Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

No to jestem spowrotem,zakupy zrobione to mam chwilke zeby tu wpasc.Znalazlam wierszyk w necie: Ja jako pierwsza pod sercem Cie nosze,ja o twe zdrowie najgorecej prosze,jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tys moje dziecko,a ja....Twoja Mama,sliczne nie?mam nadzieje ze tez bede mogla niedlugo tak powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :-) Stefcia tak z 2-3 miesiace kuracja potem miesiac przerwy i znow ponowic. Madzik sciskam cie mocno 😘 ah z tymi facetami najlepiej jest im nie mowic prawdy,powiedziec kochanie a moze jakis numerek dzis i tyle a potem kochanie jestem w ciazy.Faceci inaczej mysla. ja wrocilam z Laura z baletu wlasnie szykujemy sie na religie ale to moj pojedzie a mnie zawiezie do szpitala na kontrole bo znow sie dzis saczo te wody a skurczy nie mam ale martwi mnie bo ciekna,wiec zobaczymy cche sprawdzic czy z dzidzia jest ok bo cos spokojna dzis az za bardzo. buziaczki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ ja juz mam wysprzatane i gotuje zupke pomidorowa,pranko wstawione juz:) posciel zmieniona,Patinko jedz i nie czekaj na ostatnia chwile..Madzik mysle o Tobie caly czas kochana,a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha86
witam. Mam do Was pytanko,czy któraś z Was jest po laparotomii,tzn.usunięciu jajnika?ja miałam operację 3 miesiące temu i bardzo chciałabym mieć dzidziusia:)wiem ze jest mniejsza szansa niż przy 2 jajnikach ale szansa jest i to najważniejsze:)chciałabym się dowiedzieć jak długo trwają starania po laparotomii?my dopiero miesiąc próbujemy. pozdrawiam i powodzenia życzę dla wszystkich staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha-ja miala w maju usuniety jajnik i jajowod,a wiesz ze ja mam wieksza owulacje niz jak mialm dwa?w ciaze mozna zajsc nawet z 1/4 jajnika,wiec nie martw sie,ja zaszlam w ciaze po operacji,ale ciaza obumarla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha86
dzięki za odpowiedź:)przykro mi że sie nie udało z twoim aniołkiem:(mam nadzieje że niebawem uda sie nam i bedziemy nosic pod sercem upragnionego dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dzis sobie troche pospalam zaraz biore sie za ogarniecie pokoju:):):) dziewczyny wiem ze damy rade bede ciczyc nad dzidzzia az do skutku:):):0 patinko trzymaj sie 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam,bo mojemu 4 lata temu corka sie urodzila w poprzednim zwiazku i to wpadli a ona miala tylko 4 @ w roku,czujecie?to moze jednak ze mna jest cos nie tak?zreszta wczoraj wlasnie mi o tym napomknal,tak ze jak w tym miechu sie nie uda to zasuwam do lekarza niech mi wszystkie badania zrobia,bo moj moze miec racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Patinko powodzenia 👄 Idę w piątek na konsultację do drugiego ginekologa. Już nie mogę się doczekać co mi powie, co poradzi. Ten lekarz pmógł tak wielu kobietom (które wcześniej słyszały od innych gin że napewno nie będą mogły mieć dzieci) zajść w ciążę, że wierzę, że i mi co poradzi. Pierwszy raz nie mogę się doczekać wizyty u ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja :) Stefcia tylko jak pójdziesz do gina to pamiętaj powiedz że starasz się półtora roku ___ żeby cie czasem nie olał i nie kazał próbować dalej. Patinko dobrze że jedziesz do tego szpitala. Bo ja sie trochę martwię o ciebie. 🌻 Tiamat ty ze starym nie rozmawiaj tylko włóż seksowna bieliznę połóż sie na łóżku eksponując wdzięki i znacząco wzdychaj , na pewno podziała :D ❤️ Kacha i Klapek ja mam koleżanki które po usunięciu jajnika zaszły w ciążę w zasadzie bez problemów a ja teoretyczne zdrowa nie mogłam. Mój mąż dzisiaj zabrał się za generalne porządki, kurcze instynkt wicia gniazda mu się odezwał czy co? Całe mieszkanie zagracone bo on porządkuje. :D A mi sie nie chce palcem kiwnąć.... Ale dziś nawet noc przespałam bez żadnych bóli. Wczoraj przyszalałam i kupiłam sobie w Ikea ciepłą kołderkę na zimę z kaczego pierza, bo miałam taka starą ciężką. I lampkę dla dziecka __ Księżyc__ kupiłam :) oraz dwa fajne ozdobne duże pudla w które spakowałam letnie ubrania ciążowe bo już nie potrzebne a coś z nimi trzeba zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka trzymam kciuki żeby ten gin podszedł do ciebie naprawdę poważnie i pomógł ci ___ a na wiosnę dzidzia!!! ❤️ cześć Myszko co dobrego dziś gotujesz? 