Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

heheeh patinko juz wyobrazam sobie jak to wyglada :):):):)1en maz poszedl do pracy to 2gi zawsze jest w domu:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko na zgage dobre jest lyzka smietany kwasnej albo migdaly albo wieczorkiem kefirek lub mleczko a mam nadzieje ze ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a znacie babciny sposob na zgage???????? na wieczor wklada sie do woreczka skorke od chleba i zostawia przy lozku i zanim sie wstanie rano z lozka to zagryza sie ja ta skorke i podobno nie ma zgagi jak bede juz ciezarna:):):):P to wyprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tu pysznosci można spotkac na kaffe... jak nie zapiekanki, to pomidorowe (uwielbiam!!!!), a teraz jeszcze szarlotka! Jak otworzę moją lodówkę, to wpadnę w doła, a jak spróbuję sama coś upichcić, to depresja murowana! Patinko - może ty coś zjadłaś i ci stanęło na żołądku? Ja mam identyczne objawy, gdy zjem coś co mi nie służy, np. naleśniki. Po prostu nie mogę ich jeść- mam wtedy zawroty głowy, czarne plamy przed oczami, siódme poty i mi słabo. Co jadłaś? Dorotko - fajnie, że już jesteś z nami, szkoda, że już po urlopie... Madzik - współczuję... Twojej teściowej trzeba znaleźć jakieś przezwisko, bo nazywając ją "teściową" chyba obrażamy te wszystkie przemiłe panie ze słynnych dowcipów!!! Na zły dzień polecam film "Starsza pani musi zniknąć" . Powodzenia! (p.s. jesli zołza dalej będzie was dręczyła - daj znać, to coś poradzimy na ujarzmienie tej jędzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko a slyszalas o tym ze jak mamusia ma zgage w ciazy to pozniej fasolka nie bedzie miala kolki to moze wypij troche mleczka mi lekarz powiedzial jak bylam w 4 msc ze jak juz sie zaczela zgaga to pozniej bedzie coraz gorzej z nai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nadzieję, że mój kochany Kalpek będzie na kaffe i przekaże nam radosne wieści. A Kalpek to maly łobuz i każe nam czekać w niepewności! Pozdrawiam cię Słonko i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madzik, hej Patinko! A franca to nie za łagodnie??? Mnie do głowy przyszła jedynie stara kutwa, ale skoro imię już nadane... Swoją drogą... Franca? - też jest obrzydliwe. Na pewno jej do twarzy z tym przezwiskiem! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Laura tez mialam zgage ale pojawila sie dopiero pod koniec 7 miesiaca zycia urodzila sie bez wloskow a mialam mocne ataki w nocy ze az pokarm mi sie podnosil. a kolki byly i to jakie ale przestalam ja karmic piersia tylko butelka zaczelam i chyba tu byla przyczyna nie wiem. wypije mleczko pozniej. ja dzis na sniadanko zjadlam 2 paczucie z dzemem nie przepadam za tym (jak juz lubie polskie) a te tutaj sa takie dmuchane ale naszlo mnie dzis i zjadlam wypilam kawke. no a potem zrobilo mi sie nie dobrze. nidawno zjadlam troszke pomaranczki pare lyzek platkow z mlekiem dzielo corki mojej :p no i ta kolbe niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc pod koniec 7 miesaica ciazy :p hehhe Moja byla to jest czarownica zolza baba jaga I swinia bo inaczej nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetki jak zwykle nie ma o tak młodej godzinie... Ja już zaczynam ziewać, a ona pewnie dopiero budzi się do życia! My chyba nigdy z sobą nie porozmawiamy. Jesli kiedyś nam sie to uda, to będzie oznaczalo, że zaczęłam lunatykować! Uściski dla ciebie i wielkie buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus oj pasyje jej wyglad pasuje idealnie do tego przezwiska:):) patinko co ty mowisz to juz nigo nie slucham bo widze ze to roznie moze byc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam wam przy okazji śmieszną historię o lunatykowaniu: Moja bratowa jest lunatykiem i przez okres ciaży miała spokój. Ale teraz - po urodzeniu synka- wszystko powróciło. Kilka dni temu śniło jej sie, że je drożdżówkę. Rano, jak wstała, okazało się, że w nocy ktoś zjadł kruszonkę z dwóch blach drożdżówki! A ona nienawidzi słodkiej kruszonki! A przez sen opanowała 2 blachy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Franca to zbyt łagodnie dla takiej mendy jak Twoja teściowa Madzik, ale mi się podoba. Moja kuzynka ma taką teściową, która sobie wymyślała prezenty jakie chciałaby