okazji, zresztą ja w zasadzie nie chodzę po ciuchlandach, więc nie jestem obyta. Olawd no w końcu porządny brzuszek widać, tylko pogratulować 👄 Patinko mam nadzieję, że samopoczucie już trochę lepsze... Dorota, ale długo Cię nie było, ale masz rację urlop i to co miłe tak szybko mija i znowu trzeba iść do pracy, bo rzeczywistość jest brutalna... Myszko jak czytam co robisz na obiad to mam klawiaturę obślinioną... podziwiam Cię, że jeszcze Ci się chce ciasta piec... 👄 Madzik czekam na efekty Twoich łóżkowych poczynań... oby się udało Smerfetko puść w końcu parę z gęby i powiedz jakie wybrałaś imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa za mną leczo też chodzi od jakiegoś czasu, może się zbiorę w tym tygodniu i zrobię... mniam, mniam. Pozdrowinia dla PaniMisiowej, Misiaczków, Alutka, Sonii, Asiuni 👄 i dla naszych świeżo upieczonych mam tj. dla Obcej i pozostałej reszty, która się nie pokazuje na kafe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kalpek co u Ciebie? Byłaś u lekarza? Co z dzidziusiem? Odezwij się, bo się strasznie martwię. Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi szarlotka juz w piekarniku:):):) Saro ja bardzo lubie gotowac czy piec ciasta:) Kiedys to co sobote pieklam cos innego, a teraz jakos mi sie nie chcialo, moze dlatego ze bylo cieplo i jakos ciasta u nas nie szly:0 Ale niech tylko przyjdzie zima to kuchnia bedzie moja:):):) Patinko trzymaj sie jakos i popieram dziewczyny - zmierz sobie cisnienie:) duza 👄 dla Ciebie kochana:) Madzik teraz to ty mi narobilas smaka na zapiekanki:)👄 Kalpek czekamy na wiesci i trzymamy wciaz kciuki👄 Misiaczku a Ty gdzie sie podziewasz???👄 Smerfetko poglaskaj brzuszek i 👄 xxmadziaraxx a Ty gdzie zniknelas i sie nie odzywasz???daj znac co u Ciebie ciekawego slychac👄 Sylweczko Ty rowniez sie odezwij do nas od czasu do czasu , bo zapewne nas czytasz👄 KameaC, Rusaczek, Monita, alii, Aneczka, A.N.N.A, Dzodzanna, Ewcik, iwa, Kasiada, AnulkaS, Kkinia, Kwatolina,Fiolek, Obca, Fajniutka i reszta niewymienionych odezwijcie sie kochane co u Was....napewno nas podczytujecie wiec napiszcie choc jedno zdanie jak Wam sie powodzi i co nowego u Was👄 dla Was wszystkich i dla dzieciaczkow rowniez:) Moja szarlotka pachnie juz w calym domu....mniammmmmm, jak bedzie gotowa to zapraszam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam saro dobrze ze sie odezalas dziewczyny nie uwiezycie moja tesciowa wymajela ciesli zaby jej dach zrobili i wyobrazcie sobie ze ona chce z naszego konta dla dzidzi pozyczyc 1500 narazie a na ilu sie skonczy to nie wiem no tak sie wkur***a oczywiscie syncio pozyczy to mu mowie po h** brala ciesli jak wiedziala ze jej na dach nie starczy ona tak specjalnie mowie wam bym ja rozszarpala jakbym mogla ma 2 doroslych dzieci i zadnemu nic nie pomogla jeszcze od dzieci pieniadze sepi tylko nikt jej niechce pozyczyc bo kazdy wie jaka ona jest ale syncio musi dac bo jak nie to mamusia sie obrazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko z tych nerwow to nie wiem czy mi te zapiekanki wyjda ale twoja szrlotka poprawila by mi hymorek napewno:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) olawd pogratulowac slicznie wygladasz:):) EwQus :) fajnie ze zakupy sie udaly:) a ja wlasnie wcinam loda:P Patinka 26 dziekuje rzymasz kciuki!:D moze sie uda..;) odpoczywaj ..👄 Sara 76 witaj!!! 👄 KALPEK odezwij sie !!!!👄 madzik smacznego:) ja juz sama moj wlasnie pojechAL DO PRACY byle do rana bdzie mial wolne 3 dni:D 👄 wiec spedzimy wiecej czasu :D a co u reszty dziewczyn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu a co tam u ciebie jak tam po weekendzie no juz nie dlugo bede wiedziala mam nadzieje ze bedzie fasolka to tesciowa zacznie portkami trzas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje wam zmierzylam sobie znaczy maz mi zmierzyl bo mysal ze zjade mu w pewnym momencie goraca mi sie zrobilo wlaczyl mi wiatrak ale cisnienie mam ok 117/94. zjadlam ciepla jedna kolbe kukurydzy.maz poszedl do pracy wiec zostalam sama z corka ale mowil ze mam dzwonbic w razie w i on przyjedzie szybko a jak nie bedzie mial duzo ludzi to zagladnie kilka razy. mowie wam i chyba zgage mam kurcze tyle czasu a raczej lat nie mialam ze zapomnialam jak to sie objawia ale az czuje goraco w przelyku to to chyba jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patinko jak zgage masz to bedzie dzidzia maila wloski jak to bedzie dziewczynka to juz widze jaka bedzie laska jak sie urodzi z dlugimi wloskami:):):)ale juz ci lepiej prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze madzik nie zazdroszcze ci,ja piernicze co za franca. Sara pozdrawiam 😘 i dziekuje myszka jak mi przejdzie to chetnie bym zjadla jablecznika mam ochote upiec na pol kruchym ciescie bez cynamony tylko rodzynki i jablka a na gore ktuszonke moja mama ma przepis,kurcze moze mi zgaga minie jak zaczne myslec i zaczne wydzielac zdrowsze soki zolodkowe :p EfQa u ciebie tez ciekawie w kuchni widze. jak dobrze laptopa mam w lozku i moge z wami byc.Jakbym miala normalnego kompa nie ma sily abym zwlokla sie z lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik jakbys widziala mnie w jakiej pozycji z wami pisz to peklabys ze smiechu a moj maz skomentowqal no tak bez 2go meza nie obedzie sie i go do lozka zawlekla. No mojego laptopa mowi 2 gi malzonek :-) puscil mi wiatraka i troszke mi chlodniej ale chyba przeleze dzien tylko biedna moja laura siedzi na dole a nie mam sily zwlec sie na dol. moze do godzinki poczuje sie na tyle zeby zejsc to zrobie jej cos pysznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×