Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Dziewczynki pisałam już jak mnie znaleźć na nk :) wpiszcie w wyszukiwarkę Tiamat i Kalisz i się Wam pokaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat my jedziemy juz albo dopiero 5 miesiac,ostro pracujemy ale jak narazie zonk,mam taka cicha nadzieje ze w tym miesiacu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat wyslalam Ci zaproszonko i przepraszam ale nie pamietalam ze podawalas juz dane kiedys....sorryyyy jeszcze raz👄 Monia ciesze sie ze czujesz sie juz dobrze, tylko uwazaj na siebie oki???👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż się boje zacząć ale dziewczynki musi nam się udać nie my pierwsze i nie ostatnie...zobaczycie jeszcze będziemy narzekać na mdłości razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze tak bedzie,choc na mdlosci to ja juz narzekam ale to z tych calych nerwow chyba zoladek mi wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Dziewczynki muszę mykać trzymajmy za siebie kciuki a się uda, będzie dobrze ja w to wierzę- Bozia musi nam dać dzieciaczki, przecież my je kochamy pomimo tego że jeszcze w nas nie rosną, nie dopuszczajmy do siebie złych myśli musi być dobrze i kropka! odezwę się jutro, trzymajcie się ciepło, wysyłam uśmieszki:):):_):))))::):)):)):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez za chwile znikam bo moj ksiaze w koncu wroci po calym dniu i biedak na pewno glodny to musze mu jakies zarelko zrobic w wieczorkiem deser hi hi,jutro wpadne a i poprosze od jakiejs zaciazonej laski fluidki bo w koncu weekend przed nami:) buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny o nile tu stronek:):):0 pozdrawiam nowe dziewczyny pojechalam wczoraj do lekarza powiedzialam ze nie wyjde bez badan bo beta wskazala 2 :(:( skierowali mnie na izbe przyjec tam zamieszanie bo tam to co 5 min cesarka no ale dostalam sie wkancu do lekarza zrobil mi badanie ginekologiczne nic mi nie powiedzial zrobily mi badania czekalam 4 godz beta wyszla 3 reszte badan dobrze wyszly wzieli mnie na usg tam macica byla czyta nic nie bylo widac :\"(:( wiec stwierdzil ze to moglo byc samoistne poronienie lub zaburzenia miesiaczkowe tak dokladnie tez mi nie powiedzial:(:( ale teraz mam normalna @ i jeszcze on do mnie z takim tekstem ze niech sie pani nie martwi jak bedzie plynac zywa krew to jeszcze troche potrwa i juz bedzie dobrze wiec chyba chodzilo mu o te samoistne poronienie sama do konca nie wiem co to bylo :(:(:( no nic ale teraz mysle pozytywnie wiem ze bedzie dobrze tylko cos mi tu teraz dawid marudzi ale to jest juz moj najmniejszy problem tylko zeby mi te krwawienie szybko ustalo to juz zaczynam staranka 😘 😘 dla wszystkich teraz musze stronki nadrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 alutek29......................29...................15.. ..............13.10.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik........................20..................3...................?????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............34........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............37.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............27........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków......27...............12......... .................01.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 Kwatolina.............??????................???????.... ..................??.??.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ...............??????.08 znow wracam do tabelki starajace sie :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik----przykro mi , mam nadzieje ze szybciutko zajdziesz i juz wkrotce bedziesz sie cieszyc maluszkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziku Kochany wiem ze Ci smutno jak trzeba poplacz sobie i zbieraj sily:);) jestsmy z TOBA I TRZYMAMy kciuki !!! odpocznij daj sobie troszke czasu niech ograznizm odpocznie i nim sie obejrzysz a bedziesz w 9msc hihi:) nie martw sie poronienia sie zadarzaja kazdej kobiecie jest ciezko..ale pamietaj po burzy zasze wychodzi slonce;) i dla Ciebie tez wyjdzie :) macie pozrowienia od Smefeci:) u CALEJ trojki ok moze zajrzy to napisze wiecej:) Myszka 25 👄 no widze wzielas sie i dobrze;) tylko czekac jak zapoczatkujesz fasolkowo:P Patinka chyba nie ma o czeka i jak cos jedz na miescu lekarz czy polozna jest itd..:) trzymam kciuki:) dziewczyny nie podawac sie :) milego wieczorka moze pozniej jeszce zajrze ide myju i klade jutro musz po4 wstac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny odrazu mi lepiej jak was uslyszalam juz chce szybko nadrobic stronki zeby byc z wami na biezaco:):):) zyby juz ten czas szybko zlecial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka leze caly czas i nic nie robie bo skurcze byly dokuczliwe ale przeszlo jakby mam nadzieje na razie cisza ide laure nakarmic i ide do lozka lezec dalej. Ehmm ze mna to teraz cyrk :-( ale dzidzia rusza sie wiec jestem spokojna 😘 na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok też muszę mojego nakarmić, do jutra trzymajcie się dziewczyny, Dobranoc:):):):):):):):):)):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik biedactwo, zaczniesz staranka znowu nie martw się. 👄 👄 tym razem się uda zobaczysz. Patinko ale jak dalej będą ci te wody wypływać to lepiej jedź do szpitala... Stefcia mój tez sobie musi wieczorkiem piwko strzelić __ bez tego ani rusz... Misiaczki i Myszko 👄 👄 Pozdrowienia dla wszystkich papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! znalazlam w aptekach internetowych te witaminy dla mojego,ktoras mi tu z cena zdrowo przegiela bo kosztuja niecale 30zl,tak ze trzeba je bedzie kupic,powinien je lykac przez caly miesiac czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, wczoraj chciałam spróbować się postarać o dzidzie... ale mój facet powiedział że nie ma ochoty- wyobrażacie sobie, ja tu marzę o dziecku a on mi na to że nie ma ochoty- puściły mi nerwy zamknęłam się w łazience i przeryczałam pól nocy:(, co prawda mogę dzisiaj zrobić jeszcze jedno podejście ale jestem tak zła i w dodatku głowa mnie boli, nie mam już siły!:(płakać mi się chce:( przepraszam że wam to piszę, ale muszę to z siebie wyrzucić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat bo z facetami to czasem ciezko sie dogadac i nie potrafia postawic sie w naszej sytuacji,tak jakby im mniej zalezalo,my dla odmiany zesmy sie poprzytulali ale krotko bo moj biedak padniety byl a dzis poprawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam już siły jestem tak zła na mojego, smutno mi, ale BARDZO chcę mieć dzidzię, może do wieczora mi przejdzie, oby mojemu się w końcu zachciało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Cześć dziewczynki W końcu wolne, można trochę odpocząć. Trzeba nadrobić kilka stronek i znowu będę chwilowo na bierząco. Trochę się rozpisałyście :) Doczytałam się tylko, że Madzik już wie wszystko. Przykro mi ale musisz dojrzeć dobre strony tej sytuacji. Możesz być pewna, że możesz zajść w ciążę, a to jest najważniejsze. Ja na przykład nie mam pewności. NO ale dosyć tych pesymizmów. Obiecałam sobie, że wezmę się w garść bo wieczne zadręczanie się i narzekanie jak narazie daje okropne rezulataty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×