dostać od dzieci np.na gwiazdkę a sama nic im nie kupowała, o wnukach nie wspomnę... a do tego taka chytra, że głowa mała, tylko kuzynka i jej mąż jej kasy nie pożyczają (chociaż też miała takie zapędy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik gratulacje stronki 😘 na nowa fasolinke pewnie :p no ja nie wieze w przesady bo to takie stare gadanie ja kocham patrzec na horrory ale takie drastyczne typu hostel 1,2 wzgorzamja oczy 1,2 smakosz,basen,zly skret 1,2 i wiele innych non stop na nie patrze moj mi mlowi ze patrz bo dziecko bedzie uposledzone itd ja sie zloszcze z laura tez zesto patrzalam i jakos nie ma 3 par oczu i nie wiadomo co jeszcze. siedze od 10 minut sukces od 11-tej pierwszy raz usiadlam nie kreci mi sie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia witaj🖐️ Szarlotka juz wyjeta z piekarnika i stygnie, a ja chyba ide sobie cos podgrzac- moze rosolek i cos na drugie danie a pozniej na deser szarlotka i kawa - zapraszam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Czekam, aż mój miś zadzwoni, że wraca z pracy więc mogę się ulotnić ... no a potem mogę się nie dopchać do kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik no pieknie lapiesz te stronki- jedna po drugiej:P:P:P:P oby to bylo na fasolke:) trzymam kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saro moja tez tyle jej moj pomaga a ta nawet z 50 gr go rozlicza to jak ja nazwiemy franca na 2 a na jak zolzie damy:):):) patinko try jestes taka jak moj dawid on tez wszystkie horrory musi miec i ogladac te co wymienilas to ogladalam z nim teraz posciagal ich troche to ogladamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko dzieki za kciuki piersi w tej chwili mam takie ciezkie nie chce nic zapeszac bo moze sobie uroilam chociaz jak wstalam dzis rano to moj do mnie mowi czemu mam takie duze cycki:):):)ale narobilas mi smaka jakbym umiala piec to bym juz robila ale ja strasznie ciemna jestem w tych sprawach:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem, że moi teściowie są ok. Ale ciężko z tym było kilka lat temu. Gdy nie byliśmy małżeństwem, to utrudniali nam kontakty ze sobą. Byli nie do wytrzymania! Traktowali Daniela jak male dziecko, o 22.00 musiał być w domu, za spóźnienie - kara. Aż pewnego dnia, dokładnie w dzień pogrzebu mojego taty, oni kazali Danielowi wybierać: oni lub ja. I wybrał mnie. Spakował się w 15 minut, matka lament, ojciec obrażony na niewdzięcznego syna. Przetrzymaliśmy ich dokładnie 6 miesięcy w milczeniu, zero odwiedzin i telefonów. Ale jak przyjechalismy w pierwsze odwiedziny - rodzice ryczeli ze szczęścia. Teraz jestem ukochaną synową! Może brak kontaktu jest dobrym lekarstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus jak ci zazdroszcze od niej sie nie da uwolnic uwierz mi bo jak tylko dawid mowi ze ma dosc to odrazu wszystkie siostry ze nie chce matce pomoc i jeszcze mnie obgaduja ze mu zabraniam to pojebana rodzina falszywce same nic nie pomoga tylko z niego jelenia zrobily wszystkie maja pieniadze ale ona wie ze tylko dawid jej da ona nie pomysli ze moze dzidziusia chcemy i nam sa potrzebne dawid ma bogatych dziadkow oni mieszkaja na dole dzieli nas klatka schodowa i ona ni lubi sie z franca i ta jego babka mu duzo pomaga to wiecie ze franca powiedziala ze dawid ma nie trzymac z babka bo ona jej nie nawidzi idiotka no jak ta babka wiecej nam pomaga niz ona .ona to wogole nic nie pomaga a te dziadki maja 84 lata i babka jeszcze na czubek drzewa wchodzi takie maja zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zmyknąć, bo mąż mnie wygania. Teraz jego kolej - musi znaleźć w internecie coś o chorobach świerku srebrzystego. Mam takie dwie piękne choinki na podwórku, zasadzone jeszcze przez mojego tatę. A teraz one chorują i gubią igły. Zna któraś lekarza od choinek? Nawet jesli nie, to i tak przesyłam wielkie buziaki i pozdrowienia. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwazam ze brak kontaktu bylby zlotym lekarstwem po czasie docenila by ze ma zlotego syna a ona tylko go wykorzystywala wstydzila by sie wlasne dziecko zeby tak naciagac. bylam podgrzac zupke nie wywalilam sie :-) Laura je a ja mam czyste sumienie ale wrocilam do lozka i dzis leniuchuje po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×