Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

No ja tylko papierochy niestety pale ale wiecej niz ty,z alkoholi to tylko piwo ale sporadycznie,najlepiej byloby je rzucic tylko jakos mi nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa sorki,ze cie morduje z tymi moimi pytaniami,ale jestem bardzo ciekawa,u mnie byl zarodek tylko serduszko nie bilo,ale mam usg i widac wszytsko,ja juz sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa O widzisz! Ja slyszalam natomiast o tym, ze stres jaki kobieta przechodzi po rzuceniu jest duzo bardziej grozniejszy dla plodu i dziecka niz nikotyna. oczywiscie najlepiej zeby ograniczyla i wlasnie ta "mala dawka" jest mniej grozna niz stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki nadrobilam czytanie booooze nie mam czasu zaraz do pracy biegne jeszcze kawusie zalicze:-) dziewczyny pytalyscie o castagnus ja bralam 3 miesiace i powiem ze moje odczucia byly takie cykl mi sie skrocil o 3 dni owulka bardziej wyczuwalna tzn bol okoloowulacyjny wiekszy bol brzucha w pierwszym dniu okresu takze napewno cos tam sie dzieje podczas zazywania tylko jedno mnie zastanawia czy jak to jest lek na wywolanie okresu min to chyba nie jest dobry w 2 fazie cyklu podczas staranek? powiem wam ze wcale nie przezywam tego ze narazie przerwa w starankach zaczniemy od nowego roku chcemy w grudniu pojechac na dominikane ale nie wiem czy wypali to moje duze mazenie wczoraj po przytulankach smialam sie zmojego ze przerywany tyle bylo do srodka a nagle teraz zloty strzal? a on mnie przytulil i powiedzial bedzie bedzie i to syn takze mysle ze pomalu sie uklada i oc stycznia zaczniemy byl za duzy nacisk JESTEM SZCZESLIWA pozdrawiam madzik odezwij sie patinka trzymaj sie kochana efqa no prosze finisz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jak z tymi badaniami bo ja jestem zielona,nawet nie wiedzialam ze takie robia ale to pewnie dlatego ze nigdy nie musialam ich robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa castangus nie jest na wywołanie okresu, ten lek powinny brac tylko te które maja podwyższoną prolaktynę zresztą i tak nie na wszystkie on działa. Może miałaś delikatnie podwyższoną jak mówisz że branie coś ci pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa18 sa rozne teorie jak powinno sie przyjmowac castagnus. ja sama bralam do owulacji. jednak czytalam, ze inne braly przez caly cykl. inne zastrzezenia sa do wiesiolka - po owulacji, jak dojdzie do zaplodnienia to wiesiolek moze powodowac poronienia, gdyz ma wplyw na skurcze macicy (chyba). na obalenie tego co napisalam - przytocze zapamietane przeze mnie zdanie kobiety, ktorej gin powiedzial, ze nawet jak dojdzie do zaplodnienia w 1 cyklu brania owych lekow, to kontynuowanie ich zayzywania nie zaszkodi ani matce ani plodowi. Jednak po wykryciu ciazy trzeba oczywiscie przerwac ich branie. ile gin tyle pewnie teorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa wszystko leży w łóżeczku dziecka przygotowane do włożenia do torby. Zaraz lecę i wszystko poukładam ! Powiedz mi tylko proszę bo nie mam takiej odpowiedniej torby czy mogę wszystko spakować do takiej małej walizeczki na kółkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że trzeba go brać bez przerwy, pamiętajcie że to lek ziołowy więc słabszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi już ci wszystko wyjaśniam z Castangusem i tymi lekami jest tak samo jak bromergonem. przyjmowałam go cały czas do momentu aż stwierdziłam że jestem w ciąży czyli 4 dni po terminie spodziewanej @, dopiero odstawiłam. I tak powinno sie robić nie ma co odstawiać tych leków wcześniej "na wszelki wypadek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekajcie aż dziewczyny dołączą one wam wyjaśnią na czym to badanie polega bo wiem że robiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki jestescie bardziej obcykane,to jak jest z ta wrogoscia sluzu bo chyba sie nie doczekam odp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa wiesz, ze Ty tak to zrobilas to nie znaczy, ze ja czy inne maja tak robic. Faktem jest to, ze nie mam okresu byc moze przez te leki, a w ciazy tez nie jestem. Wole ich nie brac by robiac wynik w nastepnym miesiacu miec rzetelny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa_______ oczywiscie ze mozesz, to ja widze ze ty juz jestes przygotwana na godzine zero, tak trzymac bo jak zaczniesz wprowadzac w zycie te przyjemne sposoby na przyspieszenie porodu to szybko pojdzie witam wszystkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa ja juz wole nic nie czytac,bo znow naczytam sie i tylko bede sie doszukiwac u siebie chorob,niech bedzie tak jak jest,ale dziekuje Ci bardzo za stronke dla Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi No pewnie że masz racją ja tylko mówię że jakby któraś brała to nie ma się co stresować w drugiej połowie cyklu tylko brać dalej a jak się okaże że jest ciąża to odstawiać. Na własną rękę lepiej nic nie brać. A już ty teraz to wogole nie powinnaś nic brać. Pani Misiowa poczekam z tym wywoływaniem do następnego tygodnia. położna kazał kupić olej z wiesiołka na przygotowanie macicy do porodu ale nie kupiłam sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapku następnym razem sie uda zobaczysz. Tylko te dziewczyny coś tam pisały o braniu Dusphastonu (pewno przekręciłam nazwę :o ) w drugiej połowie cyklu bo on nie pozwala na spadek progesteronu który odpowiada za rozwój ciałka żółtego i prawidłowy rozwój ciąży. jak nie ma tego progesteronu wystarczająco to zarodek sie nie zagnieżdża w endometrium i nie wytwarza ciałka żółtego i ciążą obumiera. Po to ten lek podają - tak przynajmniej wyczytałam. Klapek ja się nie znam ale może powinnaś zapytać gina czy po tych trzech miesiącach nie powinnaś zacząć brać tego leku ? hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa ja wlasnie musze go teraz zapytac jak bede ale narazie nie mam po co jechac,wiec nie bede plaicc prywatnie i jechat tylko po recepte,ale napewno zapytam o ten lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×