Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Stefcia popieram kup androwit, poprawia podobno jakość nasienia. Przynajmniej tak androlog mówił. Ja już nie pamiętam ale chyba cynk tez mój mąż brał do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje 7 dni w tygodniu bez ani jednego dnia wolnego jest wlascicielm sklepu ale tyra gorzej jak pracownocy rozwozi jedzenie a jak nie ma dostawy to je serwuje w sklepie i jak od 3.30 go nie ma juz to wraca okolo 6 tej do domu czasami po 7 mej jest.Wvhodzi prysznic spi wstaje zje i idzie tyle z niego mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Stefcia jak nosi slipki to zabierz mu wszystkie i kup bokserki bo to było pierwsze zalecenie androloga dla mojego męża, powiedział mu że jak jeszcze raz przyjdzie na wizytę w obcisłych spodniach to wyrzuci go za drzwi. Więc nawet zwykłe dżinsy i sztruksy trzeba było zmienić na luźniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie o tym cynku na jakims innym forum dawno temu wyczytalam to go faszeruje a on sie ze mnie nabija ze sfiksowalam ale grzecznie lyka:)a jak juz bedzie lykal ten androwit to opeocz tego jeszcze mu ten cynk dawac?ile te witaminki kosztuja bo sie nie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat moje kochanie nie lubi slipek i chodzi tylko w luznych bokserkach,to chociaz jeden problem z glowy:)ale tez biedak cale dnie pracuje to tylko wieczory nam na staranka zostaja no i czasem bidakowi zdarzy sie pasc zanim cokolwiek sie zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu ja nie pamiętam ale mój chyba brał i androwit i cynk. Androwit trochę kosztuje chyba około 50-70 zł a cynk to dostawał taki na receptę też nie tani. Witaminę C brał końska dawkę. Ale najśmieszniejsze jest to że on potem przestał się leczyć i dopiero rok po tym zaszliśmy w ciążę. może te luźne gatki pomogły ostatecznie i siłownia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Efqa zaraz zerkne i zapisze sobie ;) chyba okolo 30 zl o ile pamietam kupowalam w lutym na jeden miesiac kuracji. a ze mnie leci i leci ale tak powolutku leze na razie na jednym boku i czekam ( w sumie nie wiem na co ale dzidzia sie rusza moze przestana za chwilke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia naszprycuj go witaminami im więcej żołnierzyków naprodukuje tym lepiej dla ciebie :) Wiesz co Patinko ja to w zasadzie powinnam sie martwic jednym________że mnie do tego szpitala w którym zamierzam rodzic nie przyjmą. Bo nie będzie miejsc i wtedy karetka będzie mnie wozić do innego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko jakby co to do szpitala, nie czekaj... Stefcia moze przesadziłam z ceną tego androwitu bo juz nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zapisalam sobie numer w razie w napisz gdybym musiala jednak jechac.poczekam z godzinke jak dalej beda ciekly to zadzwonie i zapytam czy mam przyjechac.jak tak to szybko ide po torbe :p Efqa u mnie lekarze do niczego ale opieka poloznych miodzio i to wszedzie.kawka herbatka woda podaja wiatrak ocieraja cie i caly czas przy tobie siedzi trzymaja za reke kaza oddychac powoli wiec tylko pod tym wzg jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide kochane sie polozyc bo mnie boli troszke mocniej jak przestanie to sie odezwe wieczorkiem a jak nie to dam wam znac znaczy napisze wtedy do efqa :) buziaczki i milego popoludnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale sie wkurzylam na godz nam prad wylaczyli a przedtem na 15 min,jak znow wylacza to normalnie zaczne klac,powodzenia patinko,oby dzidzia zdrowa byla:),dzieki dziewczyny za info o witaminkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos, mój nosi tylko bokserki twierdzi że tak mu wygodniej, moim zadaniem było tylko wybić mu z głowy fast foody- a wiem już nie od dziś że dieta też wpływa na jakość plemników, często było tak że jadł na śniadanie chipsy a ja byłam w robocie i go nie kontrolowałam(jak z dzieckiem), teraz wpycham mu warzywka o owoce i sam mówi że się lepiej czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj to gotowane warzywka zawsze wcina jak zupka jest na obiad,w miare zdrowo sie odzywia ale 1 piwko dziennie musi wypic bo by chyba chory byl chociaz wciaz mu tlumacze ze browarek nam na pewno nie pomoze,no i niestety oboje palimy i jakos nie mozemy sie tego nalogu pozbyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to znow mi sie troche humor popsul bo sasiadka dzis ze swierzutko urodzonym synusiem wrocila,ja tez juz chce:(,kurde czemu tak latwo mi sie wpadalo a teraz nie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Stefcia mialam Ci napisac ze wyslalam Ci zaproszonko:) I dziekuje za mile slowa co do mnie i mojego meza👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam jeden nałóg niestety i chyba nigdy się go nie pozbędę tj: czekolada, mogę sama w pół godz. zjeść całą tabliczkę, wiem że co za dużo to niezdrowo ale cóż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem coś o tym Stefcia, ja przechodzę przez to samo kiedy wchodzę na nk i widzę moje kol. z klasy z bobasami, aż się czasem łezka w oku zakręci bo też się by chciało mieć takie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat to jest nalog?jak mojego najdzie smak na czekolade to od razu 3 tabliczki wciagnie jak odkurzacz,Myszka nie dziekuj bo pisze co widze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Tiamat a jakos u moich kolezanek ostatnio duzo tych maluszkow sie pokazuje,mam nadzieje ze ja w koncu tez bede mogla sie swoim pochwalic,marzy nam sie dziewczynka ale teraz jak widze ze nie wychodzi to jest mi wszysko jedno co bedzie byle by w ogole bylo i zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie zaczynam się starać- tak więc jeszcze długa droga przede mną, ale musimy być dobrej myśli, szkoda nerwów, wiem że łatwo powiedzieć- trudniej zrobić, ale nie można wiecznie płakać trzeba się brać do roboty:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny- ale natrzaskałyście stron! wpadłam na chwilkę, bo zaraz jedziemy w góry na weekend, do rodziny Wieśka. Rzeczywiście nabrałam ogromnego tempa, a przez te 2 dni poszłqam do pracy na 8 godzin, oczywiście pracuję spokojniutko, jakby co, to zaraz odpoczywam. Patinko- mam nadzieję, że wszystko będzie ok Madzik- odezwij się , bo nie wiem wreszcie, co u tego lekarza? Witam nowe staraczki. Ja też czekam na narodziny siostrzenicy(termin na jutro). Buziaki dla wszystkich!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×