Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Patinko-wyslij mi zdjecie brzusia..Efqa-to poszalalas:)ja dzis do gina popoludniu,boje sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja sie szykuje jeszcze musze laure obudzic bo ona ma na 10 te zawody sportowe ostani raz na jedna godzinke chcialam jechac do szpitala ale mnie prosila ze ona chce wiec po zawodach pojedziemy strasznie sie boje :-( w nocy 2 razy wstac nie moglam tak mnie kulo w dole i pelna sie czuje tam..ehmm pozniej jeszcze troszke krwi mi odeszlo ale tam maciutenko :-( ale dzidzia sie rusza jak wroce do domu odezwe sie a jak nie ,,Oby tylko nie! to bede lezec. 😘 trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek jak wroce to ci polse a jak nie wroce to popros prosze dziewczyny madzik i myszka maja 😘 Efqa bedzie dobrze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko proszę cię uważaj na iebie! Klapeczku czekam na wiadomości od ciebie, że dzidzia się dobrze miewa a serduszko bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko-trzymam kciuki,bedzie dobrze!!!kto mi posle patinki zdjeca brzusia? dziewczyny mi sie juz na placz zbiera bo sie boje bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Dzień dobry( mam nadzieję), właśnie odwiozłam Różę do przedszkola, oczywiście były łzy i smutek, pojadę po nią około 14, jak doczeka, a jak nie, to mają po mnie dzwonić, może nie będzie tak źle... Rety, zasmuciłam się tą Patinką, mam nadzieję, że to nic poważnego, no ładnie, już się zaczynam Wami bardzo przejmować, ale to chyba dobrze? Gotuję obiad jakiś, żeby się czymś zająć. Muszę Was dobrze zapamiętać, bo jeszcze mylę, ale jak na razie jestem "najmłodsza" z zaciążonych, jeśli dobrze rozumię. EfQa, jestem cały czas przy kompie, jak masz ochotę pogadać, to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko---trzymam kciuki za ciebie zeby wszystko bylo ok!!! daj znac co i jak.. wszyscy wysylaja zdjecia wszystkim a mi to co??? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje wam dziewczyny moje konto an1346@wp.pl bo cały czas sobie coś wysyłacie! Jak mi coś wyślecie to ja tez coś powysyłam!!! Monia ja cały czas tez jestem w domu i co jakiś czas zaglądam. Teraz muszę pozmywać bo wczoraj zabrudziliśmy wszystkie sztućce i talerze nie wiem jakim cudem :p A potem zjem sobie bułeczkę z szynką i wypiję kawę. dziewczyny nie wiem czemu jakoś źle sie czuję. jestem senna, jest mi niedobrze i słabo - strasznie denerwujące. Becia jak twój cukier? Dostałam od taty glukometr. Miałam jednego wieczoru 96 a drugiego 101 więc chyba nie będę szła i robiła tego testu krwi z glukozą bo po co jak mam cukier w normie? jak myślicie? Klapek trzymaj się. jesteśmy z tobą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Róża może ci przez miesiąc płakać a potem powinno byc dobrze. Chociaż mojej koleżanki córeczka (4 latka), która wcześniej siedziała z babcią, przez cały rok jej płakała i nie chciała chodzić i cały czas pytała czemu nie może z babcią zostać. jak się rok szkolny skończył to powiedziała "mamo jak ja sie ciesze że nie będę musiała do tego przedszkola chodzić!" Mam nadzieję że Róży się spodoba, większość dzieci lubi przedszkole. Z kolei córeczki innej mojej koleżanki robią jej straszne awantury jak przychodzi je za wcześnie odbierać bo a to nie dokończyły malowania obrazka który MUSI być dziś skończony, a to coś lepią coś ważnego czy bawią się i po prostu MUSZĄ dokończyć. Nie ma mowy żeby wyjść wcześniej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa-ja od rana sie tylko tzrese i zbiera mi sie na placz:(ja wiem,ze jest zle i wiem jakie beda slowa mojego gina,nie chce sie oszukiwac,ale w glebi duszy modle sie zeby bylo dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Dzięki za słowa pocieszenia. Musi być dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kolezanki moja mama umarła trzy lata temu i wiem jak jest ciezko bez niej ale dalam rade kalpek_______ trzymam kciuki patinka _______ jak ty sie czujesz i co z tym sluzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja nie dawno wstalam i przyznam sie bez bicia ze nie nadrobilam jeszcze zaleglosci:P:P:P oczywiscie na poczatek roku nie poszlam :):):P):) @ jeszcze nie mam to juz 4 dzien chyba czas zrobic tescik patinko dostalam zdjecia no brzuszek to masz jakby tam 2 byla taki okraglutki fajny:):):):) ja tez chce taki a laura widze gospodyni na tym zdjeciu strasznie niziutka mi sie wydala :):):) 😘 dla wszystkich ide nadrabiac stronki a patinko zapomnialam bym czytalam o tym sluzie nie wyglada mi to dobrze moze idz do ginia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ty leniuchu! Na rozpoczęcie roku nie poszłaś! No jak jesteś w ciąży to cie pracowity rok czeka! I nauka i dzidzia. A matura w tym roku? Ale nie martw sie moja koleżanka z klasy też tak miała. Tylko że jej ta dzidzia sie urodziła sie w marcu, chora tzn z zawiązkami nerek. Lekarze powiedzieli