Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

ja juz w pizamie nocnej wygladam kurcze jak Kubus puchatek 11 kg nazbieralo sie ... polse ci fotke madzik sprzed 3 lat moja ciekawe czy mnie poznasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz myszko chciala to chetnie posle :-) chowam przed mezem kazal mi je zniszczyc bo nie jestem na nich sama :p ale to bylo przed nim wiec o co on sie denerwuje hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz polecialy az 3 :D kurcze na noc zdejmuje stanik aby luzno spac wygodnie i mleczko cieknie jak ja tego nie cierpie nie teraz aby pozniej moze leciec. ehmmm :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tylko w zimie spie w pizamce bo u nas w zimie zimno jest a teraz to aby w majtuniach a czasami dawid mowi spij nago a ja no napewno zebys mnie skrztwdzil jak usne hehe to nie tak duzo patinko a masz rozstepy? ja po barjanku nie mam a teraz waze 41 kg i ta siostra dawida jedna siostra ma rozstepy i caly czas zakrywa ten brzuch moim zdaniem ze ona by nie chciala tej corki jakby wiedziala ze tak bedzie miec a 2 siostra to bardziej pociazy schudla i mysli ze jest fajna heeheh i tez nie chce miec dziecka bo rozstepy ja sie o to nie boje zawsze bylam chudsz aod niej bez zadnego odchudzania moiwe ci patinko najbardziej mnie wkurzaja ludzie jak graju albo jak sa zakochani w sobie ja sie nie pieknie i nie zakladam codziennie spodnicy zeby kazdy mowil jak ja niezla jestem a one mysla ze sa lepsze bo kupily cos na co mnie np nie stac i mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko dostalam fotki rzeczywiscie nie do poznania laska z ciebie ale czysta laura jestes tzn na odwrot:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja 3 lata temu biegalam 2 rzy dziennie na solarium turbo dietki itd choc nigdy kosciotrupem nie bylam przy laurze przytylam w ciazy 40 kg za duzo wiem schudlam szybko wiecej niz przytylam mma rozstepw sporo na brzuchu generalnie tylko i piersi troszke . ja tez zakrywam brzszek bo rzecz jasna nie wyglada to estetycznie. Z kubusiem do 22 tc przytylam tylko 2,5 kg ale po ciazy przytylam 10 kg na psychoropach jak to sie stalo to nie wiem zero kontroli i nosie mialam siebie.potem znow zaszlam pozamaciczna i jakos moje cialo od tamtej pory nie zdazylo sie poskladac jak ja bym chciala. teraz chce urodzic sliczna dzidzie zdrowa jezeli nie bedzie komplikacji marzy mi jeszcze jedno i koniec wtedy juz zapowiedzialam mezowi ze ma zbierac na operacje dla mnie jsli chodzi o biust zawsze mialam ogromny ciezki i pragne go lekko podniesc a po karmieniu na pewno opadnie. a smaruje sie czasem po 3 dziennie dosc drogimi kremami. teraz nie mam nowych rozstepow ale sa te po laurze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide bo moj mnioe zgania :(:(:( tak mi ciezko odejcs od klawiatury :):):) no ale jakby co to dobranoc wszystkim 😘 a patince oddzielnie fasolce i laurze bo patince pochway sie naleza bo caly czas byla 😘 i myszka tez dopoki kotlecika smazyla 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz do dzis sie smieje ze jak go poznalam a doszlo do zblizenia to ja kiecki nie zdejmowalam z powodu tego aby nie widzial brzuszka po 3 miesiacach sie zorientowal w czym twkil naprawde problem :D i jak wrocilam z party oczywiscie ja lekko nabuzowana a mezulek czysciutki jak lza posciagal ze mnie wszsytko oswiecil swiatlo i ze cche mnie taka a nie poubierana.I do tej pory caluje mnie po brzuszku i jemu to nie przeszkadza wogole ale mnie jednak Sie nie podoba cos za cos jak to mowia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem:) Maz nakarmiony i bierze prysznic, a ja zaraz zrobie sobie paznokietki i jedziemy pozniej do sklepu bo chce cos kupic dla mojej rodzinki w Polsce , bo moj brat leci do Polski 12 wrzesnia.....macie moze pomysly co kupic dla braci ktorzy maja 23 i 21 lat???? Oni chciali zlote naszyjniki z krzyzykiem , ale slyszalam ze nie powinno sie nikomu w prezencie dawac krzyzyka:(:(:( wiec ja juz nie mam pomyslu:):) Patinko oczywiscie ze chce fotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po mkarmieniu mozesz nawet bardziej schudnac niz bylas przed ciaza a o fasolke to sie nie mart napewno siedzi tam silny chlop ktory da soebie rade i tak siedze i siesze a moj juz stoi nademna a ja nie moge sie od was oderwac :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc madzik 😘 dobranoc myszka 😘 dobranoc wszsytkim dziewczynom 😘 ja tez zmykam na film :-) i dziekuje madzik papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko masz racje cos za cos lepiej miec ladna fasolke zdrowa niz ladny brzuszek a yej dawida szwagier zerwal pzrez pewien czas z ta siostra bo mowil ze on grubej nie chciual

