Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

No i żebyś się któregoś razu nie zdziwiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara chyba szuka termometru:):) Wiesz kochana ze niewiem czy sie udalo, ja zadnych objawow nie mam, wiec cierpliwie czekam , ale trzymam kciuki za ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zmierze temperature sarciu poszlam za twoja rada i nie robilam ale widze ze juz krzyksz to zrobie test ale dzis on nie chce jechac:(:( efciu czekam na wiersz to moj meil:):):0 madzia-@wp.pl patinko odezwij sie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka mam nadzieje że pobiegła szukać termometru :) te badania temperatury sa całkiem wiarygodne, przynajmniej wiadomo czy jest sens wyrzucać pieniądze na test. No a u ciebie za kilka dni sie przekonamy.... A jak sie nie uda to idziesz na warsztat i przegląd podwozia we wrześniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ja trzymam kciuki za ciebie wogole chce zeby juz fasolki wszystkie nas zasypaly :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu jeżeli wyjdzie ci temperatura powyżej 37 to znaczy że @ nie będzie na razie i bardzo prawdopodobne że jesteś w ciąży! A jeżeli tempka jest poniżej 37 a bliżej 36 stopni to znaczy że w ciągu 24 godzin @ przylezie :( wysyłam ci wierszyk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witaj Smerfeciu👄 Co tam u Ciebie , jak sie czujesz kochana??? Saro a Ty gdzie nam ucieklas z tym termometrem???? Mow jaka tempka:) Madzik Ty rowniez melduj jaka temperaturka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik nie mogę do Ciebie wysłać tego maila! Krzyczy mi że adres: madzia-@wp.pl nie istnieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dobrze się czuję, ale głodna się robię i chyba zrobię pizzę , bo Patinka mi narobiła apetytu. No właśnie cieakwe jak Patinka? Dziewczyny będę chyba później, bo teraz chłop chce siedzieć, więc idę robić jedzonko , do później, chyba,że sił już nie będe miała siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko jak tam dzidziusie? Rozrabiają mocno? A zakupy pewnie w toku? A ja kurcze przyszalałam i kupiłam kocyk w mothercare za 70 zł ale był taki ładny że nie mogłam sie oprzeć a kocyk to przecież na długo... A Patinka najwyraźniej została w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Nie poleciałam mierzyć temperatury (nigdy się w to nie bawiłam, jeśli mam być szczera) tylko zjeść kolację ha,ha,ha. Co ma być to będzie. @ ma jeszcze 2 dni a potem zobaczymy, ale ja ją znam i jest bardzo punktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tez sie denerwuje co z Patinka:(:(:( Smerfetko ciesze sie ze wszystko ok u Ciebie:):) Dziewczyny a Wy gdzie jestescie z tymi termometrami??????? Halooooooo!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No właśnie czy Patince coś się stało? Pisała, że jakiś czop śluzu z krwią jej wypłynął a od tego czasu się nie odzywa... może to tylko chwilowa niedyspozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
wiem, że jest wcześnie, ale oczy mi się zamykają, jutro ciężki dzień, o jak ja marzę żeby się wyspać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Ale z ta Patinką, to naprawdę się martwię, myślę, że ją zostawili, ale dziecko najważniejsze! Skoro się tu u Was zjawiłam, to muszę być zwiastunem jakiegoś nowego życia! Więc- któraś z Was na pewno już niedługo dowie się o dzieciaczku w brzuszku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszko jeżeli moja przyjaciółka @ ma zamiar mnie odwiedzić w tym miesiącu to oby przyszła w terminie, bo w poniedziałek wyjeżdżam na wycieczkę i nie mam zamiaru brać ze sobą w majtkach pasażerki na gapę, bo pasażer w brzuszku byłby mile widziany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona żywność i dzidziusie? No moja mama twierdziła kiedyś że znalazła mnie w kapuście ale nie myślałam że teraz się do tego wraca.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam temperaturke 37 i 4 :):):) Madzia-@wp.pl wfciu a pisalas z duzej litery? ja mam taki bo patinka mi zdjecia wysylala i myszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Madzik to ciąża chyba murowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara szkoda że nie zmierzyłaś...tak mi się chce dobrych wiadomości dziś bo jak na razie same smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Madzik Ty to jesteś szczęściara, 2 bzyknięcia i już są efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik jesteś w ciąży!!!! Madzik wyślij maila do mnie błagam bo mi coś nie gra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sarciu moze byc jeszcze tak ze ty pierwsza oglosisz dobre wiesci:):):):) efciu czekam na wierszyk Madzia-@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×