Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Tiamat86----skoro w weeked raczej nici to sprobuj chociaz dzis i np w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat86----skoro w weeked raczej nici to sprobuj chociaz dzis i np w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat86----skoro w weeked raczej nici to sprobuj chociaz dzis i np w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat staraj się już, a 20 najwyżej poprawisz no chyba że stary padnie po robocie jak skóra z psa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat staraj się już, a 20 najwyżej poprawisz no chyba że stary padnie po robocie jak skóra z psa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat staraj się dziś a jak dasz rade to 20-stego poprawisz no chyba że stary padnie po robocie jak skóra z psa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znalazłam ciekawy wątek o o dzieciach nienarodzonych i chrzcie jak będziecie chciały to napisze a jak nie to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat staraj się dziś a jak dasz rade to 20-stego poprawisz no chyba że stary padnie po robocie jak skóra z psa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znalazłam ciekawy wątek o o dzieciach nienarodzonych i chrzcie jak będziecie chciały to napisze a jak nie to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiamat---mysle ze skoro w weekend nici to chociaz sprobujcie dzis i w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to piszę, jak kogoś męczy że dzidzia nie była ochrzczona... Od wielu lat teolodzy rozmawiają i dyskutują na temat tzw. „chrztu pragnienia”. Ma on miejsce m.in. wtedy, gdy umiera dziecko bez chrztu, ale jego rodzice są wierzący i gdyby tylko mieli możliwość to ochrzciliby swoje dziecko. WSZYSTKIE dzieci nienarodzone są zbawione, dlatego, że nie maja żadnej winy w tym, że nie zostały ochrzczone. Przecież gdy dziecko jest chrzczone, to także nie jest w stanie uczynić aktu wiary, ale jego rodzice ślubują wiarę za nie. Dlatego teolodzy uważają, że dzieci zmarłe np. w łonie matek, mogą być zbawione przez pragnienie chrztu dla dziecka wyrażone duchowo przez matkę. Wystarczy wiara i pragnienie matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
EfQa masz racje po wczorajszej rozmowie z mężem będziemy szukali innego lekarza mam już tego dosyć to już czwarty lekarz ktorty mówi co innego a jeśli chodzi ci o badanie na wrogość śluzu to nawet nie miałam pojęcia że takie badanie jest proszę jeśli któraś z was miała takie badanie to nipiszcie w skrócie naczym ono polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, Tiamat86 mysle, ze dziewczyny dobrze Ci doradzily - dzis zacznij, a w poniedzialek dopraw :) EfQa a co z rodzicami nie wierzacymi??? ciekawa sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa porusze ten watek dzis, moze na jakis czas ja uciszy w duchu i pomoze jej.Ja juz staram sie jak moge ale ona ma wlasne zdanie a ja sie sama sobie zaczynam dziwic bo przestalam plakac i wole uciekac myslalami?? Moj chlopek teraz pojadl obiadek prawie skonczony i pojechal po laure wiec pozostalo mi jeszcze ja nakarmic i basta :) jesli chodzi o rodzicow ktorzy nie wierza to to ich osobista sprawa i jesli nie wierza nie powinno ich to wogole interesowac ten watek. ja na poczatku tez plakalam bo ksiadz czekal przy moim porodzie a jak Kubus wyszedl to juz nie zdazyl za dlugo byl w kanale rodnym i sie udusil albo serduszko juz nie dalo rady jedno z 2 napewno bo byl zdrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Patinka to tak jakby Kubuś został ochrzczony. wystarczyło że ty chciałaś i prosiłaś Boga. Zresztą według katolickich teologów Bóg przyjmuje takie maleństwa wszystkie do siebie. Wiesz co Anika ja to się wcale nie zdziwię jak ty całkiem niedługo naturalnie zajdziesz w ciążę bez żadnych kłopotów... Staraj się dalej zobaczysz że