że dają mu jeden dzień życia. Ta Marta strasznie płakała a my razem z nią. Dzidzia pojechała do szpitala w warszawie i tam powiedzieli że dają mu tydzień życia. Po tygodniu że miesiąc itp. W między czasie okazało sie że nereczki się rozwinęły same i zaczęły pracować . Dzidzia parę miesięcy spędziła w szpitalu i koszyczek leków zażywała. dziś chłopczyk ma około 12 lat i jest zdrowy! No mama nie bardzo miała głowę do matury a mimo to zdała na 4-ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj czasem widzę tego chłopczyka i zawsze mu się przyglądam. On nawet nie wie ile osób płakało za niego i modliło sie jak się urodził. Nawet na mszę dawaliśmy za jego zdrówko. Ale wszystko dobrze sie skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zaraz jade,trzymajcie kciuki,boje sie jak cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam sobie specjalną nową pocztę . Bardzo mi się mój adres podoba! efqa@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to siedzę jak na szpilkach i czekam na wiadomości od Klapka i Patinki. Ale dziś jestem ospała. Kawę wypiłam i niewiele pomogło. Obijam sie cały dzień. Już moja dzidzia ma więcej energii ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszłam do wniosku że nie idę na badanie krwi z glukozą. Sama je sobie jutro zrobię. Zmierzę cukier na czczo, potem wypije glukozę i za godzinę zmierzę znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak myslalam pecherzyk sie zmniejszyl ma 17mm,na okolo juz juz krew i lada moment dostane krwawienia,jutro na czyszczenie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
No , mamy ten pierwszy dzień za sobą, ale mała nic nie zjadła. Podobno była bardzo grzeczna, ale jak ją wzięłam, to nie ta sama, nie chce nic opowiedzieć, płacze. Rany, będę to przeżywać razem z nią. Nie ma się co dziwić, to wszystko nowość. Cóż. A na forum cisza, może wieczorkiem coś się dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Kalpek kochana tak mi przykro,bylam pelna nadzieji ze wszystko bedzie dobrze.Trzymaj sie kochana musisz teraz jakos przez to wszystko przebrnac.Jestesmy z toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Mój mąż własnie pojecghał wczoraj a ja znów zaczełam dalsze leczenie mam zapisane globulki po globulkach i tak trzy rodzaje, tylko obawiam sie po przez te dwa tygodnie normalnie sie kochaliśmy a jak zaszłam i czy branie tych globulek nie zaszkodziłoby dzidzi bo to jakies anty bakteryjne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczynki efka no jeszcze nie zrobilam testu nawet go nie kupilam bo za pozno wyjechalam od francy i byla juz apteka zamknieta ja powiem ci szczerze ze po urodzeniu brajanka zaczelam dobrze sie uczyc tak jakby mi madrosc zostawil po sobie:( tylko ze czesto nie chodzilam do szkoly:P:P:P jak u mnie siedzi fasolka to urodze w maju akurat wtedy co sa matury ale lekarz powiedzial ze moge urodzic wczesniej przy nastepnym porodzie to tak czy tak do matury podejde:):):):):) obaczymy jak to bedzie mam nadzieje ze pojdzie jak po masle:):):) a z tym chlopczykiem to naprawde jakis cud byl skoro tak mu zycie wyliczli kalpku tak mi przykro wiedz ze jestem przy tobie wiem ze ten post nie ukoi ci bolu bo sama przez to przeszlam ale wiedz ze caly czas mysle o tobie i wiem ze bedzie dobrze ja rok temu stracilam synka a juz moze we mnie dzidzia siedziec trzeba byc silnym i sie nie zalamywac:):):):)😘 😘 dla ciebie monita coreczka szybko sie przyzwyczai a ty razem z nia z dnia na dzien bedzie lepiej:):):):):) patinko daj znac co tam u ciebie bo sie zamartwiam :(:(:(:L9 smerfetko myszko odezwijcie sie bo jak was znajde to cienko z wami bedzie 😘 😘 pozdrawiam wszystkie dziewczyny {kwiat] i 😘 dla kazdej z osobna piszcie panienki bo dzis to marnie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm dorotko ja jak sie staralam o dzidzie to odstawilam te globulki wolalam nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zmieniam tabelkę: STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................22. .. ............14.09.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 Monita32.................... .33..................16...................??.??.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................27........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................20........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................20 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................15......... ..............13.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? Monia671................27..................3........... ..............4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzwoniłam do gin. kazała mi wziąć te jedne a później zrobie sobie pod koniec tygodnia test zanim zacznę następne ale podobno mówią ze jak jest jakieś zakarzenie bakteryjne to nie zajdę w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×