🌻 Ja zjadłam kasze gryczana z serem bo nic mi się nie chce zrobić. A dla męża mam mięsko i z głowy... przesyłam fluidki ___łapcie dziewczyny żeby był wysyp fasolek !!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ************************************************ ************************************************* ************************************************ ************************************************ ************************************************ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko na chwile,EfQa wiem bo ktoras juz o tym pisala,a nie wystarczy jak powiem ze rok?najwyzej powiem mu ze nie wyjde bez skierowania i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa po ilu opakowaniach spadla ci prolaktyna?i po ilu mialas robione badanie,czy ona sie zmniejszyla?czy jest mozliwosc,zeby po jednym opakowaniu spadla,albo w czasie brania bromku moge zajsc w ciaze no teraz mimo to,ze jest wysoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa dzis tylko upieke udka w sosie barbecue:) Mam jeszcze zupe buraczkowa i ziemniaki i troszke ryzu z warzywami, a pozatym idziemy dzis na nocke do pracy i jutro tez pracujemy wiec zjemy w resteuracji:) Wczoraj pozwolilam mezulkowi sie troche poprzytulac bo troche byl wyposzczony i mi go zal bylo heheheh a dzis rano test owulacyjny pozytywny wiec znow trzeba sie bedzie poprzytulac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapku ja sobie nie zdążyłam zrobić badań brałam, 4 miesiące i zaszłam w ciążę, nie wiem o ile mi spadła. Myszko owocnego przytulania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jq juz dziewczyny posprzatalam teraz bede robic pulpeciki:):) myszko no to obiadek dzis u ciebie przepyszny trzymam kciuki oby to byl tem miesiac na fasoleczke za reszte tez trzymam kciuki no juz na gwiezdke mam nadzieje ze bedziemy mieli prezenty pod serduszkami 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa nic trudnego , udka udkladam na blaszce , posypuje przyprawami roznymi , podlewam troche woda zeby sie nie przypalily i przykrywam folia i wstawiam do piekarnika....kiedy juz sa upieczone to smaruje pedzlem - sosem barbecue i jeszcze chwilke podpiekam i gotowe!!!!!!!:D:D:D:D:D Tak samo czesto robie z piersiami z kurczaka.....a udka czasami jak mam z rosolu to rowniez wkladam na chwilke do piekarnika i smaruje sosem:) Madzik za Ciebie rowniez bede trzymac kciuki abys jak najpredzej zobaczyla II kreseczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko no aby jak najszybciej:):):)napewno skorzystam z przepisu przy was to sie gotowac naucze takich potraw o jakich franca nawet nie slyszala heheh chocioaz jak jej przywiozlam od mojej mamy fasolke po bretonsku to pytala sie jak to sie robi to sie zdziwilam ze przez tyle lat nigdy fasolki nie robila albo sosu wlasnego a nie z pakiecika :):):):) 🖐️tiamat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie :) madzik 👄 EwQus 👄 Myszka :D 👄 mniam mmm:P kalpek:) 👄 ja dzis nie specjalnie sie czuje wiec mykam caluski milego popoludnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos kuchni, znam ciekawy pomysł na ziemniaki które zostają po obiedzie, trzeba je ugnieść uformować wałeczki wielkości kciuka, obtoczyć w jajku i bułce tartej, ew. można do środka dać kawałeczek sera żółtego, smażyć na głębokim oleju i mamy ziemniaczane paluszki (najlepiej smakują z sosem czosnkowym- robionym na jogurcie) może to być potraktowane jako przekąska albo dodatek do dań- polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja,dzieciaczki wybyly na dwor,moj spi to skorzystalam z okazji zeby jeszcze do was zajrzec,za mnie tez mozecie trzymac kciuki i przeslac jakies fluidki bo bierzemy sie dzis ostro do roboty,niedlugo ta moja sciana bedzie tragicznie wygladac ale co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiamat dzieki za pomysl bo u mnie to gora ziemniakow zawsze zostaje:):):0 stefcia ja trzymam mocno kciuki musimy zwerzyc wkacu ta tabelke starajacych sie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×