w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Payinka ja dlatego tan te prostaglandynki gromadzę, żeby szybko szyjka macicy sie rozciągnęła i żeby dzidziuś za długo się w tym kanale rodnym nie męczył tylko żeby szybko wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat86 dziewczyny dobrze radza te sprytne plemniczki potrafia 5 dni spokojnie wytrzymac w srodku jesli srodowisko im bedzie sprzyjalo.Wiec nie czekaj.Twoj musi miec meczaco prace :( choc moj po 14-16 godzinach jak przychodzil to jakbym okiem kiwnela zawsze gotowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko to ja pisalam o tej bezkofeinowej ale pije ja sporadycznie raz na jakis czas za to moj ja wciaga codziennie,czy to ma negatywny wplyw na jego zolnierzyki? kurcze codzien dowiaduje sie tu czegos nowego,niedlugo bede jak chodzaca encyklopedia hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa moja szyjka byla non stop otwarta nawet jak w ciazy nie bylam nie chciala sie zamykac. a teraz od tego szwu nie chce sie wogole otworzyc moze za mocno scisniety ten szew byl??juz w niedziele chcieli robic cesarke bo ulozona byla poprzecznie, a jak ulozyla sie szybciutko glowka w dol to czekaja az samo sie zacznie .. ale dzis mam delikatne twardnienie brzuszka i takie maciutenskie skurczyki ale tak delikatne ze dla mnie to buleczka z maselkiem w porownaniu do ostanich skurczy. a jesli chodzi o badanie na wrogosc sluzu to slyszlalam ze podobno biora normalny posiew jak na badanie cytologiczne ale ja nie mialam wiec nie jestem na bank pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia mnie ta kawa zapadla w pamieci poniewaz moja babcia ja pila i od lekarza uslyszeli takie wiadomosci.Kiedys mi mama mowila ale jakos jednym uchem wpadlo drugim wypadlo.Chciclam w ciazy taka pic zeby dzidzi nie szkodzic i moja mama mi odswiezyla pamiec. Nie wiem czy na zolnierzyki wplywa taka kawa ale ja mojemu podawalam codziennie androvit a jak mi sie skonczyl to mutiwitaminy codziennie jogurty i soki generalnie pomaranczowy ma duze dzialanie na organizm,Odzywaialam go lepiej niz siebie :D a jak zaszlam i sie skonczylo to mi mowi aha to dbalas o mnie bo potrzebowalas dzidzi a teraz jestem Bee ,hehehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze my sie przytulamy prawie codziennie,ale nie ze wzgledu na dziecko tylko dla przyjemnosci,myslicie ze powinnismy rzadziej? bo ja juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia ja z mezem dosc czesto tez ale przed plodnymi tydzien czasu poscilismy nie bylam w stanie mu tego wytlumaczyc fachowo (bariera jezykowa) a jak widzialam na tescie 2 mocne kreski to po 2 -3 razy dziennie przez 5 dni albo tydzien a to juz maz mnie pilnowalam ja mialam dosc a on rano robilas test??hehe a ja nie to idz zrob zobaczyl 2 kreski no i gacie w dol wiec jego tez duza zasluga bo mnie sie juz sexem odbijalo. juz mialam 2 mocniejsze skurczyki ale moze przejda w koncu na tym etapie to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia a moze kup ten Androvit duzo kobiet go podaje swoim mezczyznom on jest dla mezczyzn jak kupowalam takie ciemne opakowanie bordowe chyba.zafunduj mu 3 miesieczna kuracje chocby dla poprawy samego samopoczucia moj po nich czuj sie swietny ciagle mial ochote ...Dobrze ze ich nie mam :D bo byl explodowal przez tyle dni postu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze sie na te owulacyjne testy nie zdecydowalam,nie wiem czy warto skoro tak czesto sie przytulamy,nie mecze mojego 3 razy dziennie bo juz 40 na karku ma to i tych owocnych plynow ma niestety mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bylam w kibelku wkladka mokra ale nie mocno zeby przemokla... dzidzia sie rusza wiec na razie czekam... Efqa a moze podalabys mi swoja komorke albo inna dziewvzyna jakbym musiala nagle jechac to wam napisze co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×