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko to moze kup zlote naszyjniki jakies ladne a krzyzyki niech sobie sami kupia co??? jakies perfumy w polsce sa duzo drozsze u mnie hugoo boss i armaniego itp kurcze ten niebieki ostanio kupilam ale jak sie nazywa wylecialo mi boski zapach meski?? sa tansze za granica.. ide wyslac myszce fotki jeszcze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie 612 stronke zaczelysmy :D moj byly maz byl taki mialam szybko schudnac bo sie mnie brzydzil i dlatego laura cycusia miala tylko jeden miesaic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Patinko dobry pomysl z tymi perfumami:) a na naszyjniki to moze im kase wysle:) Dzieki za pomysl i czekam na fotki:)👄 i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj zaczelysmy 6 stronke juz.....jupiiiiiiiiiiiiiiiii, super, oby tak dalej kochane....buziaczkiiiiiiiii ogromne👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz i problem z glowy :-) myszko fotki poszly juz do ciebie moja krolewna podreptala do mnie w kocu wolalam ja juz od godzinki :D buzialki i znikam do juterka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film obejrzalam i spac nie moge moj urwis zasnol juz dawno. zgaga strasznie mnie pali wzielam juz specjalna tabletke do ssania ale to nic nie daje :-( chyba postaram sie nie jesc ciezkich rzeczy na noc bo moze tym twki problem ta neszczesna pizza. ale zobaczylam piekny film przeczucie sensacyjny polecam dla was dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Dzień dobry! No wcale nie uciekłam, ale czekałam wczoraj i nikt nie pisał, więc myślałam, że po prostu mnie nie chcecie w swym gronie... i wyłączyłam kompa. Ale już jestem... No starałam się 3 miesiące, ale to już drugie! Mam Różyczkę 3 letnią. A o co chodzi z tą tabelką? Musicie mnie uświadomić, bo nie wiem... Miłej niedzielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita wczoraj wszsytkie cie witalysmy w trybie natychamistowym i czekalysmy bo pisalysmy do bardzo pozna. ale fajnie ze zajzalas. a tabelke ja zaraz postaram sie znalexc i musisz ja skopiowac wpisz swoje dane i wklej ja na forum .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 STARAJĄCE SIE 😘 Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ...............21.09.08 😘 ZACIĄŻONE 😘 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26................27........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................20........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................20 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................15......... ..............13.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? kiss] DZIECIACZKI URODZONE😘 Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 AnulaS................?????..................?????....................... ??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolilam sobie dziewczyny przesunac Anule s do innej tabelki bo dawno minol termin porodu i balagan w tej tabelce. sorki za zmylke nicku Monia :-) a ja cala noc sie meczylam a zasypialam na cala godzinke poltora i wstawlam chyba tez winna byla parnota na dworze a wkiatraczek malo co daje jak dla mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................27........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................20........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................20 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................15......... ..............13.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 Monita32.................... .33..................16...................??.??.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................27........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................20........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................20 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................15......... ..............13.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 musialam dopisac monite bo ja zgubilam gdzies co dziewczyny powiecie na to??? dalam dziewczyny ktore od bardzo dawna sie nie odzywaja na topki na sam dol poniewaz daty mieszaly sie z tymi pytajnikami a teraz bedziemy mogly lepiej sike przygladac. oczywiscie to tylko prpozycja pomyslu i jak by co mozna ja zlekcewazyc. czekam na wasze odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pobodka dziewczyny wstawac co to za obijanie sie dzisiaj ??? na dzien doberek podrzuce wam fluidki :-) **************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musismy tych tabelek sobie pilnowac bo jak bedziemy mialy czesto takie tempo jak wczoraj to zgubimy ja :p ja ja znalazlam na 601 stronce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze poznym popoludniem ktoras zagladnie uciekma wiec i ja pod prysznic i zrobic jakis obiadek papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×